999 rezultate për

mubarak

Avokati i Mubarak: Të dërgohet në spital privat Edhe pse nuk është bërë shumë e qartë gjendja shëndetësore e ish-presidentit egjiptian Hosni Mubarak, për të cilin med
Egjipt, ish presidenti Mubarak dënohet me burgim të përjetshëm (VIDEO) Ish-presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak është dënuar me burgim të përjetshëm nga një gjykatë në Kajro me akuzën e bash
Gjyqi ndaj Mubarak drejtë fundit Ka vijuar edhe për ditën e sotme gjyqi për ish-presidentin e Egjiptit, Hosni Mubarak i cili është drejtë fundit. Pas afr
Egjipt, gjyqi i Mubarak, mbrojtja paraqet argumentat Vijon gjyqi ndaj ish-presidentit të Egjiptit, Hosni Mubarak. Gjatë ditës së sotme avokatët e tij mbrojtës kanë paraqitur
Rama në Twitter: Berisha më kujton Mubarakun Vetëm pak minuta pas deklaratave të kryeministrit Sali Berisha për lidhjet mes nënkyetarit të KLD-së Kreshnik Spahiu, Pr
Mubarak, 16 janari, gjykata jep vendimin Procesi gjyqësor ndaj ish-presidentit egjiptian Hosni Mubarak, dy djemve të tij Gamal dhe Alaa, ish-ministrit te Brendsh
Prokuroria: Mubarak dhe vartësit “nxitës të vërtetë” të vrasjeve Gjatë seancës së radhës së zhvilluar në ngarkim të ish presidentit Hosni Mubarak, dy djemve të tij dhe disa zyrtarëve të
Egjipt, rinis gjyqi ndaj ish-presidentit Mubarak Ka vijuar gjatë ditës së sotme procesi gjyqësor ndaj ish-presidentit egjiptian Hosni Mubarak. Përkeqësimi i gjëndjes shë
Egjipt, vijon procesi gjyqësor ndaj Mubarak Pas një pushimi prej tre muajsh gjatë ditës së sotme pritet të zhvillohet në Kajro procesi gjyqësor ndaj ish-liderit të
Egjipt, zhvillohen zgjedhjet e para pas ikjes së Mubarakut Në Egjipt zhvillohen gjatë ditës së sotme zgjedhjet e para në vend që prej rrëzimit të ish-presidentit Hosni Mubarak në
Egjipt, rikthehen protestat Egjipti është përshirë sërish nga protestat të cilat janë zhvilluar në qender të Kajros, të cilët kanë protestuar kunder
Ndërron jetë Mubarak? Kanë nisur të qarkullojnë disa pyetje nëse gjendja shëndetësore e liderit të dëbuar egjiptian, Hosni Mubarak, është krit
Mubarak me barelë në gjyq Hysni Mubarak, ish presidenti i Egjiptit është paraqitur në gjykatë me barrelë. Procesi gjyqësor ndaj tij në kajro ka ni
Mubarak dërgohet në spitalin e burgut Ish presidenti Hosni Mubarak, të dërgohet nga spitali civil në Sharm el-Sheik, në Detin e Kuq, të dërgohet në spitalin e
Fshihet emri i Mubarak në Egjipt Qindra sheshe publike, rrugë, biblioteka dhe shkolla në të gjithë Egjiptin mbajnë emrat e ish-ciftit presidencial, por j
Mubarak para gjyqit më 19 prill Televizioni publik egjiptian ka bërë të ditur lajmin se ish presidenti egjiptian Mubarak dhe dy nga djemtë e tij, Alaa e
Arrestohet Hosni Mubarak Prokuroria e Egjiptit ka urdhëruar paraburgimin 15 ditor të ish presidentit Hosni Mubarak, për shkak të hetimeve për kor
Mubarak në arrest shtëpiak Këshilli i Lartë i Forcave të Armatosura të Egjiptit ka njoftuar perms faqes së tij të internetit se ish- presidenti egj
Fillon proçesi ndaj ish ministrit të Mubarakut Fillon në Egjipt proçesi ndaj ish ministrit të Brendshëm, Habib al-Adli, i akuzuar për ricklim të parave publike. Bëhet
Egjipt, përleshje mes protestuesve e policisë Qindra protestues kanë tentuar të sulmojnë ndërtesën që i përket shërbimit të brendshëm të sigurisë në Aleksandri. Tre p