999 rezultate për

duart

Misteri, pse Kate Middleton mban gjithnjë leokoplast në duar (FOTO LAJM) Kate Middleton është një femër elegante, nënë e tre fëmijëve, e cila gjithmonë kurohet deri në detaje. Ndër të tjera
Milani fërkon duart, super lojtari i Fiorentinës nuk rinovon Drejtori sportiv i Fiorentinos Pantaleo Corvino ka konfirmuar se Milan Badelj nuk do të rinovojë kontratën me Fiorentinë
U iku i dënuari nga duart, lihen të lirë dy policët në Vlorë Gjykata e Vlorës ka vendosur të lë të lirë dy policiët të cilët ishin në shërbim në kohën kur i dënuari Mikel Kasaj u ar
Studimi i amerikanëve: Larja e duarve duhet të zgjasë së paku 15 sekonda Hulumtimet kanë treguar se një numër i vogël personash dinë t’i lajnë duart në mënyrën e duhur. Në të vërtetë, studiu
I iku i arrestuari nga duart, kreu i gjykatës së Vlorës fajëson sigurinë 28 vjeçari Mikel Kasa u arratis sot nga ambientet e Gjykatës së Vlorës duke vënë në dyshim të gjithë sistemin e sigurisë
Gazeta: Lacio, fitorja dhe Champions-i në duart e Strakoshës Bardhekaltrit dhe Interi do të diskutojnë këtë javë vendin e katërt në Serinë A, e cila iu garanton sukses dhe të ardhur
Lau duart me Premier League, Klopp flet për finalen e Champions League Klopp është i lumtur që më në fund është koha për të folur për finalen e Champions League. Liverpooli ka siguruar Cha
Edhe Eleni tund skenën, këngëtarja shqiptare korr duartrokitjet e publikut Edhe një nga tre shqiptarët në Eurovizion, Eleni Foureira ka përformuar shkëlqyeshëm. Ajo ka bërë një performancë shu
Eleni shkund skenën në Lisbonë, shqiptarja duartrokitet plot entuziazëm Edhe një nga tre shqiptarët në Eurovizion, Eleni Foureira ka përformuar shkëlqyeshëm. Ajo ka bërë një performancë shu
Mickoski publikon skandalin për Zaevin (VIDEO) Kreu i partisë më të madhe opozitare Hristian Mickoski sot ka publikuar një siç u shpreh ai video skandal ku shihet se s
Thonjtë fallco, një burim i rrezikshëm infeksioni Thonjtë fallco mund të ofrojnë një pamje tërheqëse, të pastër, por në bazë të kërkuesve në SHBA, ato mund jenë një burim
Daçiç i shtrëngon duart Indisë për mosnjohjen e Kosovës Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë Ivica Daçiç është duke qëndruar për vizitë në Indi ku gjatë takimit me shefen e d
Duart plot me euro, motra e Encës nuk kursehet (FOTO LAJM) Uindi e cila tashmë është 18-vjeç po bën bujë të madhe me poza të nxehta dhe video provokuese në Instagram. Ajo punon
I bëri të ëndërrojnë, tifozët e Liverpoolit e presin me duartrokitje Salahun (VIDEO) Mohamed Salah dhe Liverpooli i tij janë zyrtarisht në finale pas humbjes 4-2 në Olimpico. Liverpooli kaloi në finale
I gjithë Bernabeu e duartrokiti Jamesin kur ai la fushën (VIDEO) James Rodriguez u rikthye në Bernabeu si një kundërshtar i ish-ekipit të tij por duke treguar resekt maksimal për gjithç
Kjo është arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të thani duart në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
Pse disa persona nuk i zë asnjëherë gripi? E keni pyetur ndonjëherë veten pse disa persona nuk sëmuren kurrë me grip?nëse mendoni se është çështje imuniteti gabohe
Eli Fara rrëfen sakrificën e madhe për Marinën, publiku shpërthen në duartrokitje Këngëtarja e njohur Eli Fara sot ka qenë e ftuar në Kurthin e Piter Panit, ku fëmijët e kanë pyetur edhe për vajzën e sa
Ngriti një botë të tërë në këmbë për ta duartokitur, Iniesta flet pas fitores me Sevillan Barcelona ka fituar trofeun e 30 të Copa del Reyt dhe të katërtin radhazi mbrëmjen e djeshme teksa mposhtën 5-0 Sevillan
Nuk kishte asnjë tifoz në stadium, shikoni veprimin e çuditshëm të lojtarit (VIDEO) Stefan Blanaru shënoi dy gola gjatë ndeshjes Hermannstadt - Luceafarul Oradea që përfundoi me rezultatin 4-0. Por në