999 rezultate për

qendre

Policia e Kosovës: Shtatë deputetët i kemi në qendrën e paraburgimit Policia e Kosovës, ka dhënë detaje për arrestimin e deputetëve të Vetëvendosjes, të cilët dje kanë hedhur gaz lotsjellës
Ky është personi që do të drejtojë Vetëvendosjen në Prishtinë Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje, në mbledhjen e saj të fundit, ka zgjedhur për Koordinator të Qendrës së Prishtinës, anë
Mori një dëmtim në brinjë, Strakosha paraqitet në qendrën mjekësore të Lazios (FOTO LAJM) Thomas Strakosha, portieri i Lacios, është paraqitur pasditen e sotme në klinikën Paideia të ekipit lacial. 22-vjeça
Një javë pas zgjedhjeve, vijon ngërçi politik në Itali Pas zgjedhjeve në Itali, sërish vijon ngërçi politik. Asnjë prej koalicioneve apo partive nuk morën shumicën qeverisëse
Më në fund vjen insulina në Qendrën Familjare të Prishtinës Që nga orët e hershme të mëngjesit të sotëm, dhjetëra pacientë nga Prishtina janë rreshtuar te barnatorja e Qendrës Krye
Ramos surprizon me makinën e re, shkrin së qeshuri puntorët e qëndrës stërvitore (VIDEO) Sergio Ramos i ka surprizuar mëngjesin e sotëm të gjithë teksa ka mbrritur në qëndrën stërvitore në Valdebebas me një mj
Pronarët e qendrës së masazhit: Harram ju qoftë nëse keni shitur trupin Policia i vuri dryrin sallonit të masazhit “Melek (engjëll)” në fshatin Vitomiricë të Pejës javën që shkoi. Lokali në pr
Prishen semaforët, bllokohet Prishtina Një kaos i madh është shkaktuar në mbrëmjen e së martës në komunikacionin rrugor në Prishtinë. Semaforët në qendër të
Partia fituese në Itali merr goditjen e parë (VIDEO) Ata janë fituesit e këtyre zgjedhjeve duke kryesuar me vota në rang partish, por duket se do t'a kenë shumë të vështirë
Zgjedhjet në Itali, Berluskonit i ndodh e papritura në qendrën e votimit (VIDEO) Ish-kryeministri Silvio Berluskoni është befasuar nga një aktiviste e papërmbajtur, ndërsa ka hedhur votën e tij në zgje
Një fond zviceran prej 75,000€ rehabiliton qendrën shëndetësore në Libofshë Për rreth 10,000 banorë të zonës së Libofshës shërbimet shëndetësore marrin përmirësim të dukshëm: përmes një projekti t
Drake suprizon pastruesen e hotelit me 10,000 dollarë Drake ka thënë se ai e do vetëm shtratin dhe nënën e tij, por duket se ai e do edhe Miamin. Pasi ka lexuar një storie
Plas epidemia e gripit në Kosovë Situata e gripit sezonal në vend ka marrë përmasa më të mëdha. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se
Rinisin dorëheqjet në Vetëvendosje Edhe kryetari i qendrës së Vetëvendosjes në Lipjan ka dhënë dorëheqje. Selatin Retkoceri ka dhënë dorëheqje të pakthy
Bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan Policia ka kryer sot në mëngjes një bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Një bastisje nga policia ka ndodhur
Rashica kryen stërvitjen e parë me Werderin (VIDEO) Milot Rashica ka kaluar nga Vitesse e Holandës në njërin prej kampionateve më të mëdha në botë siç është Bundesliga. Ai
Këto janë rrugët e Prishtinës, që nuk lejohet qarkullimi i automjeteve Që nga dita e nesërme, duke filluar nga ora 06:00 e mëngjesit, e deri në ora 22:00, do ndalohet qarkullimi i veturave në
Po ndodh tani! Shihni si përmbytja ka ndryshuar qendrën e Parisit (FOTO LAJM) Viti sapo ka filluar, dhe natyra tashmë është duke testuar forcën tonë me ngricat anormale në SHBA dhe tërmetin në Alask
Vetëvendosje ka një njoftim për anëtarët Lëvizja Vetëvendosje do të fillojë zgjedhjet e brendshme, të dielën do të mbajë mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Pris
PPK partia më e re shqiptare në Maqedoni Veprimtari nga Kërçova i çështjes kombëtare, ka bërë të ditur se partia e tij do të quhet PPK (Partia e Progresit Kombët