999 rezultate për

mertens

Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli Napoli dhe Juventusi do të luajnë sonte për trofeun e parë sezonal, ku takohen në finale të Kupës së Italisë.. Trajne
Theu rekordin, Maradona me urim special për Mertens (VIDEO) Legjenda e futbollit, Diego Armando Maradona ka uruar sulmuesin Dris Mertens për arritjen si golashënuesi më i mirë i Na
Interi nuk ia del dot, Napoli takohet në finale me Juventusin (VIDEO) Interi është eliminuar nga Kupa e Italisë teksa ka barazuar 1-1 në ndeshjen ndaj Napolit. Zikaltërit e nisën furishëm
Gattuso me "dhimbje koke" para sfidës me Interin Pas 105 ditësh Napoli rikthehet në fushë për të luajtur të shtunën në mbrëmje kundër Interit ndeshjen e kthimit të gjysm
Napolit i soset durimi, i vendos ultimatum Mertens: Një javë kohë për të nënshkruar Ylli belg i Napolit, Mertens, vazhdon të jetë lojtari që merr vëmendjen më të madhe në skuadrën e tij, para merkatos së
Interi favorit për transferimin e Mertensit Interi është duke kryesuar garën për transferimin e sulmuesit belg të Napolit, Dries Mertens, njofton “Tuttosport”. M
Mertens këshillohet me Lukakun, kërkon banesë në Milano Sulmuesi i Napolit, Dries Mertens, raportohet se i ka kërkuar këshilla Romelu Lukakut për gjetjen e një banese të re në
E ardhmja e Mertens te Napoli në pikëpyetje, Interi këmbëngul për belgun Interi provon të surprizojë çdo kundërshtar që është në garë për kartonin e Dries Mertens, që me shumë mundësi do të lar
Martinez akoma më pranë Barcelonës, Interi synon Cavanin ose Mertens Interi vijon negociatat me menaxherët e sulmuesit gjerman Timo Werner, që duket se është alternativa e parë për të marrë
Chelsea në "pole position" për nënshkrimin me Mertens Chelsea është më pranë nënshkrimit me sulmuesin belg të Napolit, Dris Mertens. Sulmusi do të jetë agjent i lirë në fu
Sulmuesi i Napolit për doktorët: Faleminderit për punën e palodhshme Mertens nuk i ka harruar ata që e kanë më të vështirë këto ditë, mjekët, duke i falenderuar per punen qe po bejne. Më
Napoli mendon për zëvendësuesin e Mertens, "piketon" kapitenin e Torinos Napoli po përgatitet të ndryshojë disa elementë të skuadrës për sezonin e ardhshëm. Të kaltrit i kanë vënë syrin sulm
Arrihet akordi, Mertens te Napoli edhe për dy vite Tashmë nuk ka më dyshime Dries Mertens do të rinovojë kontratën e tij me Napolin. Shënuesi më i mirë i të gjithë histori
Shënoi ndaj Barcelonës, Mertens barazon rekordin e Hamsik Sulmuesi i Napolit, Dris Mertens ka barazuar rekordin e Hamsik si golashënuesi më i mirë në historinë e klubit. Tani
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës, Napoli-Barcelona Në San Paolo Napoli dhe Barcelona zhvillojnë përballjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampioneve. Gennaro Gattu
Mertens rikthen Napolin te fitorja me asist të Hysajt (VIDEO) Hysaj asiston, Mertens shënon. Napoli u rikthye te fitorja në kampionatin italian pasi triumfoi 0-1 në transfertën ndaj
"Ngeci" rinovimi i kontratës me Napolin, Interi në sulm për Mertens Interi ka hyrë seriozisht në garë për sulmuesin e Napolin, Dris Mertens. Belgu nuk e ka rinovuar kontratën me Napolin dh
"Ngec" rinovimi, Mertens drejt largimit nga Napoli Dries Mertens duket gjithmonë e më larg qëndrimit te Napoli. Belgu ashtu si Callejon nuk ka gjetur akordin për rinovi
Napoli refuzon ofertën e Chelsea për Mertens Chelsea vetëm pak ditë më parë bëri një ofertë për sulmuesin e Napolit, Mertens. Së fundmi raportohet se Napoli i ka
Nuk mungojnë ofertat, por Napoli i ofron rinovimin dyshes Mertens-Callejon Drejtuesit e Napolit po punojnë për të rinovuar kontratën me Mertens dhe Callejon, dy lojtarë të konisderuar tepër të rë