999 rezultate për

kritikat

Fërçkovski tregon kritikat ndaj qeverisë për reformat në gjyqësor Ish-ministri dhe profesori universitar, Ljubomir Fërçkovski ka kritikuar Qeverinë e Maqedonisë për reformat në gjyqësor.
Shkrimtarja e njohur sulmon hapur Ramën: Qeveri e korruptuar! Shkrimtarja e njohur Elvira Dones gjatë një rrëfimi të gjatë për portalin “Der Bund” ka folur plot penzimizëm për rrugën
Enca preket nga kritikat, heq dorë nga dekolteja dhe vesh golf (FOTO LAJM) Instagrami i Enca Haxhias është gjithmonë plot foto të nxehta, e për këtë arsye edhe komentuesit shpesh herë e ngacmojnë
Vieri mbron Benzeman nga kritikat e Lineker Gary Lineker ka vazhduar në ditët e fundit ta sulmojë Karim Benzeman, ndërsa kulmi i kritikave ishte në ndeshje me Tott
E quajti të dobët, Benzema thyen heshtjen dhe i përgjigjet Linekerit Karim Benzema më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për kritikat e shumta që ka pasur së fundmi nga ish lojtari i Ba
Gjeneralit serb nuk i interesojnë kritikat, krenar për krimet në Kosovë Nuk është më fshehtësi se doktrina ushtarake serbe, aftësia dhe fitoret në mbrojtjen e vendit gjatë bombardimeve të NATO
INTERVISTA/ Thaçi: BE-së i dhembin kritikat e mija por kam të drejtë Presidenti i Kosovës Thaçi në një intervistë ekskluzive për DW i kërkon Shqipërisë që t’i pajisë qytetarët e Kosovës me
Iuliano vazhdon të jetë optimist: Kritikat të padrejta Pavarësisht se Partizani nuk fiton dhe nuk ka shënuar në katër javët e para të kampionatit, Mark Iuliano shfaqet i qetë
Kritikat dhe ofendimet për ndarjen me Albi Nakon, shpërthen Klaudia Pepa Klaudia Pepa është padyshim një ndër balerinat më të talentuara që ka vendi ynë, por kohët e fundit ajo u kthyer kryefj
Montella: Milan i meriton kritikat Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella është kritikuar për paraqitjen e dobët të skuadrës së tij në ndeshjen ndaj Sampdor
Dhëndri i Berishës ia plas kritikat në sy Bashës: Pse nuk dokumentuat vjedhjen e votës Tensionet mes Jemin Gjanës dhe Valbona Mezinit nuk ishte i vetmi moment i tensioneve në mbledhjen e kryesisë së PD-së. S
Grida Duma për kritikat e Berishës: Unë nuk i shkel parimet e mia Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, e ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24, ka kome
Mustafaj komenton kritikat e Berishës ndaj Bashës: Ka dhënë sinjale edhe më parë Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj, ka folur për situatën në këtë parti, një ditë pasi ish-
Presidenti i federatës spanjolle mbështet kritikat e Perezit: E pranoj që kemi një arbitrazh të dobët Javier Tebas, presidenti i federatës së futbollit spanjoll ka shprehur mbështetjen e tij drejt Florentino Perez dhe fjal
Messi në intervistë ndryshe: Nuk ma ndjen për kritikat! Jemi mësuar ta shohim të qetë, por dhe Messi ka shpërthimet e tij si në fushë ashtu dhe jashtë saj. "Pleshti" ka folur n
Enrique trembet nga Juvja: Nuk i kuptoj kritikat, janë të frikshëm Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique në konferencën për shtyp në vigjilje ndaj Sevillas ka folur dhe për rivalin e ardhsh
Debati PS-LSI për arsimin, Nikolla: Kemi një klimë të mirë bashkëpunimi Debatin mes PS dhe LSI për arsimin, ministrja e Lindita Nikolla e shikon si një klimë të mirë bashkëpunimi. Në studion
Ilda rrëfen kritikat për spotin erotik: Mami më tha "si do shkojë babi në lloto" Ilda Bejleri ka mahnitur me skenat në spotin më të ri të DigitAlb që shfaqet me rastin e Shën Valentinit. Moderatorja
INTERVISTA/ Vasili flet hapur për Saimir Tahirin dhe kritikat për shëndetësinë falas UPDATE - Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka shpjeguar deklaratën e Luan Ramës bërë dy ditë më parë ku
Ledina Çelo lë pas kritikat dhe feston pranë familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Ledina Çelo ka lënë pas të gjitha kritikat lidhur me prezantimin e festivalit të fundvitit dhe zgjedhjes së v