999 rezultate për

grupi

Pjesë e grupit të trafikantëve, kapet bashkëpunëtori i 7 të burgosurve Një 37 vjeçar i cili akuzohet për “Shfrytëzim prostitucioni” u ndalua nga policia pas hetimit që iu bë grupit ku ky i fu
Basha mbledh ish-grupin parlamentar, çfarë pritet të ndodhë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mbledh sot ish-grupin parlamentar dhe kryesinë në orën 18:00 në selinë e PD-
Zyrtari i BE bën paralajmërimin e fortë: Paketa anti-shpifje rrezikon negociatat Raporteri i Parlamentit Europian për Shqipërinë nga grupi parlamentar i PPE-së, David Lega, jep një tjetër mesazh të for
Grupi "Bajri" kallëzon penalisht gjyqtaren Olldashi (FOTO LAJM) Katër nga anëtarët e “Grupit Bajri”, Safet Bajri, Ilir Bajri, Ismet Idrizi dhe Asmer Bilali kanë depozituar ditën sotme
Përfshihen nga flakët dy banesa në Tiranë Rreth orës 09:52 në Surrel janë përfshirë nga flakët dy banesa ku si pasojë ka vetëm dëme materiale. Nga hetimet para
CHAMPIONS/ Sot shorti, çfarë duhet të dini Champions League do të rikthehet në shkurt, por sot do të hidhet shorti për të mësuar çiftet në fazën e 1/16-ve. Në Nyon
As Çapjat e as Çelajt, Artan Hoxha flet për grupin që po bën kërdinë në Elbasan (VIDEO) I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u
U bënë "tmerri" i Kamzës, policia i jep fund grupit të adoleshentëve Policia e Kamzës ka arritur të kapë një adoleshent i cili ka tëntuar të vjedhë automjetin e një shtetasi si dhe ndiqen n
Roma ndalet në barazim, por kualifikohet si e dyta e Grupit (VIDEO) Roma nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 ndaj skuadrës austriake Wolfsberger, por që i ka mjaftuar për të kaluar
Bayerni shkruan historinë në Champions Bayern Munchen kaloi 3-1 dje në mbrëmje në ‘Allianz Arena’ anglezët e Tottenham. Në një ndeshje që nuk vlente për asgjë
"Cunami Demokratik" do të protestojnë jashtë Camp Nout ditën e El Clasicos (FOTO LAJM) Grupi protestues katalonas "Cunami Demokratik" ka bërë thirrje për një tubim jashtë Camp Nou më 18 dhjetor, vetëm disa o
Përfshihet nga flakët mjeti para Bashkisë Vlorë Një automjet tip furgon është përfshirë nga flakët gjatë mbrëmjes së djeshme në Vlorë. Automjeti ishte i vendosur në
Zetori del nga rruga, humb jetën drejtuesi Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në në Talë të Lezhës. Mjeti tip “Zetor
Sekuestrohet kokainë dhe 300 mijë euro, merr fund grupi kriminal i shqiptarëve në Itali Të paktën 15 persona janë arrestuar në një megaoperacion të autoriteteve italiane, mëngjesin e sotëm. Grupi i kokainë
EURO U-17/ Shqipëria dhe Kosova mësojnë kundërshtarët sot u hodh shorti për ndarjen e grupeve kualifikuese për Kampionatin Evropian U-27 2020/21, që do të mbahet më Qipro, ku
"E dogjën fare!", Rikthehet pas 10 vitesh grupi më i famshëm i muzikës (VIDEO) Ato performuan së bashku për herë të parë pas 10 vjetësh në finalen e famshme të X Factor. Dhe vajzat e Pussycat Doll
Totti pas shortit: Unë e bëra punën timen, tani varet nga ju Francesco Totti ishte i pranishëm në hedhjen e shortit në Euro 2020 pasi ishte një nga të ftuarit që morri pjesë. Ita
Shorti i "EURO 2020", reagon Challandes: Për mua nuk është problem në cilin grup luajmë Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka dhënë komentet e tij lidhur me shortin e tërhequr në Buk
Kompletohen të gjitha grupet për Kampionatin Evropian Është hedhur shorti i fazës së grupeve të Kampionatit Evropian 2020. Në rast kualifikimi në ‘Euro 2020’, Kosova do të lu
Shorti i "EURO 2020" na rezervon grupin e "ferrit" (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për finalet e Kupës së Evropës që do të zhvillohet gjatë verës së ardhshme në një edicion special në