999 rezultate për

gezim

Trafiku ndërkombëtar i drogës, 13 vite burg për Gëzim Çelën Prokuroria për Krime të Rënda kërkon dënimin me 20 vjet burgim për shtetasin Gëzim Çelaj dhe 13 vjet e 6 muaj burgim për
Gëzim Topçiu thyen rekordin në Maliq, fitues për të pestën herë Për të pestën herë në mbajtjen e postit të kryebashkiakut të Maliqit është shpallur Gëzim Topçiu. Kandidati i ASHE-së u
Lajmi se do bëhen prindër, ja si reagojnë burrat (VIDEO) Fëmija është gëzimi më i madh në jetë, marrja e lajmit se do të bëhen prindër është një lajm që më shumë duket se ndikon
Arrestohet në Itali biznesmeni shqiptar për pastrim parash dhe mashtrim Nën akuzat për pastrim parash dhe të mashtrimit, policia italiane ka vënë në pranga biznesmenin shqiptar Gëzim Sallaku.
Edhe 13 javë pritje për Argjentinën (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj është në pritjen e saj të ëmbël, ndërsa i duhen edhe 13 javë për të sjellë në jetë fëminë. "Edhe
Pep: Përgëzime futbollistëve të Bayernit "Jam shumë i kënaqur me skuadrën time, e merituam plotësisht fitoren". Pas fitores së thellë 7-0 me Shakhtar Donetsk, Pe
Vëllezërit Kabashi, medalje ari dhe bronxi në Europianin e karatesë (FOTO LAJM) Djaloshi nga Kosova, Kol Kabashi, ka arritur një sukses tejet të madh për karrierën e tij që sapo ka nisur. Ai është shp
E propozoi për martesë, vajza vdes nga gëzimi Një vajzë ka vdekur në Ibiza pasi ka rënë nga shkëmbi derisa po festonte propozimin e martesës që ia bëri i dashuri i sa
Me bashkëshortin në punë, Sonila ndan gëzimin me miqtë (FOTO LAJM) Përpos shtëpisë, ata ndajnë të njëjtin vend pune. Sonila Meço është mjaft e lumtur për këtë fakt dhe e ka shprehur hapta
Gëzim Krasniqi rikthehet te Partizani Gëzim Krasniqi u prezantua zyrtarisht si përforcimi i radhës i skuadrës së Partizanit nga trajneri Shpëtim Duro në një k
Vëllai i të vrarit në Siri me snajper: Të na kthejnë 3 fëmijët Vëllai i një shqiptari të vrarë në Siri nga Kërraba ka rrëfyer sesi e ka marrë lajmin për vrasjen e të vëllait dhe se çf
Besimtarët ftohen të urojnë në murin e kryeministrisë Edhe kryeministri Rama ka zgjedhur rrjetin social Facebook për të uruar për Krishtlindjen. "Gëzuar Krishtlindjet! Muri i
Gëzim Kelmendi: Turp të emërohen 70 zv.ministra, kushtojnë 3 mln euro Deputeti i Partisë së Drejtësisë, Gëzim Kelmendi e ka quajtur një turp lajmin qe qeveria Mustafa I do të ketë në përbërj
Kur trupat ruse hynë në Kosovë dhe gati nisi lufta e Tretë Botërore (VIDEO) Në qershor të vitit 1999 pas ndërprerjes së bombardimeve të NATO-s, dhe marrëveshjes për hyrje të forcave të KFOR-it, të
Gëzim i dyfishtë, i paralizuari 'kërcen' në ditën e dasmës (FOTO LAJM) Një aksident i tmerrshëm atij i vodhi ëndrrat, por në ditën e dasmës ai mundi të kërcejë. Një i ri, i cili dy vite më pa
Dramë dhe gëzim, ta festosh ndarjen me tortë (FOTO LAJM) Ka mënyra të ndryshme sesi ta përballosh ndarjen. Ka nga ata që vuajnë shumë për këtë gjë, por se ka nga ata që e mar
Zbulohet plani i arratisjes, do grabisnin një biznes e do iknin nga Shqipëria Vendosja në pranga e 5 punonjësve të burgut të Peqinit dhe i Jetmir Guzit nga Shkodra,ka zbardhur të gjithë planin e arr
Pezullohet gjyqi ndaj Gjikës, ndërron jetë një nga të pandehurit Gjyqi ndaj Gjikës është pezulluar, pasi ka vdekur para tre ditësh një nga të pandehurit. Gjykata e Vlorës ka pezulluar g
Familje e lumtur, Vedat Ademi ndan gëzimin me fansat (FOTO LAJM) Këngëtari Vedat Ademi ka zgjedhur që të postojë një foto familjare në Instagram. Bashkangjitur fotos ai ka shkruar: "Ky
Gëzim në mbarë shqiptarinë, ja si festoi Tetova (VIDEO) Mbarë shqiptaria mbrëmë ka festuar për ndeshjen e Kombëtares Shqiptare në Beograd. Mediat shqiptare në Maqedoni kanë