999 rezultate për

kartonin

Vendim i ri për kartonin e kuq, katastrofal për Ronaldon Përsëri një lajm i keq për Cristiano Ronaldon. Tribunali Administrativ Sportiv në Spanjë, ka konfirmuar dënimin prej
Reali i trembet Valencias, apelon karonin e dytë të verdhë ndaj Ramosit Jose Luis Gonzalez Gonzalez u kritikua nga Real Madrid për kartonin e dytë të kuq ndaj Sergio Ramos në mbrëmjen e së die
Real Madrid akoma shpreson ta ketë Ronaldon ndaj Barçës, apelon kartonin e dytë Teksa janë të vetë dijshëm se nuk ka gjasa të ndodhë, Real Madrid do të përpiqet deri në minutën e fundit që të ketë Cri
Zyrtare/ Nesër Real Madrid do të apelojë kartonin e dytë të verdhë të Ronaldos Real Madrid nuk mund të presë rivalin e përjetshëm këmbë përmbi këmbë kur e din se ylli i tyre është i pezulluar. Pav
Dortmund zbulon shifrën për kartonin e Dembeles Mesfushori i Francës raportohet të jetë nën radarët katalanas për të zëvendësuar Neymar së bashku me lojtarin e Liverpul
Suso bëhet pishman, nuk do të ikë edhe këtë verë Suso nuk do të ikë edhe këtë sezon nga Milani. CalcioMercato raporton se pati një interes nga Tottenham Hotspur për
Grisi kartonin e gjyqtarit, ja çfarë tha Salihi pas humbje së djeshme Hamdi Salihi u bë protagonist dje në sfidën që vendosi kampionatin ndaj Kukësit, teksa në një moment gjaknxehtësie në pj
Startova: Obobo, çfarë i panë sytë miletit! Trajneri i Partizanit , Sulejman Starova, pas ndeshjes Kukësi-Skënderbeu, ka dhënë mendimin e tij mbi atë që ndodhi në “
Reali tronditet para ndeshjes me Celta Vigon Komiteti Disiplinor i La Ligas nuk ia ka hequr kartonin e pestë të verdhë Nachos, i cili u ndëshkua në ndeshjen e fundit
Atalanta tradhton Berishën, nuk i blen kartonin nga Lazio Etrit Berisha po shkëlqen në sezonin e parë me Atalantën, ndërkohë që me mbylljen e sezonit përfundon dhe akordi për hua
Bayerni dhe 3 ditë kohë për të blerë kartonin e Coman Juventus po përfiton të ardhura jo vetëm nga Liga e Kampionëve, por deri në fund të këtij muaji pritet që të përfitojë d
St.Gallen blen kartonin e Albian Ajetit Albian Ajeti ka firmosur zyrtarisht për St Gallen deri në vitin 2021. Në verën e vitit të kaluar vëllai i Arlind Ajetit
Horror në ndeshjen Irlandë-Uells, e tmerrshme si e thyen këmbën mbrojtësi (FOTO&VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në ndeshjen Irlandë-Uells ku futbollisti i vendasve Seamus Coleman ka thyer këmbën pas n
Braçe ofendon Berishën: Boll o "bo..", Noka e qëllon me kartonin e votimeve Nuk kanë fund debatet dhe sherret në Kuvendin e Shqipërisë. Që në nisje të seancës së ditës së sotme në parlament ka
Tramezzani kërkon Ajetin, por jo Arlindin Lugano po kërkon një mbrojtës dhe në mediat zvicerane po lakohet emri i Ajetit, jo Arlindit, por Adonisin. Qendërmbro
Monaco ofron 300 mijë euro për talentin e Skënderbeut Agim Zeka mund të transferohet në kampionatin francez.. Futbollisti i talentuari Skënderbeut ka ngjallur prej kohësh in
Gjyqtari nxjerr kartonin e dytë të verdhë, por lojtarët e detyrojnë ta fusë në xhep (VIDEO) Futbolli shqiptar sot më shumë ka prodhuar çudira se sa futboll. Pas Beratit, Burrelit dhe Shkodrës, një tjetër skenë jo
ANALIZA/ “Dy penalltitë e Izraelit të drejta, ja ku gabuan Gjimshiti dhe Berisha” Humbja e kuqezijve përballë Izraelit më një rezultat 3 me 0, ngjalli reagime nga më të ndryshmet nga tifozët të cilët of
Sokol Jareci mbron "të urryerin" Aytekin: Vendimet e gjyqtarit, konform rregullave (VIDEO) Dy kartonë të kuq me Shqipërinë që e mbylli ndeshjen me Izraelin më 9 lojtarë. Dy 11-metërsha të akorduar për miqtë. Ajo
MOVIOLA/ Ish-gjyqtari Jareci analizon dy rastet e vendimeve të arbitrit gjerman Ajo që ndodhi në sfidën kualifikuese në Elbasan Arena duket e pabesueshme, megjithatë arbitri turko-gjerman, Aytekin nuk