999 rezultate për

iniesta

“Iniesta të lutem mos shko në Kinë, hajde te Betis” Koret “Iniesta, Iniesta” në finalen e Kupës së Mbretit në “Wanda Metropolitano” nuk lanë pa të emocionuar as trajnerin e
Flet babai i Iniestas: Ai do të marrë një vendim të vështirë Babai i Andres Iniestas ka thënë se për birin e tij do të jetë shumë e vështirë ta lë Barcelonën, por kjo do të ishte ko
Ngriti një botë të tërë në këmbë për ta duartokitur, Iniesta flet pas fitores me Sevillan Barcelona ka fituar trofeun e 30 të Copa del Reyt dhe të katërtin radhazi mbrëmjen e djeshme teksa mposhtën 5-0 Sevillan
Barcelona e gjen në Itali pasardhësin e Iniestas Barcelona mendohet se e ka gjetur zëvendësuesin e Andres Iniestas. “Gazzetta dello Sport” raporton se Luis Alberton i
Kjo është data kur legjenda e Barças do të lerë fushën e blertë Andres Iniesta pritet të konfirmojë fundin e karrierës së tij të lavdishme të Barcelonës pasi të jetë luajtur finalja e
Iniesta vendos për të ardhmen, preferon milionat para veteranit tek katalanasit Andres Iniesta ditë më parë deklaroi se ndeshja ndaj Romës ishte e fundit për të në Ligën e Kampionëve. Tani mediat s
Barcelona i thotë Iniestas ta mendojë dhe një herë të ardhmen Andrés Iniesta pas eliminimit të Barcelonës nga Roma në Champions tha se në fund të sezonit do të largohet nga “blaugran
Pamje që tërbojnë tifozët e Barcelonës, Iniesta i thotë Robertos: Do të eleminohemi (VIDEO) Andres Iniesta e dinte se do të eleminoheshin. Për mbarë botën eleminimi i katalanasve erdhhi i mrekulli, por Iniesta is
Iniesta pret biletën për largimin nga Barcelona: Mjaft me kaq! Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, ka paralajmëruar një largim të mundshëm nga klubi katalanas pas eliminimit nga
Iniesta mbreti i çerekfinaleve Andres Uniesta bëri 21 paraqitje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe do të kërkojë të thyejë rekordin kundër Romës
Iniesta: Nuk do të befasohesha nëse Neymari shkon në Real Madrid Kapiteni i Barcelonës Andres Iniesta beson se sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar ka shumë gjasa të bashkohet me Real
Iniesta: Nuk e di se kur do të largohem nga Barcelona Andres Iniesta ende nuk e ka të qartë nëse do të vazhdojë të qëndrojë në Barcelonë, apo do t’i thotë lamtumirë klubit ng
Barcelona mendon t'i hakmerret Realit për blerjen e Figos Sipas ‘Don Balon’ Barcelona është shumë pranë marrëveshjes me lojtarin Real Madrdid, Isco. Spanjolli shikohet si zëve
Iniesta lutet: Këtë ekip s'dua ta kem në fazën tjetër Pas fitores 3-0 ndaj Chelseas, Iniesta ka folur për media, ku ka thënë se është i lumtur për këtë arritje të skuadrës.
Iniesta: Jemi me fat që kemi Messin në skuadër Andres Iniesta është shumë i kënaqur me fitoren 3-0 ndaj Chelseat dhe kalimin në çerekfinale të UEFA Champions League.
Busquets tregon nëse Iniesta do të luaj ndaj Chelseat Sergio Busquets në një intervistë të dhënë para ndeshjes me Chelsean ka folur edhe për shokun e tij, Andres Iniesta nëse
Andres Iniesta kryen seancën e parë të trajnimit për ndeshjen ndaj Chelseat Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ka përfunduar një seancë trajnimi përpara ndeshjes në UEFA Champions League me Che
Që Iniesta t'i bashkohej Kinës, oferta nuk përmbante vetëm 40 mln euro në sezon por... Për Iniestan ka shfaqur një interes shumë të fortë skuadra kineze e Tianjin-it, që i ka ofruar fantazistit rreth 40 mili
Klubet kineze i ofrojnë pagë të çmendur Andres Iniestas Andres Iniesta aktualisht është pjesë e klubit të Barcelonës, dhe po shërohet nga një lëndim i rëndë që mori gjatë kësaj
Andres Inesta dëmtohet dhe lë fushën e lojës (FOTO LAJM) Mesfushori spanjoll Andres Iniesta është lënduar kundër Atleticos, pasi ai u largua nga loja në minutën e 35'-të. Kap