999 rezultate për

gjetur

Nuk do ta besoni çfarë ka gjetur futbollisti i Real Madridit në fushën e Napolit (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madridit, Vasquez, ka gjetur një gozhdë në fushën e Napolit, pak minuta para fillimit të ndeshjes.
TIRANË/ 37-vjeçari gjendet pa jetë në vendin e punë Policia e Tiranës ka bërë me dije se një tjetër person është gjetur i vdekur në një servis në periferi të Tiranes. Ng
Gruaja e vdekur gjendet e lidhur këmbë e duar, dëshmitarët: Ja çfarë pamë Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në Bërzhitë, kur një grua që jetonte e vetme është gje
Horror në Tiranë, e moshuara gjendet e pajetë në banesë e lidhur këmbë e duar Një grua e moshuar është gjetur pa shenja jete këtë mbrëmje ne banesën e saj ne Berzhitë. Ajo është gjetur e lidhur k
Arrestohet shqiptari me dy gra në Selanik, kishte kthyer shtëpinë në magazinë droge Policia greke bën me dije se 3 shqiptarë janë arrestuar në Selanik të Greqisë. Mëdiat greke shkruajnë se shqiptarëve, iu
E DHIMBSHME/ I moshuari gjen të varur në litar djalin e tij Një tragjedi ka ndodhur dje në Tetovë. Babai 70 vjeçar ka gjetur të vdekur të varur në litar djalin e tij 41 vjeçar.
Gjendet i vdekur kapiteni i ushtrisë serbe Mediet serbe kanë publikuar sot se është gjetur trupi i pajetë i kapitenit të ushtrisë serbe. Sipas raportimeve, dys
Panik në Bruksel, gjendet një makinë me eksploziv dhe bombola gazi Autoritetet në Bruksel janë vendosur në alarm pasi kanë gjetur një makinë të mbushur plot me eksploziv dhe me bombola ga
Vijojnë operacionet nga toka e ajri, policia: S’është gjetur asnjë rrënjë kanabis (VIDEO) Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin për të parandaluarkultivimin e hashashit. Në zbatim të Planit
Hashash dhe kokainë në burgun e Durrësit, ja ku ishte fshehur Policia e Durrësit bën me dije se ka gjetur 110.5 gramë kanabis dhe 4.5 gramë heroinë në ambientet e brendshme të burgut
Thaçi: Pa shërimin e të kaluarës, nuk mund të ndërtohet e ardhmja Gjatë takimit të dytë konsultativ të Komisionit për Pajtimin dhe të Vërtetën, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, tha se
Ndahen në paqe Tirana-Flamurtari Është mbyllur pa gola ndeshja e fundit e javës së 23-të të Kategorisë Superiore mes Tiranës dhe Flamurtarit Takimi i
Tenton t’i shpëtojë policisë, shqiptari qëllohet në kokë dhe përfundon në koma (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali ku një shqiptar në tentative për tu larguar nga policia e cila i
Zhduket 2-vjeçarja, 20 policë angazhohen për ta gjetur Një vajzë e mitur rezulton e zhdukur që nga dita e djeshme. Sipas raportimeve, vajza e mirut, 2 vjeç, është zhdukur dje
Sheqerinska: Kemi gjetur zgjidhje për qeverinë në kuadër të Kushtetutës Zv.kryetarja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, ka pritur sot në një takim ministrin shtetëror të Britanisë për Evropë dhe
Kjo krijesë e rrallë është gjetur në ujërat e Vlorës (VIDEO) Një peshk i rrallë i quajtur ‘Ruveto’ ka rënë në rrjetat e peshkatarëve vlonjat,të cilët janë shprehur se një peshk i ti
Elis Bakaj shënon super gol ndaj Korabit (VIDEO) Korbai -Vllaznia për momentin është në shifrat 0-1 për miqtë. Dibranët e shohin veten në disavantazh që në minutën e 17-
Ish-trafikanti shqiptar gjen portofolin plot e euro, veprimi i tij mahnit italianët Burgu duket se e ka bërë një qytetar më të mirë një shqiptar në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se një shqiptar
Gruaja vrau burrin dhe më pas veten, vëllai i viktimës: Më thanë të vij t’i marr por … Mesnatën e kaluar një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku pas një zenke mes çiftit të martuar dhe me 2 fëmijë, kan
EMRAT/ Krim tragjik në Pogradec, gruaja vret burrin më pas edhe veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e djeshme ku një çift në Pogradec pas një konflikti fizik kanë përfunduar të dy
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}