999 rezultate për

elbasani

Kjo zonë e Elbasanit përfshihet nga flakët, rrezikohet një karburant Një zjarr ka përfshirë zonën e Përroit të Zaranikës. Mëseohet fillimisht që të kenë marrë flakë shkurret, por ai ësht
Makina e parkuar përfshihet nga flakët në mes të Elbasanit, kush është pronari dhe dyshimet e policisë Një automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mjeti në pronësi të Arben Brahja është përfshirë nga flakë
Gjykata e Elbasanit i jep mandatin Andis Sallës Gjykata e Elbasanit i ka dhënë sot mandatin kryebashkiakut të Cërrikut, Andis Salla. Si palë e tretë në këtë seancë
Përplasi me makinë këmbësoren, në pranga i riu nga Elbasani Një i ri ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Elbasan, pasi ka aksidentuar me makinë një këmbësore. Sipas p
Gjykata e Elbasanit konfirmon mandatin e kryetarit të PS-së, Gledian Llatjas Gjykata e Elbasanit ka konfirmuar sot mandatin e kryetarit të PS-së, Gledian Llatjas. Llatja është i pari prej kryeba
Aksion për ta arrestuar në Angli, i riu nga Elbasani hidhet nga dritarja për të shpëtuar (VIDEO) Një i ri nga Elbasani i cili ishte në prag të arrestimit nga Policia angleze është hedhur nga dritarja për të shpëtuar.
Sniper preciz dhe armë moderne: Zbulohet baza e grupit kriminal nga Elbasani Një arsenal armësh të sofistikuara u gjeten nga policia në Elbasan. Arsenali i armëve u gjet në një magazinë, në Papë
"Po na heqin ndihmën ekonomike sepse nuk votuam" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë public një denoncim të fortë të mbërritur në adresë të tij nga një qytetar i cili
Elbasan, KZAZ-të mbrohen me kallash Në të gjitha KZAZ-të e qarkut të Elbasanit është mbyllur pasditen e sotme shpërndarja e bazës materiale për zgjedhjet që
Rama nga Elbasani: Lulin dhe fallxhoren i njihni mirë Kryeministri Rama nga Elbasani iu drejtua qytetarëve se ato e njohin mirë kryetarin e PD, Lulzim Basha dhe kryetaren e L
Le të ketë vëllavrasje dhe luftë! Kryedemokrati i Elbasanit paralajmëron për 30 qershorin Lulzim Basha kërkoi ngritjen e Aleancës së Qytetarëve për Mbrojtjen e Demokracisë, të cilët nuk do të lejojnë zhvillimin
Basha bën deklaratën e fortë: Nuk ndalemi, ju do ta shoqëroni Ramën para drejtësisë Referuar vendimit të marrë ditën e sotme kundër drejtuesve lokal te PD ne Elbasan, Basha nga selia blu u është drejtuar
Pas Elbasanit, FNSH blindon Vlorën Njësia operacionale, FNSH dhe policia e Vlorës kanë nisur disa kontrolle në orët e para të mëngjesit të sotëm. Kontro
Pas Laçit terrorizohet Elbasani, të shtëna me armë zjarri pranë bashkisë Pas vrasjes me armë zjarri pak më parë në qytetin e Laçit, të shtëna me armë zjarri janë regjistruar edhe në qytetin e E
Vodhi 3 motoçikleta, arrestohet 16 vjeçari në Elbasan Një 16 vjeçar, i dyshuar për një numër vjedhjesh është arrestuar ditën e sotme nga policia në qytetin e Elbasanit. Të
Vetëm 30 minuta shi, Elbasani përmbytet nga uji (VIDEO) Kanë mjaftuar vetëm 30 minuta shi, që dhjetëra banesa në lagjen "5 Maji' të Elbasanit të përmbyten. Dëmet e shkaktuar
Breshëri shkatërron fshatrat e Elbasanit Reshje të dendura shiu dhe breshëri përfshinë disa fshatra dhe qytetin e Elbasanit sot pasdite, duke shkatërruar masivet
"Dita pa makina", këto janë rrugët ku nuk do lejohet qarkullimi nesër në Tiranë Me rastin e festës së 1 qershorit, Bashkia e Tiranës ka parashikuar që të zhvillohet po ashtu dhe dita pa makina në krye
PD: Ky biznesmen i joni po e pëson nga hakmarrja e Taulant Ballës Një ditë pas protestës së Opozitës së bashkuar në Tiranë, dega e Partia Demokratike në Elbasan shkruan se, qeveria po bë
Tymi i zi mbulon zonën, automjeti digjet brenda në garazh (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë pas shkollës Asim Vokshi në kryeqytet. Zjarri mësohet të ketë rënë në një kompleks banimi. D