999 rezultate për

goal

Ja 24 debutuesit e Evropianit që duhen ndjekur Tashmë projektorët janë zhvendosur drejt impianteve sportive franceze, ku për herë të parë debuton edhe Shqipëria. Në
Emerson transferohet te Barcelona Drejtuesit e Barcelonës kanë bërë një ndryshim të madh. Kampionët e Spanjës kanë siguruar shërbimet e talentit të Corint
Formacioni i vitit në Serinë A sipas "goal.com" (FOTO LAJM) Portali "goal.com" vijon publikimin e formacioneve më të mirë të këtij sezone, edhe pse duhet edhe një javë që kampionat
Formacioni me futbollistët më të bukur (FOTO LAJM) Në futboll ndodh shpesh që të supozohet për formacione të ndryshme me futbollistët më në formë, por nuk do të ishte asp
Karikatura e ditës i dedikohet CR7-ës dhe djalit te tij (FOTO) Goal.com karikaturën e ditës ia dedikon yllit portugez të Real Madrid, Cristiano Ronaldos. Portugezi është shprehur
20 futbollistët më të mirë në historinë e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelona është një ndër klubet më trë mëdha në historinë e futbollit. Katalanasit kanë dominuar futbollin në vitet e f
20 të rinjtë më të mirë në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Futbollistët e mëdhenj e tregojnë shpejt talentit e tyre që në moshë të re. Klubet e mëdha nxitojnë që ta bëjnë të tyrin
FIFA ka një lajm fantastik për Paul Pogba Ylli i Juventusit, Paul Pogba, është nominuar në njëmbëdhjetëshen më të mirë të vitit nga FIFA. Portali Goal.com mend
10 futbollistët që kanë pasur ose kanë në krah një Miss (FOTO LAJM) "Miss-et" dhe futbollistët duket se janë një simbioz e pandashme. Futbollistët më të njohur, dhe ata më simpatikët përgj
10 dribluesit më të mirë në Europë (FOTO LAJM) Për të fituar një ndeshje futbolli ndonjëherë duhet edhe kualiteti i një futbollisti që mund të bëjë diferencën në fushë
Goal.com/ Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Champions (FOTO LAJM) Mbrëmë janë mbyllur të gjitha ndeshjet e fazës së grupeve në Champions. Portali "goal.com" ka përzgjedhur edhe 11-shen m
Ja karikatura e ditës ne futboll (FOTO) Demtimet te Arsenal sa vijne dhe behen me te shumte. Te fundit ne rradhe jane Alexis Sanchez dhe Santi Cazorla, te cilet
Ja karikatura e ditës ne futboll (FOTO) Lionel Messi është personazhi kryesor i karikaturës së ditës nga Goal.com. Portali me i madh sportiv ne Europe ka z
Messi mposht Ronaldon, fiton "Goal 50" (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka fituar për të katërtën herë me radhazi çmimin "Goal 50". Argjentinasi mposhti Cri
Juve dominon në listën e "Goal 50" (FOTO LAJM) Uebsajti prestigjioz 'Goal.com" së fundmi ka lançuar edhe listën me 50 yjet që janë pjesë e "Goal 50" një çmimi që jepet
Ja si do luajë Shqipëria dhe ekipet e tjera në “Euro 2016” (FOTO LAJM) Sajti i mirënjohur, “Goal.com”, në versionin e vet të gjuhës italiane, ka botuar sot top-formacionet, me të cilat mund t
11-shja më e mirë e javës në Champions (FOTO LAJM) Këtë mesjavë janë luajtur ndeshjet e katërta në grupe në Ligën e Kampionëve, teksa nuk është se ka pasur shumë surpriza
Karikatura e ditës / CR7 "frymëzon" Goal-in (FOTO) Cristiano Ronaldo frymëzon Portalin Goal.com për karikaturën e ditës. Ylli i Real Madrid nuk arriti të shënojë gol në
Formacioni i fazës eliminatore të Euro 2016 (FOTO LAJM) Portali “Goal.com” ka publikuar formacionin ideal të fazës kualifikuese për Euro 2016. Por, në të nuk ka zënë vend asnjë
Congratulations! See you in France! Albania has defeated Armenia in Yerevan with the score 0-3, qualifying for Euro 2016. Albanian team scored two goals in