999 rezultate për

lende

Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Mos e ndani limonin nga dieta, zemra do ju "falenderojë" Limoni përmban një sasi të madhe të vitaminës C, e cila është shumë e dobishme për trupin tonë. Madje sipas ‘Healthline’
Ky është kamarieri kosovar që Clinton tha se i ra në gjunj për ta falenderuar Qeben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjat
Trafikonin lëndë narkotike në Elbasan, arrestohen 4 persona Policia e Elbasanit ka mbyllur me sukses një tetër operacion të koduar "Palestra", kundrejt shpërndarjes së narkotikëve.
Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen të rinjtë nga Tirana Një tjetër operacion kundër narkotikëve është mbyllur me sukses. Policia ka sekuestruar 974 gramë të ndara në propocio
Iu gjet kanabis në banesë, arrestohet 57 vjeçari nga Vlora Një 57 vjeçar mësohet të jetë arrestuar pas një kontrolli të policisë ku iu sekuestruan 12 kg kanabis. A.M 57 vjeç, i
Rama falenderon Metën nga vendlindja dhe thotë pse nuk shtyhen zgjedhjet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama përsëriti arsyet se përse nuk duhen shtyrë zgjedhjet e 30 qershorit. Rama ndërkohë falenderoi M
Reagon sërish gazetari gjerman që nxorri përgjimet dhe ka një falenderim Autori i artikullit të sotëm në tabloidin BILD, ku u bënë publik përgjime të shumta mes Astrit Avdylaj, kreu i një klani
Tenori kosovar falenderon SHBA- në për sjelljen e çlirimit (VIDEO) Tenori i njohur nga Kosova, Ramë Lahaj është një nga tenorët më me zë në vend. Ai ka vendosur të performojë në koncertin
Kush është koka e grupit që u arrestua sot në Shqipëri pasi u kap me gjysmë ton lëndë narkotike (VIDEO) Pas operacionit të përbashkët midis policisë italiane dhe asaj shqiptare ku u arrestuan 5 persona në kuadër të operacion
Calhanoglu falënderon Gattuson: Gjithmonë më keni ndihmuar kur isha në vështirësi Hakan Calhanoglu shprehu veten në Instagram duke përshëndetur ish-trajnerin e Milanit, Genaro Gattuson. Turku i detyroh
Kush është 'i forti' i "Myslym Shyrit", i arrestuar për vrasjen e ish-policit (FOTO LAJM) Personi i arrestuar sot si i dyshuar per vrasjen e ish policit Arben Bilali, në datë 30.01.2019, në rrugën ‘’Isuf Banka’
Ditë zie për Loredanën, publikon foton prekëse me të atin (FOTO LAJM) Trishtimi për humbjen e babait ka pushtuar si Loredanën po ashtu he bashkëshortin e saj Mozzik. Lajmi për ditën e zi
E shpërndante në shkolla, shkodrani kapet me 990 tableta ekstazi (VIDEO) Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në afërsi të shkollave dhe Universitetit, këtë
I dënuar nga Krimet e Rënda për trafik droge, arrestohet 46-vjeçari (VIDEO) Policia e Mallakastrës në vijim të zbatimit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, arrestoi një shtetas
Nëse ti dhe prindërit e tu jeni sot gjallë, duhet të falenderoni këta tre burra (FOTO LAJM) 33 vjet më parë, shpërthimet në centralin bërthamor në Çernobil (atëherë BRSS) shkaktoi aksidentin më të madh bërthamor
Gattuso: Falenderoj Donnarummën, sezonin e ardhshëm do vazhdoj si trajner Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, foli për mediat pas fitores ndaj Frosinnones në San Siro: "Do të jemi në Champions
Pas përfundimit të "Eurovision", Jonida Maliqi falenderon mbështetësit (FOTO & VIDEO) Pas përfundimit të “ Eurovision”, këgëtarja Jonida Maliqi ka zgjedhur të falenderojë mbështetësit me anë të një postimi
Agnelli falënderon Allegrin dhe shpjegon arsyet e divorcit Andrea Agnelli doli sot në krah të trajnerit Massimiliano Allegri, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Atala
Gega në lot: Nuk më besohet Skënder Gega, trajneri i Partizanit, pas ndeshjes derbi me Tiranën foli në emisionin "Gol pas Goli" në Supersport: "Ëndr