999 rezultate për

keni

3 sëmundjet që mbani larg nëse keni këtë tipar në trupin tuaj Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Këpucët që po bëjnë namin në 2020-ën (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në fillim të pranverës të veshim çizme të rënda, të përshtatshme për një stuhi bore, sepse i kemi parë n
Nëse keni këto shenja, trupi juaj ka nevojë urgjente për hekur Mungesa e hekurit megjithëse fillon si një shqetësim, mund të shndërrohet në një gjendje të rëndë që quhet anemi. Kjo
Nëse konsumoni këtë ushqim, nuk do prekeni kurrë nga kanceri i mushkërive Ushqimi i specave djegës mund të ndihmojë në ngadalësimin e përparimit të kancerit të mushkërive, ka zbuluar një studim
4 modele flokësh që iu bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë! A e dini se në disa raste mënyra se si stiloni flokët tuaj mund t’u bëjë të dukeni më të mëdha në moshë? Po stili i flok
Kreu i gardës së Iranit kërcënon SHBA-të: Nëse e keni përhapur ju koronavirusin, do hakmerremi Kreu i gardës revolucionare të Iranit, Hossein Salami ka kërcënuar SHBA-të se nëse ata të fundit janë autorët e shpërnda
6 kuriozitete që nuk i keni dëgjuar ndonjëherë rreth marrëdhënies seksuale Marrëdhënia intime është diçka personale që ndodh mes dy njerëzve dhe si e tillë ajo përjetohet në maksimum, kur ka ndje
Dyshimet se 50 vjeçarja në Korçë ndërroi jetë nga koronavirusi, dalin rezultatet 50-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e djeshme nuk ka pasur koronavirus. Këtë rezultat e ka bërë të ditur vetë Ministr
Murrizi sulmon hapur Anti-KÇK-në: Iu keni dhënë makina të blinduara çdo halabaku Deputeti i opozitës Myslim Murrizi ka komentuar nga Kuvendi aktin normativ në lidhje me KÇK-në dukee konsideruar thjesh
Banori i Astirit i përmend Ramës Kanunin: Do e ndjek këmba-këmbës Ish deputeti i PD-së Klevis Balliu është paraqitur edhe ditën e sotme në zonën e Astirit ku aktualisht po prishen rreth
9 truke mode që ju bëjnë të dukeni e pasur! (FOTO LAJM) Ka disa truke mode që mund të bëjnë që çdo veshje e juaja të duket më elegante dhe e sofistikuar, duke nisur që nga përz
Keni një iPhone të vjetër e të ngadaltë? Apple iu detyrohet ju personalisht një shumë parash Apple do të paguajë deri në 500 milionë dollarë për ta zgjidhur me marrëveshje procesin gjyqësor ku akuzohet për ngadalë
Nëse keni këto simptoma shqetësuese shkoni menjëherë tek gjinekologu Cistet janë qeskëza të mbushura me lëng brenda, ose në sipërfaqe të vezores. Gruaja ka 2 vezore, secila prej tyre në mad
Pozitë e opozitë përplasen në seancën për taksën Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi i ka kujtuar deputetes së AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Përpiquni të mos humbni durimin për disa keqkuptime të vogla me partnerin tuaj. Humori i keq vetëm sa
HOROSKOPI/ Kujdes me vendimet e rëndësishme, kjo shenjë të ndjekë intuitën Dashi Dashuria: Përpiquni të mos humbni durimin për disa keqkuptime të vogla me partnerin tuaj. Humori i keq vetëm sa
Viber së shpejti do të bëhet me pagesë, a e keni marrë dhe ju këtë mesazh? Gjatë gjysmës së dytë të shkurtit në vendet e rajonit në telefonat e përdoruesve të Viberit filluan të qarkullojnë mesaz
Dy truket e bukurisë që do t’ju bëjnë të dukeni si të ishit 18 vjeç Ndërkohë që mendjet më të mira në shkencë dhe mjekësi po punojnë shumë në shpikjen e metodave që do të na ndihmonin për
Çorapet apo zinxhiri, problemet me rrobat që keni hasur të paktën njëher në jetë (FOTO LAJM) Rrobat mund të na bëjnë të ndihemi të qetë dhe të sigurt, por ato gjithashtu mund të na bëjnë me dhimbje koke. Të ma
Bëhuni gati për pranverën, këto aksesorë duhet t'i keni patjetër (FOTO LAJM) Nëse ka një trend që do të mbahet mend nga Java e Modës këtë herë, janë pikërisht aksesorët e flokëve! Veshjet pranve