999 rezultate për

imunitetit

PD kërkon heqjen e imunitetit të deputetit Ilir Beqja Partia Demokratike, ka kërkuar sot heqjen e imunitetit të deputetit të Partisë Socialiste, Ilir Beqja. Kërkesa për heqje
Kryesia e quan te panevojshme heqjen e imunitetit per Veliun Kryesia e Kuvendit të Kosovës nuk e ka miratuar kërkesën e Prokurorisë së Qarkut për
Kufizimi i imunitetit, PD e PS heshtin Kufizimi i imunitetit te deputeteve, nje nga ceshtjet qe eshte debatuar me shume gjate ketyre kater vjeteve ne Parlament
Berisha: PD e PS bashkëpunim për të shembur murin e imunitetit Kryeministri Sali Berisha konfirmoi sot në Shkodër, gjatë një konference për shtyp, se qën
LSI propozon shtimin e nje amendameti ne pr/ligjin e imunitetit: Qe te mos jete antikushtetues LSI mbeshtet cdo iniciative te qeverise dhe parlamentit per luften ndaj korrupsionin, por vetem nese keto iniciativa mbe