999 rezultate për

feste

Jetë nate me djalin e Thaçit, Greg Rama e pret me festë në Shqipëri (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu ka mbajtur gjithmonë një profil të ulët në media dhe në rrjetet e tij soociale. Po
Në shtëpinë e Saimir Tahirit sot ka festë, poston foton e adhurueshme familjare (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë është shkëputur nga politika dhe duket më i lidhur se kurrë me familjen e
Tirana fitoi kundër Kukësit, Greg Rama i bashkohet festës bardheblu Tirana ka fituar ditën e djeshme në lojën me Kukësin. Një festë legjitime për lojtarët bardheblu që kanë marrë kreun e k
Merreni vetë me mend ç'bëhet, brenda festës private të ditëlindjes së Rihannës (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja me famë botërore festoi ditëlindjen. Riri mbushi 32 vjeç dhe këtë ditë të rëndësishme e festo
Ditëlindja e parë e Zërit: Elita dhe Gjiko i organizojnë festën madhështore (FOTO&VIDEO) Elita Rudi dhe Gjiko kanë festuar midis njerëzve më të dashur 1-vjetorin e djalit të tyre, Zëri. Moderatorja i dedik
Pse të festosh ditëlindjet e fëmijëve është kaq e rëndësishme? Rëndësia e ditëlindjes tek fëmijët. Kur ditëlindja e një fëmije afrohet, disa prindër shpesh entuziazmohen dhe përgat
Tifozët e Milanit në festë, Theo tregon ëndrrën me "djallin" në Twitter Theo Hernandez është duke tejkaluar pritshmëritë me fanellën e Milanit. Mbrojtësi francez i huazuar nga Real Madridi
Çfarë humbët këtë Shën Valentin? Festën e çmendur të Dan Bilzerian me modelet e zhveshura (FOTO LAJM) Miliarderi Dan Bilzerian është një ndër njerëzit më të ndjekur në Instagram, ku ai publikon momente nga jeta e tij, e ci
Olimpico në festë, Lazio përmbys Interin (VIDEO) Ka shpërthyer festa në Olimpico. Lazio ka përmbsur në 2-1 shifrat ndaj Interi. Është Milinkovic Savic i cili reali
"Më mungon në festën tënde të preferuar" Vanessa i bën dedikim prekës Kobe Bryant për Shën Valentin (VIDEO) Legjenda e NBA-së, Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianni ndërruan jetë pas një aksident tragjik me helikopter. Humbja e
Me një festë të "çmendur", ish-kandidatja për bashkinë e Shkodrës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 2015, Keti Bazhdari, do ti japë fund
Përsëri bashkë, Beatrix dhe Anxhelina në super festën e ditëlindjes së Neymar (FOTO&VIDEO) Futbollisti i njohur, Neymar, feston ditëlindjen me datë 5 shkurt. Ai mbush 28 vjec e megjithatë, ka festuar disa ditë m
Festë në "Air Albania", Tirana barazon rezultatin ndaj Teutës (VIDEO) Teuta befasoi Tiranën në minutat e parë duke kaluar në avantazh në minutën e 13' me Vilan. Tirana ka reaguar dhe ja k
U arratis nga burgu, italianët kapin shqiptarin në festën e ditëlindjes Policia italiane mbrëmë i ka dhënë fund aventurës së një shqiptari i cili ishte arratisur nga burgu në Carinola, më datë
Festë në "Mestalla", Valencia kalon në epërsi ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas një pjese të parë fantastike nga Valencia, por që nuk mjaftoi për të shënuar pasi përball kishin një Ter Stegen në s
Si u realizua fotoja e famshme me gjuhën jashtë e Albert Ajnshtajnit Ajo është ndër fotot më të njohura të gjeniut të fizikës, me gjuhë jashtë, si të ishte një personazh komedian e jo njeri
Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të
Rama theu besën me padinë ndaj Haradinajt, mediat serbe në festë (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ditën e djeshme paditi Kryeministrin Ramush Haradinaj, për shpifje. Në padinë th
Tifozët e Barçës në festë, Al-Sadd konfirmon se katalanasit kanë nisur bisedimet me Xavin Drejtori sportiv i klubit arab Al-Sadd, Muhammad Ghulam Al Balushi ka konfirmuar që Xavi Hernandez është në bisedime me
Milani në festë, Ibrahimovic dyfishon rezultatin (VIDEO) Efekti i Zlatan Ibrahimovic po fillon të ndjehet te Milani. Suedezi ka arritur të gjejë golin e parë personal dhe të