999 rezultate për

prostituta

Kokoneshi i Divjakës tutor prostitutash në Milano (VIDEO) Ish-sekretari i Partisë Socialiste të Divjakës, ish drejtori i ndërmarrjes së plazhit, Berti Mone, bashkëpunëtori kryeso
Prostitutat shqiptare përfundojnë në spital pas sherrit për klientët Mediat italiane kanë raportuar për një sherr mes prostitutave shqiptare, për klientët e tyre. Mbrëmjen e së dielës,
Pranga tutores 61 vjeçare që shfrytëzonte 2 kamarieret si prostituta Dy kamariere të cilat shfrytëzoheshin edhe për prostitucion merrnin urdhra nga një tutore 61 vjeçare. Blutë e Tiranës ta
Prostituta shqiptare shantazhon italianin: Më jep 100 mijë euro se publikova foto tonat Një 21-vjeçare shqiptare e cila punonte si prostitutë në Itali u arrestua pasi kishte shantazhuar një shtetas italian du
Burg për tutorët, gjykata liron prostitutat e Bllokut dhe klientët Gjykata ka liruar sot prostitutat e Bllokut dhe klientët, ndërsa ka lënë në burg vetëm tutorët. Gjykata e Tiranës ka ven
Tahiri urdhëron nisjen e hetimeve për fotot e dy prostitutave Lidhur me publikimin e fotove të djeshme të dy femrave të arrestuara në Tiranë për prostitucion, Ministri i Brendshëm, S
"Vajzat e Bllokut"/Ja tre tutorët e prostitutave Një ditë pasi u vunë në pranga tutorët e prostitutave të Bllokut, tashmë është hedhur dritë jo vetëm mbi identitetet e t
Zbulohet skema/ Prostitutat e Bllokut, seks për 300 euro Shtatë persona janë arrestuar nga blutë e Tiranës, për prostitucion. Policia ka finalizuar pas një hetimi 9 mujor operac
I moshuari gjerman i zbulon skemën e vjedhjes shqiptarit, i zhvati mbi 37 mijë euro Për një shqiptar mashtrues, skema e vjedhjes së një të moshuari mjaft të pasur ka zgjatur vetëm tre vjet, pasi plani i t
Shqiptari kontrollonte 200 prostituta, arrestohet Një shqiptar i akuzuar për akuzën e prostitucionit u ekstradua nga Anglia për në Itali pasi ishte një nga liderët e shfr
Zbulohet baza e prostitucionit, i moshuari kapet me dy prostituta në motel Policia ka bërë të mundur finalizimin me sukses të shkaterimit të një baze prostitucioni, në të cilën e frekuentonin re
Arrestohet shqiptari, rekrutonte prostituta për ti shitur në Itali Policia italiane ka vendosur në pranga shtetasin Mirjan Luzi pasi mbi të rëndon akuza e prostitucionit. Luzi akozohej
Shpërthen Luan Rama për përgjimin e Ismailajt me Metën: Triller prostitutash! Luan Rama e ka ashpërsuar gjuhën sot në lidhje me deklaratat që u dhanë në "Opinion" për përgjimet, ku në skenë ka dalë
"Pamela", prostituta e luksit që e thërrasin "Vajza që shoqëron deputetët" Ajo është 18 vjeçe. Filloi të punonte si një prostitutë kur ishte 14 vjeçe. Në fëmijëri Pamela u braktis nga e ëma dh
Kim Mehmeti: Mbështetësit e pushtetit, "prostituta" të mirëpaguara Publicisti Kim Mehmeti ka kritikuar ashpër analistët që mbështesin partitë që janë në pushtet. Ai i quan "prostituta"
Prostituta serbe në Tiranë, shqiptarët nuk janë nacionalistë tek “qejfi” Ndeshja e tetorit të vitit të shkuar me Serbinë bashkë më ngjarjet që e shoqëruan atë si edhe ndeshja e kthimit këtu duk
Aulona Musta kundër Bleonës: Në showbiz ka më shumë prostituta se artiste Pas deklaratës të bërë një natë më parë nga ana e Bleona Qeretit drjtuar Iva Tiços, ka reaguar gazetarja Aulona Musta.
Rebelohet Manjani: Ne shlyejmë kuotat, Berisha paguan faturat e prostitutave Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Ylli Manjani, sot i është përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cil
Ja si u tallën deputetët socialistë për "prostitutat e Berishës" Gjatë seancës së djeshme në Kuvend janë shkaktuar shumë të qeshura, kjo për shkak edhe të deklaratave të Berishës, të ci
Ja prostituta që po fundos ministrin në Mal të Zi (FOTO LAJM) Pas skandalit "Telekom", Mali i Zi po tronditet nga një tjetër skandal. Ministri i Brendshëm malazez, Rasko Konjeviç, i