999 rezultate për

malore

Moti sot i paqedrueshëm, si do të lëvizin temperaturat gjatë ditës Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Sërish vranësira dhe reshje shiu, qershori nuk po e ndan "mendjen" Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet me kthjellime dhe vranësira në orët e mesditës, të cilat më pas do të pasohen n
Qershor me vranësira, si do të mbajë moti nesër Dita e enjte do të ketë mot me kthjellime dhe vranësira në zhvillim në orët e mesditës. Sinoptikanët e Shërbimit Mete
Sërish vranësira, si do të ulen temperaturat sot Vendi ditën e sotme do të shoqërohet me një rritje të lehtë të temperaturave. Pjesa e parë e ditës pritet të ketë kth
Paradite diell e në mesditë shi, si do të mbajë sot moti Vendi ditën e sotme do të karakterizohet nga një mot me diell në mëngjes, por pas mesdite priten reshje të dobëta shiu n
Moti sot i paqendrueshëm, priten vranësira edhe shtrëngata shiu me stuhi Sipas parashikimeve tashmë të gjithë duhet të mësohemi me motin i cili do të jetë i kthjellët deri në orët e mesditës, v
Temperaturat deri në 30 gradë, si pritet të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët, por q
Nuk përjashtohet mundësia për reshje, si pritet të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët, por q
Ulen temperaturat, cilat janë surprizat e motit për ditën e sotme Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët. Në zonat e thel
Rënie temperaturash e reshje, ja ç’parashikojnë meteorologët për nesër Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon se dita e mërkurë do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme.
Temperaturat mbeten të larta, si fillon kjo javë Ditën e sotme Shqipëria pritet të shoqërohet me vranësira në disa qarqe të vendit. Sipas Meteoalb temperaturat maksim
Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditën e sotme Këtë të mërkurë moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në relievet malore. Era do të jetë
Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje lokale shiu në relievet malore. Era do të
Mot me diell dhe vranësira, si do të lëvizin temperaturat sot Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet nga një mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb do të ketë
Temperaturat drejt rritjes, si do të jetë moti sot Këtë të martë moti do të mbetet me alternime kthjellimesh në zonën perëndimore, ndërsa në lugina dhe zonat malore do të
Parashikimi i motit për sot, si pritet të nisë java Këtë të hënë moti do të mbetet me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu dhe rrebeshe
Priten reshje, parashikimi i motit për sot Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në zonat malore ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluar
Si do të ndryshojnë temperaturat, si do të mbajë moti Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet me nga kthjellime të herëpashershme. Por, sipas MeteoAlb, pritet që në orët
Reshje shiu dhe ulje e ndjeshme e temperaturave, si do jetë moti sot Sipas MeteoAlb: Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë, kur vranësirat bëhen më të
Parashikimi i motit për sot, si do të vijojnë temperaturat Këtë të enjte moti sdo të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperën