999 rezultate për

jeni

Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në të ftohtë (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe kitarë (FOTO LAJM) Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpso
Harrojeni Billie Eilish! Një tjetër yll botëror pëlqen Era Istrefin (FOTO LAJM) Pas këngëtares amerikanë të muzikës pop, Billie Eilish, Era Istrefi pëlqehet nga një tjetër yll i njohur i muzikës latin
A i "hanë" lavatriçet çorapet? Mësojeni njëherë e mirë Me siguri ju ka ndodhur që në lavatriçe të fusni dy çorape të njëjta e pas larjes ta nxirrni vetëm një? Ku shkojnë ato ç
Jeni një burrë i divorcuar? Rreziku është shumë më i madh sesa mendonit Prej shumë dekadash studimet kanë treguar se divorcet janë shumë të rënda psikologjikisht jo vetëm për nënat dhe fëmijët
Larg gjithë botës, këto shtëpi janë perfekte për të pushuar (FOTO LAJM) Nëse jeni një person që ju pëlqen shumë të rrini vetëm, Albeu.com do t'ju sjellë shtëpitë më të bukur në botë, por që ja
Zgjedhjet në Kosovë, Meta: I treguat botës se jeni shembull! Presidenti i vendit Ilir Meta ka reaguar mbi rezultatin e zgjedhjeve në Kosovë, duke thënë se dhanë një shembull të shkë
Para dhe mundësi të reja pune, kush janë fatlumët sot Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Harrojeni diellin, si pritet të jetë moti në vazhdim Ditët me kohë të mirë e me diell duket se sa vijnë e bëhen më të rralla në stinën e vjeshtës. Sot priten reshje të do
Nga Ardit Gjebrea te Luana Vjollca, VIP-at shqiptarë nuk njihen si kanë qenë fëmijë (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërssië vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët nd
Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 5 tetor E shtunë 5 tetor 2019, parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox Dashi Gjatë kësaj fundjave duhet të bëni kujdes në rapo
Krijoi fustan me letër higjenike, shqiptarja fiton shumën marramendëse në mes të Amerikës (FOTO LAJM) Një vajzë shqiptare ka fituar garën për fustanin më të bukur të nuses të mbajtur në Shtetet e Bashkuara. E veçanta e kët
Autorët në burg por i pengu nuk dihet se ku, i vëllai: Na thanë se nuk do i gjeni dot as varrin Rrefehet 29-vjecari qe i kanë marrë vëllain peng për 5 milion lekë të vjetra. Saimir Myrtaj tregon se ka qenë nusja
Harrojeni prezervativin e zakonshëm, po vjen ai modern që do katër duar për ta hapur (VIDEO) Pasi deri më sot jemi njohur me prezervativët me aromë, ato floureshentë, madje edhe ata vegan, ky është kufiri i ri për
Çfarë pritet të vijë, “bishat” e reja që do të dalin në rrugë në 2020 (FOTO LAJM) Nëse jeni të apasionuar pas makinave dhe sidomos pas prurjeve të reja që sjellin çdo vit një risi, atëherë jeni në vend
Harrojeni diellin, bëhuni gati për uraganin Lorenzo dhe rryma të ftohta polare Dita e parë e tetorit filloi me diell dhe e ngrohteë, por gjatë javës priten rreshje shiu dhe vranësira në të gjithë ter
Puna dhe dashuria: Si nis muaji i ri për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në më
Manjani sfidon Ramën: Shkarkojeni Metën, a keni këllqe? "Ta shkarkojnë Metën të bien rehat. a kanë këllqe? Ta shkarkojnë" Ish-ministri Ylli Manjani ka sfiduar sonte hapur max
“Air Albania”/ Ministrja humb qetësinë përballë gazetares: Duhet të lexoni më shumë "Air Albania" ditën e sotme ka realizuar 2 udhëtime drejt Italisë, përmes një kontrate me kompaninë "Turkish Airlines”.