999 rezultate për

kris

Historia e pemës së Fund Vitit: Pse vëmë një të tillë? Çfarë kuptimi ka Pema e Krishtlindjeve? Çdo dimër, familjet në të gjithë botën zbukurojnë një pemë, për t’a quajtur vigj
Dalin pamjet, tërmeti shkatërrues krisi edhe muret e Kuvendit (FOTO&VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit goditi rëndë shumë banesa, kryesisht në zonën e Durrësit dhe Thumanës. Dëme jo të vogla ka shkaktu
Pallati i 2018 pëson krisje e çarje, banorët të frikësuar për jetën Një pallat i vitit 2018 ka pësuar krisje në Golem pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit. Kanë qenë banorët ata që
A ka krisje Plaza? Stafi hedh poshtë aludimet në rrjete sociale Lajmet që qarkulluan në rrjete sociale se Plaza Tiranë kishte pësuar një krisje, nuk janë gjë tjetër vecse Fake News.
"Të pranosh të papranueshmen", Evi Reçi me zemrën plagë për të afërmit që i mori tërmeti (FOTO LAJM) Tërmeti që tronditi Shqipërinë mëngjesin e së martës, rrënjosi dhimbjen në zemrat e njerëzve, pasi la pas shumë viktima.
Pllakos zia, shtyllat dhe muret mbushen nga lajmërimet e vdekjeve Tërmeti i 26 nëntorit ka mbytur Shqipërinë në zi. Familja Reçi është shuar plotësisht. Kryefamiljari Eduardi dhe bash
Nuk i mbijetoi rrënojave, Kristi Reçi ishte kushërira e këngëtares së njohur (FOTO LAJM) Kristi Reçi ishte studente e mjekësisë. Ajo ëndërronte që të bëhej mjeke, por nuk ia doli.Ajo u nxorrë e pajetë nga rrën
"Ëndërr e ndërprerë në mes", kush është studetja që u nxorr e pajetë në Thumanë Kristi Reçi, vajza brune e qeshur, që i pëlqente udhëtimet dhe lexonte “Princin e vogël” është një prej viktimave të ide
Doli nga burgu ku mbahej padrejtësisht, kush është i riu që humbi jetën në Thumanë Dy vite më parë Kristian Preçi është i riu që do të linte paraburgimin, ku mbahej padrejtësisht për 4 muaj pa asnjë prov
Kriss Jenner zbulon arsyen pse Kylie shiti 51% të biznesit të saj të kozmetikës (FOTO LAJM) 51% e aksioneve të biznesit të kozmetikës së Kylie Jenner, janë tashmë më zotërim të “Coty”. Kjo kompani kontrollon g
Modelja shqiptare pranon publikisht lidhjen, kush është fatlumi (VIDEO) Këtë të enjte e ftuar në studion e "Ftesë në pesë" ishte modelja e njohur shqiptare Kristina Baki. Ajo ka folur rreth je
Krisje në familjen Mbretërore, Princ Harry dhe Meghan "refuzojnë" ftesën e mbretëreshës (FOTO LAJM) Pallati i Bakingamit, në Britani, ka konfirmuar se Duka dhe Dukesha e Saseksit nuk do t’i kalojnë Kristhlindjet me Mbret
Edhe kjo nuk ishte parë, në kopshtin e Kim Kardashian lëviz lirisht një anakondë gjigante Që familja karadashian nuk ka limite kjo tashmë dihet. Të shtunën që lamë pas, ndjekësit e familjes nuk kanë mundur t
Krisja me Arsenal, Xhaka kërkohet nga klubi madh italian Milan është duke treguar interesim për mesfushorin e Arsenalit, Granit Xhaka. Xhaka pas aksidentit në ndeshjen ndaj C
Kim zbulon surprizën e ditëlindjes së të ëmës dhe askush nuk i mbajti dot lotët (FOTO & VIDEO) Ditën e djeshme nëna e vajzave Kardashian-Jenner ka festuar ditëlindjen. Kris Jenner ka festuar 64-vjetorin e lindjes
Kamëz/ Kris pistoleta, policia fsheh ngjarjen ku u përfshi "i forti" i kromit Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Kamëz. Një qytetar ka denoncuar tek ish-kryeministr
"Krisja" e Bale me Realin nuk po "ngjitet", lojtari planifikon largimin Gareth Bale është i vendosur për t’u larguar gjatë merkatos së janarit nga Real Madridi. Lajmin e ka konfirmuar media
I ikën gruaja me 3 fëmijët nga shtëpia, vëllai fajëson të motrën e tij Në seancën e sotme në “Shihemi në gjyq”, vëllai ka sjellë motrën e tij dhe e akuzon se ajo është fajtore që nusja e tij
Meta si Krishti e Veliaj lakuriq, ekspozita e veçantë e artistit Delvina (FOTO LAJM) Artisti i njohur shqiptar Avni Delvina çeli sot në Tiranë ekspozitën e tij “Notre Drame De Tirane” – “Drama Jonë e Tiran
"Çmendet" Renato, i hedh pjatën e nxehtë konkurrentes Renato Mekolli është nxehur me një nga vajzat konkurrente në “Hell’s kitchen” dhe ia ka hedhur pjatën që ajo kishte përg