999 rezultate për

infektuar

Rritja e rasteve, Brataj: Tre dukuri që po vërehen me koronavirusin në Shqipëri Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, thotë se në vendin tonë po vërehen tre dukuri në sfidën ndaj Sars-Cov2 q
11 vendet evropiane ku po rritet numri i të infektuarve me virusin korona, në listë edhe Maqedonia e Veriut Organizata Botërore e Shëndetësisë ka paralajmëruar së fundmi se po regjistrohen rritje javore në Evropë, për herë të pa
Shtohen të infektuarit në Gjirokastër, si u zbuluan rastet e reja Katër raste të reja janë konfirmuar këtë të enjte në Gjirokastër. Abc Neës raporton se rastet e reja janë raste konta
Infektohet me koronavirus 32 vjeçari në Përrenjas Një 32-vjeçar nga Përrenjasi ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. I riu, dyshohet jetë infektuar si pasojë e kont
Koronavirusi prek edhe SHISH-in, një i infektuar në Shkodër Një ndër të prekurit me COVID-19 në Shqipëri është edhe një punonjës i SHISH në Shkodër. Burime bëjnë me dije se ai e
Rasti i fundit me COVID-19 në Fier: I infektuari sapo kishte ardhur nga Anglia Ditën e sotme është regjistruar një tjetër rast me koronavirus në qytetin e Fierit. Lajmi është bërë i ditur nga Mini
Shifra alarmante, kaq të infektuar me COVID-19 u shënuan në 24 orët e fundit në Shqipëri Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 347 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19 nga të cilat janë konfirmuar 67 ras
E infektuar me COVID-19, 34 vjeçarja ndërron jetë tek Infektivi Një e re ka humbur jetën te Infektivi duke shënuar moshën më të re të vdekjes nga COVID-19 në Shqipëri. Një 34-vjeçar
Ndërron jetë 65-vjeçari i infektuar me COVID-19 tek Infektivi Një tjetër pacient i infektuar me COVID-19 ka ndërruar jetë në Spitalin Infektiv në Tiranë. Ministria e Shëndetësisë,
4 vatrat e nxehta, një fëmijë 7 vjeç rezulton pozitiv me koronavirus Situata e infeksionit nga vala e dytë e koronavirusit COVID-19 që goditi vendin në territoret e Bashkisë Lezhë dhe Mirdi
Rritet sërish numri i të infektuarve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri. Sipas ministrisë, gjatë 24-orëve të fundit në ven
Erdhi nga jashtë, dy raste të reja me COVID-19 në Elbasan Dy raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Elbasan këtë të martë, duke e rritur numrin e të i infektuarve në kët
Filipçe: Numri i personave të infektuar në Shkup po bie! I pyetur se deri kur do të zgjasë ky numër i madh i personave të infektuar me koronavirus, ministri Venko Filipçe, tha s
Policia mësyn brenda supermarketeve dhe dyqaneve, apeli i fortë ndaj qytetarëve (VIDEO) Pas heqjes së masave kufizuese ndaj koronavirusit, në vend po shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve. Policia e Tira
OBSH shpall ditën më të zezë nga koronavirusi Koronavirusi i cili shpërtheu në qytetin e Wuhan në Kinë, sot ka infektuar gjithë globin. Amerika e Jugut, India dhe
Bie numri i të infektuarve në vend, sa raste u shënuan sot (VIDEO) Në 24 orët e fundit janë shënuar 33 raste të reja me koronavirus në vend. Konkretisht rastet e reja u shënuan 23 ne T
Infektohet me koronavirus punonjësja e afërt me Ramën? Një punonjëse e Kryeministrisë mësohet të jetë infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për punonjësen me iniciale I.Sh,
Sot 71 raste pozitive, si u zgjerua zinxhiri i të infektuarve Ministria e Shndetësisë konfirmoi 71 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Shpërndarja gjeografike e
Pëson sërish rritje numri i të infektuarve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Ministria ka konfirmuar 71 raste të reja me koronavirus në vend, ku vijon të shtohet numri dhe i pacientëve tek Infektiv
2 mijë e 73 të infektuar, 35 viktima dhe 1 mijë e 18 të shëruar nga covid-19 në Kosovë Edhe të shtunën janë shënuar një numër i madh i rasteve me COVID-19 në Kosovë. 75 raste u regjistruan në nivel vendi