999 rezultate për

goja

Dëshmitë e të arrestuarve/ “Babanë e lashë të plagosur, po dërgoja dajën në spital" Ende mbetet në pikëpyetje autorësia sa i takon krimit në familje lidhur me 50 vjeçarin i cili kishte edhe një lidhje me
Krasniqi: T'iu kthejmë besimin qytetarëve e të çlirohemi nga egoja për pushtet Nga Jakup Krasniqi - Është momenti i fundit që Opozita e Bashkuar të shkoj drejt krijimit të një Deklarate Programore të
Ja çfarë do të thotë të kesh një tatuazh të tillë (FOTO LAJM) Në shoqëritë e sotme tatuazhet, "piercings" dhe format tjera të modifikimeve të trupit janë bërë shumë më të pranueshme
Microsoft Bing me logo të re Microsoft sapo ka bërë publike një logo të re për Bing, motorin e saj të kërkimit, të cilin vetëm se e ka rifreskuar pak
Skualifikimi i Realit u paralajmërua para ndeshjes nga një tifoz Gabimi i rëndë për aktivizimin e Denis Cheryshev, mund të evitohej. Një tifoz i njohur me emrin Emilio Rosanesi cili du
Endërr turistike Artan Fuga Turizmi do model biznesi dhe fantazi që bashkon pushim me argëtimin dhe formimin kulturor. Kësht
Google ndryshon logon ikonike, ja logoja e re! (VIDEO) Google ndoshta për herë të parë në historinë e saj do të bëjë ndryshim kaq rrënjësor. Kompania gjigande ka njoftuar s
Shikoni çfarë ndodh kur jeni 102 vjeç (VIDEO) Amerikania Louise Bonito, në ditëlindjen e saj të 102-të, i ndodh diçka e papritur e cila lidhet me moshën. Në moment
Mustafa replikon me Klosin: Goja e një kryespiuni spërkat figurën e Rugovës (VIDEO) Kryetari i LDK-së dhe njëkohësisht kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj deklaratave të Fatos Klosit, i c
ISIS masakron 80 etiopianë me prerje koke (VIDEO) Organizata terroriste ISIS ka publikuar një video të re, ku paraqiten ushtarë të saj duke rreshtuar për ti vrarë rreth 3
CR7 e festoi golin duke sharë arbitrat (VIDEO) Në rrethinat e Madridit, Reali iu kundërpërgjigj kryesuesve të kampionatit, Barcelonës, me një provë cinike në fushën e
E tmerrshme, shikoni çfarë del nga goja e kësaj vajze (VIDEO) Katrina Elaine Deëees-Steele është një vajzë e cila mund të cilësohet si person që nuk vuan nga araktnofobisë, frika ng
E pabesueshme! Ja çfarë nxjerr ky dentist nga goja e 10 vjeçares (VIDEO) Një fenomen i pazakontë i ka ndodhur këtij dentisti nga Brazili, i cili ka zbuluar se në mishrat e dhëmbëve të një pacie
Luanët kapin në ajër prenë e tyre (VIDEO) Kur është fjala për ushqim të gjithë bëjnë të pamundurën ta sigurojnë atë. Në video shokojmë se si dy luanë kapin në ajë
Ja çfarë i nxjerrin nga goja (VIDEO) Adoleshenti gati vdiq, pasi i ngeci në fyt një peshk, ngjarja ka ndodhur në Bangladesh. Për të ndihmuar djaloshin është
Pallaska: Egoja e fortë e Thaçit dhe Mustafës do t'i “shtrydhë” ministrat Dastid Pallaska mendon se ministrat do të kontrollohen nga dy politikanë si Isa Mustafa dhe Hashim Thaçi, të cilët kanë
Marigoja e Kosovës, Emine Krasniqi (VIDEO) Në vitin 1948 ajo e qëndisi flamurin kuq e zi, i cili do të shfaqej në një aktivitet të Partisë Nacional Demokratike Shq
Aktori ka frikë të puthë kolegen gjatë xhirimeve, i mban erë goja Ndonëse ajo është e bukur dhe një nga aktoret më të paguara, ka një difekt të madh që lidhet me higjenën e gojës. I refe
Prezantohet logoja zyrtare e "Rusi 2018" (FOTO-VIDEO) Rusia ka prezantuar logon zyrtare të Kupës së Botës që në vitin 2018 do të zhvillohet pikërisht në gjigandin e Europës L
Valdano sulmon Mourinhon: Më shumë ego se punë "Nuk kam dëgjuar kurrë nga Mourinho të thotë, privatisht ose publikisht, një frazë të denjë për futbollin". Këto janë fj