999 rezultate për

kryemadhi

"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Pas takimeve me Bashën dhe Kryemadhin, kreu i DASH zbarkon te Rama Zyrtari i lartë i DASH ka mbërritur në kryeministri ku po zhvillon një takim me kreun e qeverisë, Edi Rama. Takimi me Ra
Kryemadhi tregon çfarë u fol kokë më kokë me Bashën Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar sot se aksioni opozitar do të vazhdojë dhe largimi i kryeministrit Edi
Aksioni opozitar: Kryemadhi takohet me Bashën Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi mëngjesin e ditës së sotme ka shkuar pranë selisë blu,ku
Hajdari sulmon ashpër Bashën dhe Kryemadhin: E bëtë Ramën perandor Në fjalën e saj të parë për këtë sesion të ri parlamentar, deputetja Rudina Hajdari ka sulmuar dy liderët e opozitës Bas
Monika nga Jala: Dashurinë që gjeni tek LSI, nuk e hasni askund tjetër Monika Kryemadhi ka folur mbrëmjen e së premtes para të rinjve të partisë së saj. Nga kampi i Jalës, Kryemadhi tha se
Iliri maleve, Monika ia merr valles së "Kukësit" në Jalë me LRI-në (FOTO LAJM) LRI ndodhet edhe këtë vit në Jalë, për kampin veror, një aktivitet i përvitshëm i LSI-së ku merr pjesë edhe Monika Kryem
Kryemadhi kthehet nga mali dhe i shkon Bashës në zyrë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i mbylli pushimet dhe tani duket se i është rikthyer punës duke e bërë vizitën e parë
Alarm në partinë e Kryemadhit, të punësuarit në bashki nisin të kalojnë me PS Lëvizja Socialiste për Integrim rrezikon të shkrihet fare si parti. Bojkoti i zgjedhjeve vendore të 30 qershorit, por ed
Kryemadhi takon ambasadoren gjermane dhe i jep lamtumirën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim në selinë e LSI me ambasadoren e Gjermanisë në Tiranë Susanne S
Reforma në drejtësi, Kryemadhi: Pas 3 vitesh nuk është realizuar akoma ajo që miratuam me 140 vota Ndërkohë që sot shënohet tre vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi, kryetarja e LSI-së, Mon
Edhe LSI nuk bën pushime, Kryemadhi: S’ka pushime në korrik-gusht, përgatitemi për zgjedhje Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë që drejton në Durrës. Gjatë fjalës s
Do të ketë zgjedhje? Kryemadhi: Unë nuk kam frikë të hyj me Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një intervistë për “5 pyetjet nga Babaramo”, është shprehu se nuk ka frikë të hyjë
Kryemadhi: Nuk jam e varfër, pasurinë e kam nga babai brigadier (VIDEO) Kryetarja e LSI-së ka folur për herë të parë për vilën e saj që ka te Gjiri i Lalzit. Ajo është shprehur se nuk është e
Përfundon takimi Basha-Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe nënkryetari i grupit Petrit Vasili kanë lënë ambientet e selisë së PD-së. Nu
Basha-Kryemadhi takim në selinë e PD Pas përfundimit të protestës së dhjetë të Opozitës së Bashkuar, kryetarja e LSI, Monika Kremadhi ka hyrë në selinë e Par
"5 vite me kancer", Kryemadhi tregon si arriti ta mposhtë sëmundjen Monika Kryemadhi për të parën herë ka dhënë sot detaje nga operacioni që kreu pak kohë më parë. "Dua t’i bëj thirrje
A do shkojnë në zgjedhjet e 13 tetorit me Ramën kryeministër? Kryemadhi: Ka kohë për të vendosur Në emisionin "Kjo Javë", kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është pyetur nëse do të hyjnë në zgjedhjet e 13 tetorit me Edi
PROTESTA/ Kryemadhi fton qytetarët teksa komunikon me gjithë strukturat e LSI Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar se nuk i ka bërë bisht punës as këtë të s
"Do ketë një tjetër dosje", Monika Kryemadhi bën parlajmërimin e fortë 2 ditë para protestës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka mbledhur mbrëmjen e sotme strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Gjatë f