999 rezultate për

milione

Grabitet diamanti 50 karatësh, me vlerë 1,6 milionë euro Policia japoneze është vënë në ndjekje të një diamanti 50 karatësh, me vlerë 1,6 milionë euro, i grabitur në një argjend
Dy motrat bëhen milionere me një shpikje të thjeshtë Bianca dhe Bridget Roccisano janë dy motra që kanë krijuar një shpikje të veçantë që tani ka nisur t’u japë me miliona e
Rriten të ardhurat për Juventusin, firmos kontratë të re me Jeep Po fiton në kampionat e Europë, por Juventusi nuk mbetet pas as me punën në zyrat e marketingut, pasi ka arritur të përm
Qeveria “harron” shpërblimin për bebet, prej qershorit 2.3 milionë euro ende të pashpërndara Prindër, të cilët kanë sjellë në jetë ankohen se Ministria e Brendshme i bllokon vazhdimisht fondet për shpërblimin e be
Drejt 'divorcit' me Interin, Gabigol gati për klubin e ri Gabigol pritet që të "divorcohet" nga Interi. Sulmuesi 22-vjeçar, golashënuesi më i mirë i kampionatit brazilian prit
Milionerët i paguajnë udhëtimet e shtrenjta? Dorina Mema e ka përgjigjen gati Dorina Mema sidomos viteve të fundit, ia ka dalë të tërheqë vëmendjen maksimale me jetën e shtrenjtë dhe udhëtimet në Ar
Mos e beso po deshe: Veliaj deklaron 10 herë më pak shpenzime fushate se Safet Gjici Zgjedhjet e këtij 30 qershori u paraprinë nga fushata të shumta elektorale nga ana e maxhorancës. Të gjithë kandidatë
Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann Dy klubet spanjolle – Barcelona dhe Atletico Madrid – kanë arritur marrëveshje për t’i dhënë fund konfliktit të nisur pa
Rriten financimet nga buxheti për koncesionin e rrugës së Kombit, 5.6 milion euro vetëm për 2019 Albanian Highway Concession, kompania që nëpërmjet një kontrate koncensionare PPP menaxhon mirëmbajtjen në rrugën e Komb
Bebe Rexha bëri zgjedhjen e duhur, kush është filmi që rrëzoi Joker nga froni Duket se këngëtarja shqiptare ka bërë zgjedhjen e deuhur që ka kënduar këngën e filmit me aktoren shumë të dashur për pu
Ish-ylli i Tottenham: Maguire është amator Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se k
10 këpucët më të shtrenjta në botë Ajo që u shpik për ta mbrojtur dhe siguruar rehatinë në këmbët e njeriut, me kalimin e viteve u bë një tjetër simbol i l
Nuk përmbahet United, gati 300 milionë euro për të rindërtuar skuadrën Manchester United ka bërë gati shifrën prej 300 milionë eurove për të rindërtuar skuadrën. Gjatë këtij sezoni "Djajtë
Si u bënë të gjithë milionerë brenda natës në këtë qytet, përveç 1 banori fatkeq Fshati Bujqësor i Sodeto në Spanjën verilindore përbëhet nga rreth 240 njerëz. Shtëpi guri identike dhe hambarë janë të
Angela flet për marrëdhënien me burrin milioner: Ka marrë një pornostare, jo thjesht një grua (FOTO LAJM) Anxhela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos S
Hysaj drejt Romës, shqiptari kërkon largimin nga Napoli Roma është e vendosur që në janari ta transferojë Elseid Hysajn. Mbrojtësi shqiptar e kishte kërkuar largimin nga Nap
I mbytur në para, Ronaldo fiton më shumë nga Instagrami se sa nga kontrata me Juven Cristiano Ronaldo është një nga meshkujt më të njohur në planet. Futbollisti i Juventusit nuk është vetëm një superstar
Mbi 22 milionë euro humbje për dy vjet, serbët e veriut s’e paguajnë energjinë elektrike Për më pak se dy vjet, mospagesa e energjisë elektrike në pjesën veriore të vendit, Kosovës i ka shkaktuar një humbje pr
Libani tarifon edhe thirrjet në WhatsApp Çudia ka ndodhur në Liban ndërsa parlamenti miratoi një vendim kontrovers i cili imponon tarifimin e thirrjeve në WhatsA