999 rezultate për

dyshe

Nuk paskemi parë asgjë, këto shtëpi janë çudia vetë (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillessen, po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO) Barcelona humbi në transfertë 2-1 ndaj Levantes në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Por për të rikthyer humorin tifo
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Emigrantët futen në dyshekë për të shkuar në Spanjë Zyrtarët e Kufirit spanjoll, në kufirin e vendit me Marokun në Melilla gjetën dy emigrantë që u përpoqën të hynin në ven
"Unë dhe Icardi do të formonim një dyshe të mrekullueshme" Ish-sulmuesi i Interit, Adriano, beson se ai dhe kapiteni aktual i zikaltërve, Mauro Icardi, do ta formonin një dyshe të
Fëmijët shohin tmerr me sy, “Babagjyshi” bie në dysheme dhe vdes (VIDEO) Një grup fëmijësh kanë parë tmerr me sy teksa festa e tyre është shkatërruar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin rus Kemer
Shorti i Champions, zbulohet kundërshtari i Juventusit Juventus do të luajë kundër Atletico Madrid në fazën 1/16 të Champions League. Barcelona do të luajë kundër Lyonit.
E reja me "Smart" përplaset me pemën në Kamëz, makina ndahet në dyshë Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit të sotëm në “Bulevardin Blu” në Kamëz.
Messi i bën zbor dyshes Griezman Luis (VIDEO) Supersfida e cila u zhvillua të shtunën mbrëma midis Atletico Madrid dhe Barcelonës e cila përfundoi 1-1. Në këtë sfidë
Juventusi bën "namin", gati blerja e dyshes Mbappe-Asensio Me blerjen e Ronaldos, duket se Juventusit i është hapur oreksi duke menduar goditje të tjera në merkato. Kilian Mbap
Barça me surpriza në formacion, pritet ta nisë me dyshen Suarez-Messi Skuadra e Barcelonës do të zbresë në “San Siro” pas pak orësh ku do të sfidojë skuadrën e Interit. Ka pasur dilema nëse
Njihuni me kamionin ushtarak që sot shërben si hotel (FOTO LAJM) Ai ishte kamion i një brigadë zjarri dhe tani është kthyer në një hotel për dy persona ku për një natë pagesa është 60 p
Video e tmerrit, tërmeti shkund dyqanin dhe nuk lë asnjë mundësi mbijetese (VIDEO) Kamerat e sigurisë të instaluara brenda një dyqani, kanë filmuar momentin kur tërmeti i fuqishëm i bëri qytetarët që ish
Këngëtares shqiptare i ndodh aksidenti i tmerrshëm, hidhet me kokë dhe godet shkëmbin Flaka Krelani ka rrëfyer për veten e saj një moment të frikshëm. Ajo ka treguar aksidentin që i ka ndodhur gjatë push
Tmerr në banesë, gjarpërinjtë bien nga tavani Një ngjarje e pazakontë dhe frikshme ka ndodhur në një shtëpi në Australi. Dy gjarpërinj gjigantë kanë shkaktuat pan
U zunë e ofenduan keq, Enca publikon video me Noizy-n (FOTO LAJM) Dikur ishin bashkëpunëtorë të ngushtë, por një sherr i ndodhur dy vite më parë bëri që Noizy dhe Enca mos t'i flisnin më
Bonucci "përçan" tifozerinë e Juves në dyshë Jyventus ka kryer ndeshjen e parë për këtë sezon të ri në shtëpinë e saj. Kjo ndeshje është pritur me shumë emocion
Malazezët nga " Dembelë të Ballkanit bëhen "Dembelë të Botës" (VIDEO) Katër malazezë treguan vendosmëri, këmbëngulje të madhe dhe plogështi maksimale, deri në atë pikë sa të shpalleshin fitu
Përfundon pjesa e parë, Ronaldo-Dybala një dyshe e frikshme Juventus A është ndeshur sot me skuadrën e Juventus B. Është një ndeshje tradicionale kjo që zhvillohet midis dy skuadra
Në Rusi tifozët do të bëjnë dush dyshe, ja arsyeja Qyteti rus, Samara, vazhdimisht ka probleme me ujin dhe tashmë në këtë Botëror pas vizitave të mijëra tifozëve në këtë q