999 rezultate për

fshehur

I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM) Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë p
Zhduket lënda e Aulon Zekës, a po bëhet ndonjë pabesi për të fshehur krimin? Afrim Zeka, babai i të vrarit Aulon Zeka, është ankuar se lënda ndaj djalit të tij ka humbur dhe për këtë arsye nuk ësht
Kujdes! Problemet e fshehura shëndetësore që po ju dëmtojnë kockat Artriti reumatoid është një sëmundje autoimunitare, ku sistemi mbrojtës i trupit sulmon artikulacionet dhe kockat, sidom
Ish-banorja e BB i jep fund beqarisë, martohet fshehurazi Ish-banorja e shtëpisë së "Big Brother", Dona Pjetri, i ka habitur të gjithë ndjekësit në Instagram kur në profilin e sa
Ishte fshehur tek këpucët, gjarpri i rrezikshëm tmerron familjen (FOTO LAJM) Prania e gjarpërinjve është normale në Australi, megjithatë ndodh që ata janë helmues duke ngritur alarmin tek banorët l
Luana e mban të fshehur, Getoari nxjerr foton me Krenarin Moderatorja Luana Vjollca tashmë i ka hyrë seriozisht muzikës dhe tashmë po zhvillon edhe koncerte. Ndërkohë, nëpër m
Messi i bie pianos? Kjo video me talentet e fshehura të lojtarëve do ju habis Jemi mësuar që yjet e futbollit ti shohim vetëm në ekranet e televizorit apo nga shkallët e stadiumit, dhe sigurisht i n
Djali i deputetit kërcënoi me jetë oficerin? Reagon Policia e Shtetit Drejtoria e Policisë në Tiranë ka reaguar për denoncimin e bërë nga ish kryeministri Berisha. Referuar mesazhit thuhe
"Djali i deputetit socialist ka përdhunuar një vajzë", reagon policia Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se policia po mban të fshehur ngjarjen ku djali i deputetit të PS-së ka përdhun
Pas Ronaldos e ka radhën James, kolumbiani në telashe me Agjensinë e Tatimeve në Spanjë Organet fiskale spanjolle vazhdojnë të bëjnë “viktima” nga bota e futbollit. Këtë herë është futbollisti kolumbian James
Kapet në Holandë mbi 1 ton kokainë e fshehur mes peshkut Policia ka sekuestruar një sasi të madhe droge prej 1125 kg kokainë, është kapur në Roterdam. Droga mësohet se ishte
Vdes minatori 31-vjeçar në Bulqizë Një minator 31-vjeçar në Bulqizë ka humbur jetën, por ngjarja është tentuar të mbahet e fshehur nga policia dhe instituc
Kokainë e 20 mijë euro, kapet shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një korrier shqiptar droge. Mediat italiane shkruajnë se shqiptarit i është sekues
Kishte fshehur 6 mina në gomat e makinës, arrestohet 40 vjeçari 40-vjeçari Eduard Sinanaj u arrestua ditën e djeshme në lezhë pasi në makinë, iu gjetën 6 mina me telekomandë. Ai ka
Qëndron 20 vite i fshehur, ky lloj kanceri shfaqet kur nuk e pret Hulumtuesit mjekësorë kanë zbuluar se kanceri i mushkërive mund të mbetet i fjetur për më shumë se 20 vjet para se papri
Sekuestrohen 6 mina me telekomandë në Lezhë Policia e Lezhes ka sekuestruar 6 mina me telekomandë dhe ka prangosur poseduesin e tyre, shtetasin Eduard Sinanaj, 40 v
Fshehu 3 ton ar, “gjuetari i thesareve” detyrohet të tregojë pasurinë “Gjuetari” më i madh i thesareve në Amerikë, Tommy G. Thompson nuk do të lejohet të dalë nga burgu pa i treguar policisë
Zhvishet Putin: S'kam asgjë për të fshehur (FOTO LAJM) Shpeshherë jemi mësuar të shohim Presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, gjysmë të zhveshur në shumë foto, dhe në një inte
Konkurrent i F-22 dhe F-35, ky është avioni i famshëm rus i mbajtur i "fshehur" deri tani (VIDEO) "Sukhoi 57" është avioni që pritet të zëvendësojë "Mig-29" dhe "Sukhoi-27" të Rusisë duke u konceptuar si një rival i su
“Perla” të fshehura në Britani (FOTO LAJM) Britanikët zakonisht pushimet verore i kalojnë në vendet mesdhetare, në Oqeanin Indian apo në jug të Oqeanit Paqësor.