999 rezultate për

garen

Ndez cigaren e fundit në jetë! 42-vjeçari përplaset për vdekje (VIDEO) Një turk rreth moshës 42-vjeç i cili doli nga një lokal në Karaman të hënën rreth orës 18:30, për të pirë një cigare, ka
Pianic parashikon garën pë kampionat: Kjo ditë e vendos Miralem Pjanic është i vetdijshëm se ka para një ‘luftë’ të vërtet me Napolin për garën e titullit të Seria A. Napol
Luiza Gega fiton medaljen e artë në Turqi Luiza Gega e ka mbyllur e para garën ballkanike në 3000 metra, zhvilluar në Stamboll të Turqisë, duke rrëmbyer edhe meda
Suela Mëhilli dështon në garën e radhës në Peyongchang 2018 Suela Mëhilli nuk klasifikohet në garën e slalomit special në ski në Lojërat Olimpike Dimërore që po zhvillohen në Koren
Suela Mëhilli nuk shkon më shumë se vendi i 53-të në “PyeongChang 2018” Suela Mëhilli u rendit në vendin e 53-të në garën e slalomit gjigant në Lojërat Olimpike Dimërore “PyeongChang 2018”. Sk
Albin Tahiri nderon Kosovën, shkëlqen në garën e parë të PyeongChang Albin Tahiri është renditur në vendin e 37-të në garën e parë të PyeongChang të Koresë së Jugut. Në këtë garë ishin p
Mahniti botën me zërin e saj, vajza me shami largohet nga The Voice Garuesja 20-vjeçare nga Franca, Mennel Ibtissem, e cila ka marrë pjesë në garën muzikore “The Voice”, dhe tërhoqi vëmend
RAI vendos: Kënga e Ermal Metës vazhdon garën në Sanremo Siç u njoftua ditën e kaluar, kënga e tij “Non mi avete fatto niente” në bashkëpunim me Fabrizio Moro është konsideruar
Lushnja gati për të marrë shansin e qëndrimit në Superligë Lushnja bëhet gati për finalen e parakohëshme ndaj Vllaznisë me optimizmin e rezultateve dhe lojës së krijuar por edhe m
Roma pret Veronën për tu rikthyer në garën për Ligën e Kampionëve Seria A do të vijojë sot me takimet e tjera të javës së 27-të. Në orën 12:30, Roma do të zbresë në fushë në ‘Bentegod
Interi mposht Realin e Madridit në garën për talentin Në Argjentinë konsiderohet si një nga talentet më të mëdhenj të futbollit amerikano-jugor, është 20-vjeç dhe aktualisht
Tottenham fiton lehtësisht ndaj United, rihap garën për Top-4 (VIDEO) Tottenam Hotspur ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Manchester United, duke e mposhtur me shifrat 2-0 në "Wembl
Sevilla kryeson garën për super sulmuesin e Liverpoolit Sulmuesi anglez Daniel Sturridge me shumë gjasa do të bashkohet me Sevillan, sugjerojnë raportet italiane, pasi spanjoll
Manchester United udhëheq garën për talentin e Benficas, Umaro Embalo Klubi anglez i Manchester United po monitoron talentin e skuadrër portugeze, Benifcas, Umaro Embalo "Djajtë e Kuq" mu
Napoli mund Interin në garën për Verdin Sipas “Corriere dello Sport” Simone Verdi është zyrtarisht i Bolognas. Marrveshja është arritur ditën e djeshme dhe l
Ushqimet që ju ndihmojnë të lini cigaren Ka disa ushqime që sipas ekspertëve ju ndihmon të lini duhanin. Qumështi: Sa herë që ndjeni nevojën për të ndezur një c
Kjo është myslimania që sfidon Putinin në garën presidenciale Një myslimane ka vendosur që të sfidojë Vladimir Putinin për postin e Presidentit të Rusisë, shkruajnë mediat ndërkombët
Conte ndihet i dorëzuar në garën për titull Kampion “Koha kalon dhe ata vazhdojnë të fitojnë. Duhet të jemi realistë. Kemi fituar 7 nga 9 takimet e fundit dhe diferenca në
Arsenal kryeson garën për Goretzkan Leon Goretzka është ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë. Kontrata e reprezentuesit të Gjermanisë do të skadojë në q
Inter kalon Cityn dhe Arsenalin në garën për talentin 21-vjeçar Sipas Calciomercato.com, Interi po interesohet për talentin 21-vjeçarin të Boca Junior. Pavon është një lojtar sulmues