999 rezultate për

rezultatin

Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Alaves (VIDEO) Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Alavesit në kuadër të javës së 18' në La Liga. Golin e realizoi francezi Antoine G
Vëllai i trajnerit vendosi 40 skedina 2/1, Prokuroria zbulon si u trukua ndeshja në Kosovë Një skandal i rëndë që ka të bëjë me trukimet vjen nga Kosova. Bëhet fjalë për sfidën mes Trepças dhe Fushë Kosovës e vl
Tirana-Flamurtari, Torasa dyfishon shifrat (VIDEO) Është duke u luajtur në “Selman Stërmasi” ndeshja mes Tiranës dhe Flamurtarit, e vlefshme për javën e 16-të në Kategorin
Mposht Vllazninë në Shkodër, Kukësi nis shkëputjen në krye Kukësi ka arritur të marrë një fitore shumë të rëndësishme në transfertë, duke mundur me rezultatin 1-2 Vllazninë. Veril
Kukësi dyfishon rezultatin përballë Vllaznisë (VIDEO) Pas përfundimit të pjesës së parë, ku miqtë e mbyllën në avantazhin minimal, pjesa e dytë rezervon një tjetër gol për ve
Kukësi zhbllokon rezultatin në Shkodër (VIDEO) Kukësi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfertë ndaj Vllaznisë e vlefshme për javën e 16-të në Kategorinë S
Fiorentina i bën gjëmën Interit, i heq fitoren në sekondat e fundit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Fiorentinës. Zikaltërit ishin në avantazh deri në m
Bylis ndalet në barazim nga Flamurtari, Laçi kap kreun Kanë përfunduar dy nga katër ndeshjet e ditës së sotme në Kategorinë Superiore të vlefshme për javën e 15-të. Bylis d
Barcelona barazon rezultatin përballë Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Real Sociedat. Për miqtë ka shënuar francezi Antoine Griezmann n
Spektakël në "Air Albania Stadium", Partizani barazon rezultatin (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 4 minuta avantazhi i Tiranës teksa Partizani ka barazuar rezultatin me antë të Bardhit.
Shpërthen "San Siro", Interi barazon rezultatin (VIDEO) Interi ka barazuar rezultatin përballë Barcelonës. Është Lukaku ai i cili tundi rrjetën duke vendosur barazpeshën. /
Më në fund Liverpooli zhbllokon rezultatin pas shumë vuajtesh (VIDEO) Liverpooli më në fund ka zhbllokuar rezultatin pas shumë vuajtesh ndaj Salzburgut. Është Keita ai i cili zhbllokoi rezul
Besart Berisha nuk ka të ndalur, shënon dy gola në Australi (VIDEO) Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United.Ish futb
Lazio barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Lazio ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në "Olimpico". Luiz Felipe ka dërguar topin në rrjetë në
Spektakolar Messi, dyfishon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Mallorca. Këtë herë është rradha e Messit të vej në pah ta
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Mallorcas (VIDEO) Pas fitores së Realit ndaj Espanyol në mesditë, Barcelona ska ndërmend të lëshojë pikë në "Camp Nou" ndaj Mallorca. V
Napoli në krizë të thellë, ndalet edhe nga Udinese (VIDEO) Napoli i Carlo Ancelotti tërhoqi Udinesen 1-1 ndërsa presioni vazhdon të rritet. Kevin Lasagna kishte hapur rezultati
Ngushtohet rezultatin në Man City - Man United (VIDEO) Man City ka gjetur më në fund rrugën e rrjetës përballë Man United. Vendasit kanë shënuar me Otamendi në minutën e 85
Dy minuta i mjafton PSG-së për të përmbysur Montpellier (VIDEO) PSG-së i kanë mjaftuar vetëm dy minuta për të përmbysur rezultatin ndaj Montpellier. Fillimisht ishte Neymar ai që ba
Man United zhbllokon rezultatin ndaj Man City (VIDEO) Man United ka arritut të zhbllokojë rezultatin ndaj "citizens" në shtëpinë e këtyre te fundit. Një penellti e fituat