999 rezultate për

margherita

Sot finalja e "Miss Arbëresha", shqiptarja 17 vjeçare pretendente për kurorën (FOTO LAJM) Pandemia Covid-19 nuk i ka ndaluar aktivitete e ndryshme brenda dhe jashtë Shqipërisë. Njerëzit janë përpjekur t’i p
Cocciante ndez skenën e Festivalit të 56-të në RTSH me Margherita Sot ngriti siparin e tij Festivali i 56-të i Këngës në RTSH. Ky festival është konsideruar si rikthim i artistëve më të
Përkujtohet Lufta e Parë Botërore, filmohet reliti i anijes “Regina Margherita” (FOTO-LAJM) Gati 100 vjet, nga mbytja e “Regina Margherita”, Agjencia Kombëtare e Bregdetit në bashkëpunim me një ekip të specializu