999 rezultate për

ergi

Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45
Gazzetta dello Sport: Lazio pas dyshes së Kosovës Lazio po interesohet për transferimin e dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Prestigjiozja italiane "Gazzetta dello
Këta janë 3 mbrojtësit më të fortë në botë sipas Kumbullës Mbrojësi shqiptar, Marash Kumbulla, së fundmi ka dhënë një intervistë për, "SportWeek", ku foli për shumë tema, nga defe
SHBA vendos për dërgimin e 400 ushtarëve shtesë në Kosovë Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vendosur që të dërgojnë në Republikën e Kosovës edhe 400 ushtarë shtesë të cilët do
Befason Sergio Ramos: Jam më mirë se para karantinës Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos duke se e ka shfrytëzuar izolimin për shkak të koronavirust vetëm për aspekte poz
Këta janë 25 futbollistët më të mirë në 25 vitet e fundit Prestigjiozja britanike Four Four Two ka publikuar një renditje të 25 futbollistëve më të mirë të 25-vjeçarit të fundit.
U dërguan 60 infermierë në Itali, ambasadorja amerikane falenderon Shqipërinë "Falënderime të veçanta për Shqipërinë për dërgimin e mjekëve në Itali..." Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim
Sergio Ramos stërvitet si një kafshë (VIDEO) Kapiteni i Real Madrid, Sergio Rasmos, vijon të mbajë trupin në formë. Ai po stërvitet në palestrën e shtëpisë së tij
Aguero drejt lëvizjes së papritur, klubi i vendlindjes e ëndrron Trajneri i Independiente, Lucas Pusineri shpreson që ylli i Manchester Cityt Sergio Aguero një ditë të kthehet në klub.
Fevziu kujton ndihmën e Italisë: Dërgimi i mjekëve ishte detyrim historik Moderatori dhe gazetari i njohur Blendi Fevziu e ka konsideruar jo vetëm solidaritet nga Shqipëria dërgimin e 30 mjekëve
Messi me shokë pranojnë uljen e pagave Lojtarët e Barcelonës kanë pranuar kërkesën e presidentit Josep Maria Bartomeu dhe janë gati të ulin pagat gjatë periudh
Koronavirusi, Sergio Ramos ka këtë mesazh për fansat (VIDEO) E gjithë Bota është në luftë me Coronavirusin, që deri më tani ka prekur thuajse 158 mijë njerëz. Futbolli ka thënë “STO
EL CLASICO/ Formacionet e mundshme të super sfidës Real Madridi pret sonte në "Bernabeu" Barcelonën, në një sfidë kyce për titullin. Të gjithë sytë do të jenë në kryeqy
U ndëshkua me karton të kuq, reagon Sergio Ramos Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka folur pwr humbjen nw shtwpi ndaj City-t dhe ndwshkimin me karton tw kuq. P
Babai i Ergi Dinit shpërthen në lot "live": Dua t`i them më fal, t`i them t`du Dashamir Dini, babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, ka qenë sot i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon në Top Channel
Zidane fjalë të mëdha për Ramos Zinedine Zidane pret që Sergio Ramos të rinovojë sa më shpejt kontratën me Real Madridin. Kapitenit të madrilenëve i
Rama paralajmëron ashpër: Do zhvishen nga çdo pasuri, dërgim menjëherë prapa hekurave Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot se burgu nuk mjafton për personat që kanë vënë pasuri të ligjshme nga aktivitete
Dëmtohet Mërgim Mavraj, disa javë jasht fushave Mbrojtwsi i Kombwtares, Mwrgim Mavraj ka pwsuar njw dwmtim nw kofshw nw takimin e fundit nw Bundesligwn 2 kur skuadra e
Qëlloi vëllanë e vogël me thikë dhe e braktisi në stacion, çfarë ndodhi me shqiptarin Lirohet nga qelia shqiptari, qe qelloi me thike vellane e tij me te vogel dhe me pas e braktisi ne nje stacion, ashtu te
Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15