E FUNDIT/ Dyshohet të jetë infektuar nga ashensori, preket nga COVID 19 mësuesi në
999 rezultate për

real

Formacioni me transferimet e dështuara të Realit në shekullin XXI Ndërsa Real Madridi ka qenë një nga klubet më të suksesshëm në futbollin evropian në shekullin XXI, ata jo gjithmonë kan
Koronavirusi i mori jetën ish-presidentit, ky është reagimi i Real Madridit Real Madridi e ka nderuar ish-presidentin e vet, Lorenzo Sanz, i cili vdiq të shtunën pas infektimit me koronavirus, duk
I prekur nga koronavirusi, ndërron jetë ish-presidenti i Real Madridit Gjatë viteve 1995-2000, Lorenzo Sanz ishte president i Real Madridit, e i cili tani ka ndërruar jetë si pasojë e koronav
Sulmuesi i Realit në telashe, thyen karantinën për ditëlindjen e së dashurës (FOTO LAJM) Futbollistët serbë, Luka Jovic i Real Madridit dhe Nikola Ninkovic i Ascolit, dyshohet se kanë shkelur detyrimin e izoli
Vjen lajmi i mirë për tifozët e Realit, Hazard pranë rikuperimit Eden Hazard i cili iu nënshtrua operacionit në 5 mars tashmë ka hequr qepjet që kishte në këmbë. Ekipi mjekësor i Los
E dashura kishte ditëlindjen, sulmuesi i Realit thyen rregullat e karantinës Në këto ditë të vështifa për gjithë botën, masa më e mirë për t’u mbrojtur nga COVID-19, është të qëndrosh në shtëpi dhe
Raiola i bindur: Do t'ia dërgoj një kampion Real Madridit Menaxheri i njohur i futbollistëve të mëdhenj, Mino Raiola, është zotuar se do t’ia dërgojë Real Madridit një lojtar kam
Me simptoma të koronavirusit, ish-presidenti i Realit dërgohet në spital Ish presidenti i Real Madridit, Lorenzo Sanz, gjendet në spital në Spanjë me simptoma në përputhje me koronavirusin, sip
Perez shkarkon Zidane? Teksa mbarë bota është paralizuar nga përhapja e shpejtë e koronavirusit, përflitet vazhdimisht se trajneri i Real Madri
CIES: Liverpool ekipi më i shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Observatori i Futbollit CIES, në botimin e kësaj jave ka marrë përsipër të renditë klubet nga pesë ligat më të forta të
Honda bëhet lojtari i parë që shënon në 6 kontinente Keisuke Honda u bë lojtari i parë në histori që shënon gol në 6 kontinente. Japonezi, i cili në të kaluarën ka veshu
PSG nuk e blen, Icardi mes Realit dhe Juventusit Mauro Icardi gjatè javëve tè fundit èshtë kthyer nè njè çèshtje te Paris Saint Germain, kjo pèr faktin se ka humbur vend
Derbi spanjoll Sevilla-Real Betis luhet online Me shtyrjen e të gjitha evenimenteve sportive dhe pezullimin e ndeshjeve të futbollit për shkak të koronavirusit, lojtar
PSG nuk e blen, e ardhmja e Icardit mes Juves dhe Real Madrid Mauro Icardi gjatè javëve tè fundit èshtë kthyer nè njè çèshtje te Paris Saint Germain, kjo pèr faktin se ka humbur vend
"Qëndro në shtëpi" apo "shko në punë", realiteti me të cilin po përballen shqiptarët këto ditë (FOTO LAJM) Teksa kryeministri vazhdon e bën thirrje "Qëndroni në shtëpi", ka dhe nga ata të cilët janë të detyruar të shkojnë në pu
Ylli i Ajax ka një marrëveshje me Realin, United gati të hyjë në mes Real Madrid mbylli një marrëveshje me mesfushorin e Ajaxit, Donny van de Beek muaj më parë, megjithatë Manchester United
Doktori i njohur tregon numrin real të të prekurve nga koronavirusi: Minimalisht mund të jenë 400 Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero i cili këto kohë ka arritur të qetësojë shumë njerëz me deklaratat e tij, ka folur pë
Reali ka vetëm një dëshirë për merkaton e verës, Sadio Manen Real Madrid kanë vënë në shënjestër yllin e Liverpool, Mane. Sadio Mane është emri që prinë listën e dëshirave të Rea
Viniciusin e ndanë vetëm tre ditë mes Realit dhe Barcelonës Disa detaje të reja janë zbuluar rreth transferimit të talentit brazilian, Vinicius JR te Real Madridi. Ylli brazilia
Nuk ndalet Odise Roshi, realizon sërish (VIDEO) Odise Roshi vijon të jetë në superformë. Shqiptari sapo ka realizuar ndaj Dinamo Moscow në minutën e 12, shkruan Albeu.c