999 rezultate për

planet

10 gjëra interesante që nuk dini për planetin tonë (FOTO LAJM) Ne mendojmë se dimë gjithçka rreth planetit tonë, por edhe mund të gabojmë. Shkencëtarët kanë zbuluar shumë për Unive
Tjetër teori konspirative: Fundi i botës fillon në 15 tetor Nuk është hera e parë që dëgjojmë për diçka të tillë, sipas teorive konspirative "fundi i botës ka qenë afër shumë herë"
Tashmë zyrtare, Uellsi duhet të bëjë planet pa yllin e saj Një lajm jo i mirë ka ardhur për Përfaqësuesen e Uellsit në këtë mëngjesin e së martës. E themi këtë pasi është lëndu
Shtyhet sërish fundi i botës, ja çfarë thonë parashikimet e tjera Teoricieni i komplotit të krishterë ka paralajmëruar vazhdimisht për një planet misterioz të quajtur Planet X ose Nibiru
Ronaldo fenomenal: Jam Kristiano nga Kosova Mirëdita, unë jam nga Kosova! Ky është mesazhi që Cristiano Ronaldo jep për të gjithë tifozët kosovarë të Realit të Madr
Këto pamje zbulojnë sekretet më të bukura të planetit (FOTO & VIDEO) Këto pamje zbulojnë disa nga sekretet më të bukura të planetit, të cilat nuk e dinim se ekzistonin. Pamje të rralla t
As që bëhet fjalë! Bota nuk do të shkatërrohet sot Mjaft postime të çuditshme mbi fundin e botës dhe se ajo do të ishte sot kanë shkaktuar jo pak panik në botë, por sëfund
NASA nuk mban më, shpjegon njëherë e mirë postimet mbi "fundin e botës" NASA ka reaguar zyrtarisht në lidhje me postimet e vazhdueshme në rrjetet sociale se nesër diçka e madhe do të ndodhë në
Ky është vendi më i bukur në planetin Tokë (FOTO LAJM) Daniil Korzhnov, edhe pse ka studiuar fizikën është artist për nga natyra. Ai krijon shtigje ecje në vendet më të bukura
"Ajo që do të ndodhë me tokën më 23 shtator është vërtetë serioze", studiuesi këmbëngul tek fundi i botës David Meade, i vetë-quajtur si “specialist i hulumtimeve dhe hetimeve”, ka fituar një sasi mjaft të madhe të publiciteti
Profecia që po i tmerron të gjithë: Me datë 23 shtator, planeti X do të shkatërrojë botën Mediat amerikane dhe britanike janë duke i mëshuar një profecie biblike ku sipas tyre parashikohet dita kur planeti mist
Fenomen i rrallë sonte, hëna fillon një "vallëzim kozmik" me tre planete dhe një yll Sonte në darkë Hëna fillon një vallëzim kozmik me tre planete dhe një yll. Do të duket gjithçka. Një lojë kozmike kuk
Planeti X është nisur drejt tokës Parashikuesit e ditës së gjykimit besojnë se një planet gjigant, i quajtur Nibiru ose Planeti X, do të shkatërrojë Tokën
Pse amerikanët besojnë se 23 shtatori është fundi i botës? Besimi se Planet X po i afrohet Tokës po fiton gjithnjë e më shumë mbështetje që disa thonë se do të sjellë fundin e bot
Mundi “Hiv-in”, Klodiani rrëfen fejesën dhe planet për fëmijë Klodiani ishte 22 vjeç kur u përball me dramën më të rëndë të jetës së tij, faktin që ishte infektuar me virusin HIV. Pr
NASA transmeton "Live" vetëshkatërrimin e sondës Cassini (VIDEO) Sonda Cassini e nisur nga SHBA drejt Saturnit, pritet të vetëshkatërrohet në orët e ardhshme pas më shumë se 13 vitesh n
"Bota do të shkatërrohet pas 10 ditësh", NASA shpjegon spekulimet (FOTO LAJM) Në ditët e fundit është spekuluar shumë, sidomos nëpër rrjete sociale, se një planet tjetër i quajtur Nibiru do të godas
Aeroplanët rusë dyshohet të kenë vrarë 69 civilë në Siri Aktivistët sirianë njoftojnë se nga sulmet e dyshuara ajrore ruse janë vrarë 69 civilë dhe janë plagosur dhjetëra të tje
Iniesta nuk bën më pjesë në planet e Juventusit Andres Iniesta nuk ka rinnovuar kontratwn e tij ende me Barcelonën, ndërsa interesimi i Juventusit për lojtarin nuk ësht
Xhensila i habit të gjithë me planet pas dasmës Xhensila dhe Besi bënë një dasmë të mrekullueshme dhe që bëri bujë kudo. Pot teksa të ghjtihë pritën që Xhensila të