999 rezultate për

dushit

Pas Arbanës edhe Bieta, dalin pamjet nga shtëpia luksoze e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Çifti i moderatorëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë ndër më të njohurit në botën e televizionit. Ata janë prindër të
Plas mes Burdushit dhe Milaim Zekës: Ky vend, legeni ku vjell ti Deputeti i Kuvendi të Kosovës, Milaim Zeka, vazhdimisht në deklarime e tij, për të përshkruar gjendjen e keqe në të cilë
Burdushit i plotësohet dëshira Hysri Peqani, i njohur si “Burdushi”, i cili është arrestuar muaj më parë, sot të do intervistohet nga prokurori. Bur
Zeka: Magjitë e Burdushit ndikuan që LDK të bashkëpunojë me VV-në Deputeti i NISMA-s, Milaim Zeka, ka thënë se një prej fajeve të mundshme pse LDK e VV bashkëpunuan kundër dialogut me Se
Qesharake, kush janë deputetët e VV-së që merren me xhindet e Burdushit Deputeti i Kosovës, nga Nisma Socialdemokrate, ka vazhduar me hedhjen e akuzave ndaj Lëvizjes Vetëvendosje. Në Kuvend
Labi, Adelina Berisha dhe Demaku kanë qenë "pacientë" të Burdushit Janë figura me ndikim të madh në vend, por fuqia që kanë nuk po i ndihmon t’i zgjidhin problemet. Hallet e dertet i kanë
I ka xhiruar fshehurazi, Labi, Adelina Berisha dhe Daut Demaku në listat e Burdushit Ordinanca e Hysri Peqanit, i njohur si Burdushi, të marteve dhe të premteve ishte gjithmonë e mbushur me njerëz. Shpesh
Moderatori tregon manipulimin e "Burdushit": Më ofroi 10 000 euro që ta ftoja në emision Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysni Peçani – “Burdushi” i
Policia bastis shtëpinë e Burdushit Policia dhe Prokuroria në këto çaste gjenden në shtëpinë e mjekut popullor, Hysri Peqani, i njohur si Burdushi. Këtë
Aktakuzë ndaj Burdushit, rrezikon 3 vite burg Prokuroria Themelore Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj Hysni Peqani i njohur si “Burdushi”.Sipas aktakuzës së Prokurorisë
Bëni shumë kujdes nga sfungjerët, janë të rrezikshëm Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Lakuriq me partneren mes avujve të dushit, VIP-i shqiptar publikon foton e nxehtë (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një ndër kuzhinierët më të njohur në vend duke marrë mjaft vëmendje. Sëfundmi, në faqene e tij
Nuk nxjerr ujë mjaftueshëm? Si të pastroni kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
E tmerrshme, pse nuk duhet të përdorni sfungjer për t’u larë Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
E dekompozuar në dush, kjo është 40-vjeçarja që u gjet e vdekur në Pogradec Një 40-vjeçare është gjetur e dekompozuar në apartamentin e saj në Pogradec. Ajo është gjeture dekompozuar në kabinën e
Arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të përdorni sfungjer për t’u larë Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Pse nuk duhet t’a përdorni më sfungjerin e dushit Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Fundjava e lumtur e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo u bënë prindër të djalit të tyre Kroi Art. Sot ketë të djelë, familja ka vendosur ta kal
Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë, Bieta lumturohet pa fund (VIDEO) Vetëm pak kohë më parë ata u bënë prindër të një vogëlushi, frut i dashurisë së tyre të gjatë. Gazetarët Alban Dudus
Mikesha hedh dritë mbi divorcin e Adrola Dushit Që prej vitit 2012, ku fitoi kurorën e “Miss Universe”, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave. E bukur, e sukses