999 rezultate për

lajmeve

VOA: Studim mbi lajmet e rreme në mediat shqiptare Në Shqipëri, sipas një studimi, janë përhapur vitin e kaluar mesatarisht 12 lajme të rreme me ndikim çdo muaj. Autorë
Po bën xhiron e rrjetit, spikerja ja plas të qeshurës në mes të lajmeve (VIDEO) Ka bërë xhiron e rrjetit video e një spikere ruse e cila ia ka plasur të qeshurës gjatë dhënies së lajmeve. Aleksandr
E gjithë studioja po tundej, pamjet live si u ndje tërmeti në emision (VIDEO) Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin "Tempora"
Ish-spikeri i lajmeve tregon si e moshuara e ngatërroi për trafikant Sot ai mban postimin e sekretarit të "Federatës së Aerodinamikës", por vitë më parë Artion Vreto u bë i njohur për publi
Spikerja shqiptare: Politikanët më ngacmojnë, më kërkojnë numrin e telefonit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel, spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ka
Kejvina kërcënon hapur mediat: Do përgjigjeni shumë shpejt (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ka reaguar pas lajmeve për thërritjen e saj në prokurori ku është marrë në pyetje për rreth 10 o
Po raportonte live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve (VIDEO) Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Ko
Moment i sikletshëm: Po raportonte Live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve (VIDEO) Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Ko
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.
Tërmeti fut në panik spikeren në studion e lajmeve (VIDEO) Gazetarja shqiptare është tmerruar në momentin që tërmeti i fuqishëm ka tronditur të gjithë Shqipërinë. Siç shihet ed
Mozzik reagon për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Loredana (FOTO LAJM) Lajmi për ndarjen e Mozzik dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes këto kohë por asnjëherë nuk është konfirmuar.
Reagimi i shumëpritur, pas lajmeve për ndarjen "bëhen të gjallë" Mozzik dhe Loredana (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet se çifti shumë i njohur i shoëbizit, Mozzik dhe Loredana Zefi, po kalojnë një kr
Pas lajmeve se vajza po qëndron me Robertin, Nora nuk duroj dot më (FOTO LAJM) Këto ditë po bën xhiron e rrjetit lajmi i ndarjes së Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ishte Roberti ai që dha lajmi
Bëhet i gjallë Flor Mumajesi: mesazhi që dha pas lajmeve se ishte sëmurë (VIDEO) Pas kaq shumë kohësh pritje dhe pikëpyetje se çfarë po ndodh me Flori Mumajesin, më në fund e kemi një lajm. Kantauto
Pas lajmeve të ndarjes, reagon Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha (FOTO LAJM) Mjaftoi një foto e publikuar në Instastory nga Armina Mevlani dhe menjëherë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se blo
Instagram merr vendimin: I shpall luftë lajmeve të rreme Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që kon
Shkenca për të patur një martesë të lumtur e të shëndetëshme Si shoqëri, ne mundohemi që të jemi gjithmonë pranë njëri tjetrit kur kemi nevojë, por sipas disa hulumtimeve të kaluara
Nga sharjet mes Taynës dhe Rinës deri te tradhëtia e Feros, ç’fshihet pas lajmeve të showbiz-it (FOTO LAJM) Me siguri nuk i keni humbur lajmet bombastike që kanë qarkulluar së fundmi në mediat rozë. Dhe sigurisht prej këtyre
Shkenca e të pasurit një martesë të lumtur A ju ka ndodhur ndonjëherë që të prisni me padurim dhe me plot emocion të ndani një lajm të mirë me partnerin tuaj, vetë
Reagimi i ashpër i Big Mamës pas lajmeve se është shtatzanë (FOTO LAJM) Ditën e fundit në media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se këngëtarja Big Mama është shtatzënë për herë të parë. Shk