999 rezultate për

minimal

Temperaturat në rritje, por sërish ka moti ka surpriza Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet me reshje të dobëta në disa zona. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajr
Zaev paralajmëron pagë minimale 120% më të lartë në krahasim me vitin 2016 Deri në fund të mandatit, qeveria e re do të rrisë pagën minimale në 20.000 denarë dhe mesatarja do të jetë 34.000 denar
Partizani mposht minimalisht Lacin dhe kthehet në garë për Evropën Partizani rikthehet të luajë në "Air Albania" dhe mposht Laçin me rezultatin minimal 1-0, duke marrë fitoren e tretë rad
DASH: Shqipëria s’përmbush standardet më minimale në luftën ndaj trafikimit njerëzor Departamenti Amerikan i Shtetit për Monitorimin dhe Luftën e Trafikimit të Qënieve Njerëzore publikoi Raportin Vjetor të
Mos harroni çadrat! Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Ditën e sotme priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mje
Mes qershori por sërish reshje shiu, mos e harroni çadrën sot Vendi ynë ditën e sotme do të shoqërohet nga reshje shiu në të gjithë qarqet. Në Shkodër, Dibër dhe Lezhë, reshjet pr
Rikthehen reshjet e shiut, moti nuk po e ndan mendjen Vendi ditën e sotme do të karakterizohet nga një mot me shi. Sipas Meteoalb në qarqet Kukës, Dibër, Lezhë, Berat, Vlo
Borussia Dortmund mposht minimalisht Herthën e Berlinit, shkëputet nga Leipzig (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka fituar minimalisht përballë Herthën së Berlinit. Kjo fitore shkëput nga Leipzig që "ngeci" ndaj
Paradite diell e në mesditë shi, si do të mbajë sot moti Vendi ditën e sotme do të karakterizohet nga një mot me diell në mëngjes, por pas mesdite priten reshje të dobëta shiu n
Werderi i Rashicës merr rezultatin e tretë rradhazi pozitiv, mposht minimalisht Schalke 04 (VIDEO) Schalke nuk e ka ndërmend të gjejë formën e saj, pas daljes nga mbyllja e Covid-19, duke regjistruar tjetër humbje. B
Dritë në fund të tunelit për Werderin e Rashicës, mposht minimalisht Freiburgun (VIDEO) Skuadra e Milot Rashicës ka shënuar fitore në ndeshjen e dytë në Bundesligë pas rifillimit të futbollit, duke mposhtur F
Temperaturat mbeten të larta, si fillon kjo javë Ditën e sotme Shqipëria pritet të shoqërohet me vranësira në disa qarqe të vendit. Sipas Meteoalb temperaturat maksim
COVID-19/ Nën masa të rrepta, Greqia i hap plazhet nga e shtuna Dhe pse gjatë pandemisë, Greqia ka vendosur hapjen e 515 plazheve të organizuara të vendit nga e shtuna, 16 maj. Plaz
Rikthehen reshjet, si do të jetë moti në të gjithë vendin Ditën e sotme në vendin tonë priten reshje mesatare në të gjthë territorin. Në qarqet Elbasan dhe Vlorë priten reshje
Reshje shiu në gjithë vendin, si pritet të nisë java Ditën e sotme priten reshje priten reshje të dobëta në të gjthë territorin. Temperaturat: Temperaturat minimale dh
Vranësira por rritje temperaturash, çfarë ndodh sot me motin Sipas MeteoAlb mbetemi edhe ditën e sotme në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme, të cilat do të diktojnë kthjellim
Termometri shënon 26⁰C, parashikimi i motit për sot Vendi ditën e sotme do të karakterizohet nga një mot i kthjellët. Në zonat malore temperatura minimale do të shënohet
Po fillon të ndihet pranvera, sot rriten temperaturat Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet nga mot i mirë dhe pa reshje. Ndërkohë temperatura minimale pritet të sh
Nis zyrtarisht pranvera? Rriten temperaturat Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet nga mot i mirë, me pak vranësira. Ndërkohë në qarqet Lezhë, Fier, Berat
MAQEDONI/ Spasovski bën të ditur se kujt i shkurtohet paga, ja vendimi i Qeverisë (VIDEO) “Jemi në test si asnjëherë më pare, bota përjetoi kërcënimin më të madh që pas luftës së dytë botërore. Kemi marrë masa