999 rezultate për

gazetarja

Blogerja e njohur e s*ksit: S’doja të më rritej gjoksi! Zhaklin Lekatari ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku u diskutua ligji i ri në Skoci, zyrtarisht vendi i parë në botë që d
Gazetarja: Policët i ndalojnë gratë për t’u marrë numrat e telefonit Gazetarja dhe aktivistja e njohur kosovare, Arta Avdiu, ka akuzuar policinë e Kosovës, se ata po i ndalojnë gratë dhe va
Njihuni me gjeniun e verbër nga Tirana: Për një minutë them 40 prefikse telefonike Romeo Deda, nga Tirana thotë se ka memorie mbinjërëzore kalendarike. Prej 20 vitesh, Romeo e ka humbur shikimin, pavarës
Gazetarja flet për vrasjen e 45 vjeçarit në Ekuador: Shkuan 1600 shqiptarë për dy vite Duke ju referuar vrasjes së 45 vjeçarit shqiptar Adriatik Tresa në Ekuador të premten e shkuar, gazetarja Fatjona Mjedin
Gafë pas gafe në llogaritje! Basha zbulon çfarë note e ka pasur matematikën Lideri i PD Lulzim Basha është vënë në "lojë" nga kryeministri Rama për shkak të gafave të tij gjatë deklaratave për sht
Biden apo Trump? Gazetarja nga SHBA zbulon se kush kryeson deri tani Në një interviste "skype" në "Pushteti" gazetarja shqiptare Kozeta Turishta tha se deri tani nga numërimi i votave kryes
Gazetarja shqiptare merr propozimin Live në emision nga politikani (VIDEO) Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. Të ftuar në emision ishin
Shkon të mjekojë mishrat e dhëmbëve, dentisti i heq të gjithë nervat (VIDEO) Emisioni “Stop” këtë të hënë ka publikuar denoncimin e një qytetareje nga qyteti i Fierit, e cila nuk ka dashur të inden
Dhunimi i fëmijës në çerdhe, administratori kërcënon gazetaren e "Stop" (VIDEO) Emisioni “Stop” ka ndjekur rastin e dhunimit të fëmijës në çerdhe. Gazetarja e emisionit “Stop” ka shkuar tek çerdhja “T
Vdes gazetarja ruse që i vuri flakën vetes Ka vdekur gazetarja ruse, Irina Slavina, e cila i vuri flakën vetes në qytetin e Nizhny Novgorod, pas një bastisjeje të
Gazetarja i vë flakën vetes përballë Ministrisë së Brendshme Një redaktore lajmesh në Rusi i dha fund jetës duke i vënë zjarrin vetes përpara zyrave të ministrisë së Brendshme në qy
Gazetarja zbardh historinë e trishtë: Vjehrra i kërkoi nuses të ndahej nga djali pasi nuk bënte fëmijë Kohët e fundit është cilësuar si cënim privatësie të pyesësh një person se kur do të sjellë në jetë një fëmijë. Kjo temë
A shkon ajo me burra të famshëm, edhe pse të martuar? Sqarohet gazetarja Gazetarja e njohur italiane, Diletta Leotta, është duke u përgatitur për një fushë tjetër të karrierës së saj. Shumë
SKANDAL! 72-vjeçarja vjen në Tiranë me hematomë në kokë, e nxjerrin "gabimisht" me COVID-19 Emisioni “Stop” këtë të enjtë është fokusuar në një denoncim të një qytetari. Rasti në fjalë ka të bëjë me një të moshua
Rihapja e dosjes së Azem Hajdarit, gazetarja zbulon pse është thirrur Berisha në Prokurori Dosja e Azem Hajdarit është hapur sërish. Një ndër të thirrurit për të dëshmuar është edhe ish-kryeministri Sali Berisha
Gazetarja zbulon detaje: Ja kur mund të ekstradohet drejt Shqipërisë Dritan Rexhepi Gazetarja Fatjona Mejdini dha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” një informacion të fundit në lidhje me Dritan (Gra
La punën në media, gazetarja paguhet tri herë më shumë në Instagram (FOTO LAJM) Një 23-vjeçare nga Majemi i SHBA-ve ka punuar si gazetare, pasi ishte diplomuar në atë fushë, por vendosi ta lërë atë pu
2 gra dhe 7 fëmijë, njihuni me shqiptarin e lumtur nga Peshkopia: Nuk janë xheloze! Kjo është historia e pazakontë e Iliaz Laskaj nga Peshkopia, i cili në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifën, por në viti
Muriqi: Tares i dhashë besën, goli i parë do të jetë për Shqipërinë Afrimi më i rëndësishëm i klubit të Lazios në këtë merkato vere është padyshim sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat M
Gazetarja sulmon Rezarta Shkurtën për letrën ndaj Enver Hoxhës: Të dënohet! Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari ka reaguar ashpër pas letrës së publikuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta drejtuar de