999 rezultate për

miku

Dhunoi gazetarin në mes të qytetit, arrestohet punonjësi i Policisë së bashku me mikun e tij SHÇBA ka arrestuar punonjësin e policisë Anxhelo Bardhi dhe 1 shtetas, pasi goditën për motive të dobëta një person në q
Aktorja e preferuar e shqiptarëve, si po e kalon izolimin "Shamikuqja" (FOTO LAJM) Turkan Soray konsiderohet si një nga gratë më të bukura në kinematografinë turke. Aktorja është bërë e njohur në ven
Rama shuan shpresat: Do bashkëjetojmë me armikun, kjo periudhë mund të zgjasë deri në 10 muaj! Kryeministri Edi Rama nuk jep një ditë fikse se kur do të fillojë heqja e masave të marra prej emergjencës së koronaviru
Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën, e kalon natën jasht dhe përplas Range Roverin Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte
Koronavirusi i mori jetën 48-vjeçarit, kryebashkiaku: Do të më mungosh shumë miku im! "Do të më mungoi miku im më i mirë, i cili më mbështeti e shoqëroi në të gjithë veprimtarin time në shërbim të Pukës, kë
Miku i ngushtë rrëfen gjendjen e sportistit që pësoi vdekje klinike, Hajdari: Edhe një familjar imi me COVID-19 Ditën e djeshme sportisti i njohur 61 vjeçar, Skënder Kurti pësoi vdekje klinike dhe më pas u rikthye sërish në jetë.
Covid-19 i mori mikun më të mirë, stilisti përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Geoffrey Mac ka ndarë një lajm shumë të hidhur me ndjekësit e tij në Instagram. Fituesi i ‘Project RunaWway’ ka tregu
"Kjo nuk është një shaka", këngëtarja e njohur tregon si humbi jetën miku i saj Bebe Rexha, nëpërmjet një postimi në Twitter ka njoftuar se ka humbur një të njohurin e saj. Shkak për vdekjen e tij
Drekoi me mikun e tij të prekur nga koronavirusi, dalin përgjigjet e analizave të Trump Presidenti Donald Trump u testua dhe rezultoi negativ ndaj koronavirusit, sipas një njoftimi nga Shtëpia e Bardhë. Trump
"Ndeshjet e futbollit të mos luhen me tifozë", akademiku Artan Fuga ngre alarmin Akademiku Artan Fuga, ndërsa komentoi situatën e krijuar nga koronavirusi, tha se nuk duhet pritur të kemi rastin e parë
Qarkullonte lart e poshtë me armë me vete: Arrestohet durrsaku, e pëson dhe miku i tij Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pasi qarkullonin me armë zjarri me vete. Janë arrestuar R. F., 43 vjeç dhe
Plas sherri pas artikullit të Qosjes, Buzhala: Rama vetëm s*ks nuk ka bërë me Vuçiç! Artikulli i fundit i akademikut Rexhep Qosja ka shkaktuar shumë zhurmë në median shqiptare. “Urrejtje me pasoja të më
Vajza e "Shamikuqes" në hapat e të ëmës, po bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Turkan Soray konsiderohet si një nga gratë më të bukura në kinematografinë turke. Aktorja është bërë e njohur në ven
Akademiku serb: Kjo që po ndodh tani është paralajmërim për njohjen e Kosovës Akademiku serb Dushan Kovaçeviq ka thënë se krejt kjo që po ndodhë rreth Kosovës, tregon se zgjidhja e kësaj çështje po
Rama "lëshon" Tahirin e "përkëdhel" Dakon: Dhe në burg të shkojë, është miku im! Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryebashkiakun Vangjush Dako dhe ish-ministrin Saimir Tahir
Humbi jetën në tërmetin e 26 nëntorit, miku i Almir Carës: Kam ditëlindjen, por ndihem bosh Edhe pse kanë kaluar 3 muaj e gjysëm nga tërmeti i 26 nëntorit, dhimbja ndaj personave të humbur vazhdon për familjarët
Rrëfimi: Miku i Fatmir Haklajt, si u ekzekutua majori i UÇK-së Ilir Konushevci Djali i dytë i familjes, Halili ka qenë anëtar i Partisë së Punës dhe ishte infiltruar para vitit 1990 nga Sigurimi i Sh
PD kushte Ramës: KÇK të nisë me goditjen e mikut trafikant të Ballës Me miratimin e paketës anti-KÇK, Partia Demokratike ka kërkuar që qeveria ta nisë zbatimin e ligjit anti KÇK me pasurin
Letra prekëse e të riut shqiptar që po braktis vendin e tij: Loti i nanave ka me ju vra! Të rinjtë shqiptarë në Shqipëri e Kosovë janë shumë të zhgënjyer nga e ardhmja e vakët që premtohet nga politikanët tanë