999 rezultate për

fenomen

Djersiteni gjatë natës, zbuloni shkakun që ‘fshihet’ pas këtij fenomeni Nëse zgjoheni natën për shkak të djersitjes dhe ndërroni bluzën, ky fenomen njihet si djersitje gjatë natës. Një nga shk
"Fenomeni" Kejvina i vë përsëri "flakën" rrjetit (FOTO LAJM) Kur vjen fjala të fotot e "nxehta" të instagramit Kejvina Kthella nuk di të ndalet. Modelja këtë verë i ka çmendur t
Pamje mahnitëse nga fenomeni "Manhattanhenge" (FOTO & VIDEO) Shumë njerëz në Nju Jork janë tubuar në Manhattan për të shijuar pamjet e fenomenit të ashtuquajtur “Manhattanhenge”, pe
Pamje fantastike të natyrës të kapura në momentin e duhur (FOTO LAJM) Është e pamohueshme se natyra ka një mënyrë për të na habitur gjithmonë. Por, pak prej nesh janë me fat për të qenë n
Dalin provat, si e trukoi ndeshjen skuadra e "fenomenit" (VIDEO) Bisedat e incizuara mes personave të përfshirë në rastin e kurdisjeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll dëshmojnë se ki
Të rinjtë martohen me të moshuara për të hyrë në BE, fenomeni që "çmend" Lezhën Numri i shtuar i padive për të zgjidhur martesa mes djemsh të rinj dhe grave në moshë të thyer në Lezhë, ka zbuluar një
Paratë jashtë bankave, fenomeni i fajdeve ndodh ende “Dhënia e parave me fajde është një fenomen i lashtë që ka vazhduar përgjatë gjithë historisë. Edhe vendi ynë nuk i ka s
Skandali në La Liga, skuadra e Ronaldo "fenomenit" trukoi ndeshjen e javës së kaluar (VIDEO) Skandali i trukimeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll ka bërë që të përfundojnë në pranga emra të njohur në këtë vend
Stuhia gjeomagnetike do të godasë Tokën, sa larg jemi nga “fundi i botës”? Dritat e Polit të Veriut (Aurora Borealis) – fenomen spektakolare vizual që mund të shihet në Rrethin Arktik, mund të vë
Fenomeni më zëmër të madhe, paguan pushimet lojtarëve (FOTO LAJM) Fenomen kur luante në fushë, por edhe tani në rolin e presidentit. Ish-sulmuesi brazilian, tashmë aksioneri i maxhor
Qielli në Kosovë pushtohet nga një fenomen i veçantë Në këtë pamje dallohet një fenomen i çuditshëm i krijuar në qiell. Më shumë ngjason me një re, e cila ka marrë ngjyra
Neymar te Reali ? Fenomeni jep mendimin e tij Legjenda braziliane, Ronaldo deklaron se nuk e sheh të mundshme transferimin e Neymar te Real Madrid. Neymar është pë
Befason Fenomeni: Ky është sulmuesi më i mirë me të cilin kam luajtur Shumë kampionë ka pasur si partner sulmi, por në zemrën e Ronaldo Luis Nazario da Lima, ose ndryshe "Fenomeni", është ve
4 fenomenet sa misterioze edhe të frikshme që shkenca nuk i shpjegon dot (FOTO LAJM) Historia është plot me ngjarje të çuditshme që askush nuk mund ta shpjegojë – ky është një fakt. Për fat të mirë për
Askush si Mbappe parakalon Messin dhe CR7, vetëm "Fenomeni" është para tij Kylian Mbappe po kalon një formë spektakolare këtë sezon. Bomberi francez këtë sezon ka realizuar 30 gola duke u renditu
Vertëm Ronaldo Fenomeni më i mirë se Mbappe, Ronaldo dhe Messi mbeten mbrapa Mbappe ka shkëlqyer në fitoren 3-1 të PSG-së ndaj Monacos, duke shënuar tre herë për të shkuar në 30 finalizime në edici
Shtatë gola në dy ndeshje, Ronaldo Jr është një fenomen (VIDEO) Djali i madh i sulmuesit të Juventusit, Cristiano Ronaldo po shkelqen. Portugezi 8 vjeçar ishte protagonist në fitore
Basha nga Rrogozhina: Beteja jonë për të varrosur fenomenin e Edi Ramës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha nga Rrogozhina paralajmëro konfiskim të parave të atyre që lideri i opozitë
Emerson: Dybala duhet të japë më shumë, Costa fenomen "Nuk e di nëse ishte më shumë apo më pak i fortë Juventusi im. Sigurisht, sot është shumë i fortë, me të vërtetë, çka e
Mbappe barazon Ronaldo Fenomenin (VIDEO) Kylina Mbappe shënoi kurdër United golin e 14 në Champions , shkruan Albeu.com Francezi është duke ecur me hapa galop