999 rezultate për

janar

Rakitic i pakënaqur me vendimet e drejtuesve të Barçës: Desha të largohem në janar Ivan Rakitiç ka dalë hapur tashmë kundër vendimeve të drejtuesve të Barcelonës. Kruati ka zbuluar se ai ka dashur të
80 mln euro, Manchester United prezanton blerjen rekord të janarit Manchester United ka prezantuar blerjen më të rëndësishme dhe atë rekord për merkaton e dimrit. Bëhet fjalë për Brun
Dalin pamjet e para nga Gjykata, kush janë personat që vranë e torturuan Jan Prengën Kanë dalë për herë të parë imazhet e pesë personave të arrestuar për rrëmbimin, vrasjen dhe zhdukjen e Jan Prengës më da
Ja kur mbyllet merkato e janarit në 5 kampionatet më të fortë Afatit kalimtar i janarit së shpejti do të mbyllen, që do të thotë se klubet kanë në dispozicion vetëm edhe dy dit për t
Përdhunime, prerje koke dhe rrëmbime në mes të ditës: Si nisi e po mbaron janari (FOTO LAJM) Edhe pse të gjithë po shpresonin që bashkë me 2019 të liheshin pas edhe përgjakjet dhe atentatet që na trondisin herë pa
Parashikimi i yjeve për sot, e hënë 29 janar Dashi Pas ndryshimeve të pësuara gjatë muajve të fundit, pozicioni juaj ka nisur që të përmirësohet. Por ka persona r
Kurti i lodhur me LDK: Nuk ka përafrim me ta Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, pas takimit të sotmë me drejtuesit e LDK ku morën pjesë edhe përfaqësuesi
Si ndryshon formacioni i Interit me Eriksen (FOTO LAJM) Blerjet në merkaton e janarit kanë qënë të goditura te Interi, të paktën në letër. Zikaltërit kanë firmosur me 3 futboll
2020 nisi me përgjakje, ngjarjet që tronditën shqiptarët këtë janar (FOTO LAJM) Edhe pse të gjithë po shpresonin që bashkë me 2019 të liheshin pas edhe përgjakjet dhe atentatet që na trondisin herë pa
Një javë plot emocione, ç'ka parashikuar Paolo Fox për datat 27 janar-2 shkurt Dashi: Hëna e kthyer nga shenja juaj do t’ju favorizojë, sidomos ditën e mërkurë, të enjte dhe të premte. Jo vetëm që do
Horoskopi 26 janar 2020, shenjat më me fat për sot Dashi Dite goxha e trazuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si ju e kis
Bamir Topi: Kush ishte amerikani që qetësoi situatën pas 21 Janarit Bamir Topi, ish-president i Shqipërisë, ka dhënë një reflektim të tij për 21 janarin e 9 viteve më parë, kohë në të cilë
EMRAT/ Kush janë 5 kanditatët për të drejtuar FBI shqiptare Pesë kandidatë kanë aplikuar sot për pozicionin e lirë të Drejtorit të Byrosë Kombëtare të Hetimit (BKH-së) ndërkohë afa
Mirupafshim diell! Moti do të bëjë kthesën e madhe në fundjavë Prej disa ditësh, dimri po ndihet si pranverë për shkak të diellit të fortë dhe temperaturave relativisht të ngrohta për
Prurjet e janarit, si do të rreshtohet Interi me Eriksen Inter ka qenë shumë aktiv në tregun e transferimeve dhe tashmë ka përfunduar transferimet e Ashley Young nga Manchester
Gazetari ia thotë në sy Berishës: Basha dhe Rama janë takuar në janar “Mendoj se marrëveshja duhet të analizohet në këtë kontekst. Pas një vendimi ekstrem të opozitës shqiptare siç ishte dje
Parlamenti britanik ratifikon kushtet e largimit nga BE-ja Parlamenti Britanik ka ratifikuar kushtet e largimit të vendit nga Bashkimi Evropian. Kjo, në fakt, ishte edhe penges
Kryebashkiaku "fluturues", destinacionet e shumta ku udhëtoi Erjon Veliaj gjatë 2019-tës (VIDEO) Kreybashkiakun Erion Veliajn jemi mësuar shpesh ta shohim në udhëtime jashtë vendit. Jemi mësuar ta shohim të flasë
Dora e djathtë e fashuar, çfarë ka ndodhur me Princ Lekën (FOTO LAJM) Ditën e sotme është përkujtguar 100 vjetori i Kongresit historik të Lushnjes (21-31 janar 1920 – 21 janar 2020). Gjat
Lubonja skanon 21 janarin: Ata njerëz u çuan qëllimisht për t'u vrarë Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, ngjarjen e bujshme të “21 Janarit”, ku nëntë vite më p