999 rezultate për

ervin

Gazetari habit me deklaratën: I them shoqeve gjeni burrë me lekë Gazetari i njohur dhe opinionist në Top Shoë, Ervin Kurti ka bërë një deklaratë të cuditshme për Thumb. Teksa po flit
Skandal/ Ish-deputeti i Ramës punëson gruan si drejtoreshë Nëpërmjet disa dokumenteve ekskluzive, zbardhet një skemë fiktive të punësimeve në administratën shtetërore, ku të përfs
Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Ç'ka ndodhur me jetën e saj Aktorja e njohur për rolin e spikatur të Ponjës, por edhe për role të tjera për disa sezone në spektaklin e humorit “Por
Akuza shokuese e aktores shqiptare: Hervin Çuli më kërcënoi në sy Aktorja shumë e njohur shqiptare e teatrit dhe kinematografisë, Anila Bisha ka përmendur një histori shumë të tmerrshme
Nisi të ecë në moshën 6-vjeçare, gazetari Ervin Baku rrëfen historinë e tij Historia e tij është vërtet një frymëzim për të gjithë personat. Bëhet fjalë për historinë e jetës së gazetarit sport
Zbardhen mesazhet, 3 denoncimet tek Rama që çuan në burg titamorët Ervin Pupuleku dhe Ermal Harizaj dy inspektorët e hetimit Tatimor që u arrestuan nga policia në 22 korrik 2017, pasi pro
E bujshme, Ervin Skela bëhet shok skuadre me legjendarin e Gjermanisë Emri i madh i futbollit shqiptar Ervin Skela është larguar prej vitesh nga futbolli profesionist, megjithatë kjo nuk do
I akuzoi për shpifje, deputeti i PD-së humb gjyqin ndaj portalit shqiptar Gjykata e rrethit në Tiranë ka “rrëzuar” sot në mesditë padinë e deputetit të Bashës, Ervin Salianji ndaj agjencisë së l
Berisha nxjerr emrat: Trafik mallrash me vlera marramendëse në Rinas Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar se në Rinas po kalojnë mallra me shuma marr
Ish-drejtori i policisë hedh poshtë akuzat e oficerit: E bën për të përfituar azil Pak pas akuzave nga oficeri i Policisë së Fierit, ish-drejtori i Policisë Vendore në Tiranë, Ervin Hodaj, sonte, ka mohu
Debatet në gjyq, Shullazi sfidon hapur ish-shefin e policisë Gjatë seancës gjyqësore në Gjykatën e Lartë në Tiranë, debat e replika janë shkëmbyer mes Emiljano Shullazit dhe ish kre
"Skifterët" e rinj të Lulzim Bashës në Kuvend (VIDEO) Lulzim Basha është rifutur në Kuvend pas një mungese katër vjeçare këtë legjislaturë, ndërkohë që nga pas ka një grup pa
Trafikonin drogë, si u kap në flagrancë i riu dhe mikja e tij në Elbasan Policia ka vënë në pranga një të ri nga Ballshi dhe një femër 10 vite më të madhe nga Himara. Mësohet se specialistë
Ervini, polici që nga sot do t'i mungojë të gjithëve Aksidenti i ditës së dielë në Gjirokastër do të ishte fatal për një prej punonjësve të policisë së shtetit, i cili sot ë
Rrëfehet vëllai i aktorit: Ja pse donin ta vrisnin Mishelin Mbrëmjen e 20 korrikut, në një atentat kriminal të organizuar përballë shkollës “Partizani” mbeti i plagosur 31-vjecari
Një femër, motivi i atentatit me 8 plumba ndaj Mishelit nga "çuni me lekë" 31-vjeçari Mishel Prela i cili mbeti i plagosur para disa ditësh në një atentat përballë gjimnazit “Partizani” në Tira
Zbulohet hasmëria e vjetër, përse u paguan 80 000 euro për vrasjen e aktorit Policia e Tiranës bëri zyrtarisht me dije sot se ka zbardhur tentativën për vrasje të aktorit Mishel Prela, ndaj të cili
Zbulohen këngëtarët që do këndojnë në dasmën e Turit dhe Orindës (FOTO LAJM) Dasma e Turit dhe Orindës është ajo që po pritet me padurim nga njerëzit dhe komentet janë vërtet të shumta lidhur më të
Roma i vë “shkelmin” një lojtari tjetër Roma ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Genoan për shitjen e qendërmbrojtësin Ervin Zukanovic. Lojtari është hu
Rrëmbimi i Gaz Çollakut, kërkohet nga Gjermania GPS e benzit të Dalipajt Përfaqësuesi i Prokurorisë në sallën e gjyqit në procesin gjyqësor në ngarkim të Denis Shtrazës, i akuzuar për rrëmbimin