999 rezultate për

hare

Gosti dhe harem, si po bëhen rrush e kumbulla paratë e popullit për banketet e Vitit të Ri Gjatë paradites së sotme Albeu.com publikoi dokumentet e dy tenderëve të zhvilluar nga Ministria e Bujqësisë dhe ajo e E
Përtej haremit dhe diamanteve! Jeta e vërtetë e gruas arabe (FOTO LAJM) Poligamia dhe haremi, mungesa e arsimimit dhe mungesa ligjore e të drejtave, diamante të shkëlqyera dhe hixhabe - jeta e
Berisha denoncon: Dokumentet e Ministrisë së Kulturës po thahen me tharëse flokësh Ish- kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish me anë të qytetarit dixhital. Mesazhi thotë se arkivi i Ministrisë
E ka sharë e kritikuar në Facebook, Jul Deda flet hapur për marrëdhëniet me Bashën Julian Deda është një ndër humoristët më të dashur për publikun shqiptar. Por përveç artin dhe skenës, Deda është i
Partia e kryeministrit rikthehet bindshëm AAK-ja është rikthyer bindshëm në këto zgjedhje duke marrë edhe komunën e Gjakovës kundrejt Mimoza Kusari-Lilës. Ndër
Kandidatët për kryetar të Suharekës nga i njëjti fshat (VIDEO) Në Suharekë ka nisur të zhvillohet një “betejë” se kush do ta marrë pushtetin e kësaj komune. Dy kandidatët për kryet
Mbi 4 mijë qytetarë kanë votuar në Suharekë Në komunën e Suharekës deri tani kanë votuar 4 mijë e 107 qytetarë, Sipas të dhënave të publikuara nga KQZ, deri më t
Gjenerali serb rrëfen tmerrin që pësuan në Koshare Gjenerali i pensionuar serb, Vladimir Lazareviq, i cili ishte komandant i Korpusit të Prishtinës të –ish-Ushtrisë Jugosl
LDK do të garojë e vetme në Suharekë Kandidat i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Suharekë, Sali Asllanaj ka treguar në emisionin e radhës së Fidan Jupollit
Miqtë e Adelës flasin troç: Ata që sot qajnë për të e kanë sharë e goditur Në një emision special në nder të Adelajda Xhamanit, ishin të ftuar në “Top Show Mag” ish-banorët e “Big Brother”. Ad
Mustafa kujton vrasjen e Ukë Bytyçit për zgjedhje lokale para 15 vitesh Lideri i LDK-së, Isa Mustafa ka kujtuar Ukë Bytyçin i cili u vra para 15 vitesh, në zgjedhjet lokale. Mustafa ka thë
Gjendet tre granata në Suharekë olicia e Kosovës ka bërë të ditur se në fshatin Bukosh të Suharekës një person ka hasur në mjete të dyshimta shpërthyese
Bali Muharremaj: Për Suharekën nuk bëj koalicion me asnjë parti Kandidati për kryetar të Suharekës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Bali Muharremaj, ka theksuar s
NUMËRIMI/ AAK dhe LDK ndahen me pak vota në Suharekë Po vijon numërimi i votave në Suharekë dhe sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com, në këtë komunë kryeson kanditati
Suhareka shkon në balotazh Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ia ka kaluar Lidhjes Demokratike të Kosovës në Komunën e Suharekës. Sipas rezultateve t
PAMJE TURPI: "O plehrë, turitharë e qelbur", militantët e Tahirit sulmojnë gazetarët (VIDEO) Kanë qenë pamje aspak të një vendi demokratik ato para selisë së Kuvendit ku militantët e PS-së sulmuan gazetarët që po
Pamje të rralla kur UÇK merr bazën serbe në Koshare Beteja e Koshares ishte një ndër betejat më të lavdishme të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Në videon e mëposhtme shi
"Lufta" për Çairin, BDI "dërrmon" kundërsharët në kutitë e para Deri më tani në komunën e Çairit janë numëruar 26.18 për qind të kutive raporton Albeu.com dhe sipas të dhënave të dala
Suharekë/ Pa asnjë masë mbrotjeje lyen banesën Një burrë ka rrezikuar seriozisht jetën e tij, kur në kushte tejet të pafavorshme ka lyer fasadën e jashtme të një ndërt
Zihen për burimin e ujit gjatë një tubimi zgjedhor Gjatë një tubimi elektoral në fshatin Vërshec të Suharekës, në të cilin kanë marrë pjesë banorët e fshatit si dhe kandid