999 rezultate për

fillon

Shqipëri-Turqi më 22 mars, fillon shitja e biletave (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë el
Hysaj e fillon ndeshjen nga stoli, formacionet zyrtare: Zurich - Napoli Napoli i Elseid Hysaj do të luaj sonte ndaj Zurich në "Letzigrund Stadion", e vlefshme për UEFA Europa League. Skuad
Fillon zbatimi i emrit Maqedonia e Veriut Pas ratifikimit të Protokollit për anëtarësimi të Maqedonisë në NATO nga ana e Parlamenti grek, mbetet që Greqia të njof
Messi e fillon ndeshjen nga stoli, formacionet zyrtare: Barcelona - Real Madrid Barcelona dhe Real Madrid do të luajnë aktin e parë të gjysmë-finales të Kupës së Mbretit. Katalanasit duan me çdo k
"Burdushi" fillon nesër grevën e urisë Mjeku popullor Hysni Peqani, i njohur si ‘Burdushi’, i cili po mbahet në burg, ka paralajmëruar që prej ditës së diel do
Haradinaj: Arritëm marrëveshjen, mësimi fillon të hënën Kryeministri Ramush Haradinaj ka njoftuar se kanë arritur marrëveshjen me përfaqsuesit e SBASHK’ut, dhe se janë dakordua
Zyrtare, në këtë ditë fillon mësimi në Kosovë Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka njoftuar se të hënën fillon mësimi. Pas tri jave grevë, më në fund SBASHK do të
Edhe nesër nuk fillon mësimi në Kosovë As nesër s’ka mësim. Greva vazhdon deri në realizimin e kërkesave të mësimdhënësve. Zyrtarë të SBASHK-ut kanë thënë se s
Familja nuk e braktis Salan, fillon kërkimin privat për gjetjen e tij Zhdukja e Emiliano Sala ka tronditur botën e futbollit. Që nga dita e hënë ku humbi edhe kontaktet, askush nuk di se
Fillon semestri në Kosovë, këta nxënës do të sfidohen në olimpiadat ndërkombëtare (FOTO LAJM) Në Kosovë, sot ka filluar semestri i dytë i vitit shkollor 2018/2019. E megjithatë ky vit e gjeti sektorin publik të ars
Amir Abrashi lë pas dëmtimin e rëndë, rifillon stërvitjen pas 10 muajsh Amir Abrashi më në fund ka lënë pas makthin e dëmtimit të pësuar në mars të vitit 2018. Mesfushori i Freiburg është
Fillon gjyqi, ylli i "House of Cards" akuzohet për ngacmim seksual Kevin Spacey u paraqit ditën e hënë në një seancë gjyqësore në shtetin Massachusetts për t’iu përgjigjur akuzave për nga
Vettingu i pedagogëve, fillon tmerri për kopjacët dhe mashtruesit me punimet shkencore Protesta e studentëve largoi Lindita Nikollën nga drejtimi i dikasterit të Arsimit…. Ndonëse u shkarkua pa vullnetin e s
Fillon numërimi, pas disa orësh skedinat do të jenë si hashashi Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Policisë së Shtetit me fokus ndalimin e bast
Mrekulli! Musa Baculi fillon të flasë Adoleshenti ka reaguar ne emisionin ‘Shqiptarët për shqiptarët’ pas operimit në spitalin për fëmijë në Xhenova të Italis
15-vjeçari që preku zemrat e shqiptarëve fillon të flasë, ka një mesazh për shqiptarët Duket sikur ëndrra e Musa Baculit për të jetuar u realizua falë zemrës së madhe të shqiptarëve që kontribuan për të.
Juventusi fillon bisedimet me mesfushorin e Lyonit Mesfushori i Lyon, Tanguy Ndombele është bërë ndër lojtarët më të kërkuar në Ligue 1, pasi ka shkëlqyer në dy edicionet
Epidemia e fruthit, fillon vaksinimi i jashtëzakonshëm Si pasojë e epidemisë së fruthit në Radishan, Instituti i Shëndetit Publik do të fillojë me vaksinimin e jashtëzakonshëm
Pas braktisjes nga studentët, Ramës fillon ti dridhet zëri (VIDEO) Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama është në një mbledhje me studentët e Universitetit të Vlorës, ku nuk është pritur m
​UEFA fillon hetimet ndaj tifozëve të Chelseat Trupi qeverisës i futbollit në Evropë, UEFA, ka filluar hetimet ndaj Chelseat, pasi që dyshohet se tifozët e klubit angl