999 rezultate për

janet

Shitën bregdetin e Lezhës, zbulohet kush i "spiunoi" lezhjanët Ditën e djeshme gjykata kërkoi arrestimin dhe ndalimin e 13 personave, zyrtarë të Bashkisë Lezhë por jo vetëm për akuzën
Shkupjanët gati për luftë: Na çoni krah ushtrisë turke në Siri! Lidhja e organizatave joqeveritare turke në Maqedoni – MATUSITEB i ka dhënë mbështetje të plotë dhe të pakushtëzuar oper
Aksion si në filma, laçjanët grabisin bankën kur po numëroheshin paratë Ka qenë një skenar i denjë për filma ai i grabitjes së filialit të Bankës Kombëtare Tregtare në Laç. Policia bën me
Krushjanët flasin për të bëmat e Darko Tasicit gjatë luftës (VIDEO) Darko Tasici, i dyshuar për vrasje, dëbim dhe krime në Krushë, u ndalua nga policia në vendkalimin administrativ Bërnjak
Rama komenton çitjanet që veshi në Fier dhe thumbon Berishën Kryeministri Rama ndër të tjera ka komentuar në News24, edhe shallvaret (emërtimi sipas tij) që veshi në një takim në Fi
Ja si i ironizon Berisha çitjanet e Ramës (FOTO) Fotoja e kryeministrit Rama i cili ishte në Fier para dy ditësh i veshur me një pale pantallona qe ngjanin me çitjane, p
Një palë çitjane të Ramës kushtojnë sa 10 pensione mesatare Kryeministri Edi Rama prej kohësh po tërheq vëmendjen me veshjen e tij. Nga atletet e bardha, të cilat nuk i ka hequ
“Je bërë si Noizy”, Rama u përvishet qytetarëve se i shajnë çitjanët Kryeministri Edi Rama është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të vendimit për vendosjen e matësave në pusat f
Edhe qytetarët tallen me çitjanet e Ramës: “Na turpërove me tuta si të Noizyt” Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër politikanët më të komentuar në lidhje me veshjen dhe paraqitjen. Ama s
Çani për çitjanet e Ramës: Ai deshi të thotë se “unë nuk kam vetëm ashtu brenda” Gazetari Arian Çani përvec deklaratës së Lu-së, gjithashtu ka komentuar në News 24, edhe veshjen e kryeministrit Edi Ram
Berisha "tallet" me çitjanet e Ramës: Linda mbylle me çelës dollapin e rrobave Sot kudo në rrjete sociale të gjithë u morën me veshjen e Kryministrit Edi Rama, gjatë një vizite në qytetin e Fierit.
Jo vetëm italianët, Tahirin e do në burg edhe FBI-ja?! Ish-ministri i Drejtwsisw Spartak Ngjela ka hedhur njw tjetwr tezw nw lidhje me akuzat ndaj Saimir Tahirit. Sipas tij, n
Akuzoi se po e burgosin tropojanët, Tahiri "tradhëtohet" nga polici vlonjat Në çështjen e Saimir Tahirit Prokuroria sot ka zbuluar “asin nën mëngë” dhe ai është një polic. Gjatë mbledhjes së K
Tropojanët rrethojnë Saimir Tahirin Gjëndja e Saimir Tahirit duke më e lëhtësuar tani që PS i doli në krah duke e mbrojtur politikisht pas presionit të hapu
Nis vrullshëm Skënderbeu-Yong Boys, zvicërjanët rrënqethin Elbasanin Ka nisur vrullshëm ndeshja mes Skëndërbeut të Korçës dhe zvicërjanëve të Young Boys për fazën e grupeve të Europa League
Shmanget tragjedia, pas sherrit laçjanët nxjerrin armët… Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Një konflikt i çastit ka bërë që mes të rinjve
Meta kërcënoi me luftë, por ja si ia kthyen lezhjanët Deri tani janë numëruar 11 kutitë e para në Lezhë. PS dhe PD duken shumë afër njëra-tjetrës. Ndërkohë LSI renditet e tr
Basha i kthen reston Ramës: Vesh çitjanet dhe merret me prapanicën e… Kryeministri Edi Rama shpesh me “facebook” poston foto ironizuese për PD, por lidhur me keto karikatura thumbuese, Basha
Shkupjanët përkrahin Zijadin Selën me këngë (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, është një nga politikanët i cili u lëndua më shumë nga sulmi makabër në Kubendin e Maqed
Vrasja e Cukut, rrëfimi: Si u fal me kanun e xhami komisari nga tropojanët Pas ngjarjes së rëndë ku persona të paidentifikuar ekzekutuan me 7 plumba komisar Artan Cuku, kreu i Shoqatës së Pajtim