999 rezultate për

predha

Rrethohet zona, gjenden predha të Luftës së Dytë Botërore në Durrës Ditën e sotme në Durrës janë zbuluar një arsenal predhash, të cilat kanë shkaktuar panik tek banorët. Predhat janë g
Shpërthen predha e Luftës së Dytë Botërore në Tepelenë, rrezikohet banorët Në fshatin Malas bashkia Tepelenë ka shpërthyer një predhë e Luftës së Dytë Botërore. Si pasojë e shpërthimit të pred
Plas te Juventusi, policia iu sekuestron tifozëve armë dhe predha (FOTO LAJM) Juventusi ka një nga tifozeritë më të zjarrta në Itali, por së fundmi duket se e kanë tepruar pak. Tifogrupi i Juvent
Nxirren nga deti 12 predha artilerie dhe një bombë aviacioni Jane nxjerre nga ujerat e detit 12 predha artilerie dhe 1 bombë aviacioni. Zhytësit dhe xhenierët e Forcave të Armato
"Predha" e Nainggolan kalon në avantazh Interin (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt super sfida e javës në Seria A. Janë vendasit ato që e kanë nisur më mirë ndeshjen duke ar
Gjenden predha e granata në lagjen e Bajrave në Shkodër (FOTO LAJM) Një sasi municioni është hequr nga ambientet një magazine të braktisur në lagjen Dobraç të qytetit të Shkodrës, e cila i
Gjenden 100 predha artilerie në afërsi të lumit Shkumbin në Elbasan Pas një operacioni për zbulimin e municioneve në Elbasan janë gjetur 100 predha artelerie, shkruan Albeu.com Kërkesa
E FUNDIT/ Qyteti në alarm, gjendet predha 300 kg në Fier Një predhë gjigante është gjetur në qytetin e Fierit dhe mendohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Predha është
Fëmijë, gra, e pleq duke çmontuar predha! Pamje brenda fabrikës së Gerdecit (VIDEO) Në dokumentarin dedikuar ngjarjes së Gërdecit, viktimave apo të plagosurve, “Top Story” solli pamje të patransmetuara më
Portieri bëhet hero në Kolumbi, ndal 3 predha për 2 sekonda (VIDEO) Në derbin e Kolumbisë mes Millonarios dhe Atletico Nacional hero për skuadrën vendase u bë portieri Wuilker Farinez, i c
Supergol nga 25 metra, predha e mesfushorit shqiptar zgjidhet goli i muajit (VIDEO) Goli i lojtarit me origjinë shqiptare, Bastien Toma i cili aktivizohet te skuadra e Sion në Zvicër është cilësuar si gol
Gjenden 5 predha të Luftës së parë Botërore Gjatë minimit të një vendi në ish-mbeturinat "Lëndët e para të Manastirit" që gjendet në Rrugën industriale në Manastir,
Super gol nga Aguero, kjo është "predha" nga jashtë zone (VIDEO) Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh. G
Gjenden 16 predha artilerie në mes të qytetit , alarm në Elbasan 16 predha janë gjetur rastësisht sot në Elbasan duke shkaktuar alarm tek banorët. Predhat janë të një gjatësie 50 cm
Rikthimi i Neymar në stërvitje, shikoni "predhat" nga jashtë zone (VIDEO) Brazili do të përballet sot në orën 14:00 kundër Kosta Rikës në stadiumin "Saint Petersbur". Kosta Rika kërkon mbije
Ky është fshati shqiptar që fle mbi minat serbe Dëshmi të rralla vijnë nga fshati Letaj në Has, dhe filmime të minave serbe të cilat vazhdojnë ende të shkaktojnë tragje
Alarm në Voskopojë, gjendet predha e madhe nga Lufta e II Botërore Një predhë e vjetër është gjetur në rrugën e Voskopojës. Predha e cila dyshohet se është nga Lufta e II Botërore ësht
Maqedoni, gjendet predha e paaktivizuar artilerike Në fshatin Bogorodicë të Gjevgjelisë në pjesën jugore të Maqedonisë, në afërsi të kufirit maqedonas-grek, janë gjetur 30
"Predha" që arrin 500 km/h (FOTO LAJM) Një motor i fuqishëm V8 prej 9 litrash dhe 1800 kuaj fuqi e bëjnë Corbellati Missile kandidate për makinën më të shpejtë
Supertanku i Hitlerit që dështoi me sukses Kur hapi frontin e luftës edhe në Perëndim, Hitleri urdhëroi inxhinierët dhe ushtarakët e tij që të ndërtonin me shpejtë