999 rezultate për

droges

Trafikanti shqiptar "gjeni", shet drogë nga Instagrami Një shqiptar 22 vjeçar u arrestua sot, të martën, 8 janar, nga karabinierët e Vaiano, Toskana, me akuzën e shpërndarjes
Policia blindon Lazaratin, çfarë po ndodh në ish-bastionin e drogës Forca të shumta të policisë së Gjirokastrës mësohet se kanë zbarkuar në fshatin Lazarat. Aksioni ka ndodhur mbrëmjen
"Moisi Habilaj mbrohej nga një njeri me pushtet", rrefehet blerësi italian i drogës Dosaj e Habilajve është rikthyer edhe një herë në vëmendjen e shtypit italian, pasi detaje të reja kanë dalë në skenë.
Infiltrohet brenda mafias shqiptare, gazetari nxjerr llahtaret në shesh (VIDEO) Trafiku i drogës nga mafia shqiptare është bërë shumë herë pjesë e mediave botërore dhe europiane për shkak të pushtetit
Shqiptari dhe maqedonasi kapen me kokainë në Itali Një shtetas shqiptar dhe një maqedonas raportohet se kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi janë kapur me sasi t
Nga përdhunimet te trafiku i drogës, akuzat tronditëse ndaj VIP-ave shqiptarë Artistët shqiptarë krahas famës dhe arritjeve në art, kanë pasur problemet e tyre me ligjin dhe drejtësinë. Më posht
E vrau se nuk i dha dorën! Dëshmia tronditëse nga mbretërimi i El Chapo-s Fakte të reja kanë dalë në dritë nga gjyqi i famshëm i bosit të drogës El Chapo. Një dëshmitar rrëfeu para gjykatës
Kush është "Il Padrino" shqiptar që furnizonte Europën me kokainë (FOTO LAJM) Sipër një makine ose në pushime, me një iguanë në shpatull dhe puro në dorë. Në Facebook tregon “jetë të mirë”. Ismai
I përfshirë në trafikun e drogës, kush është biznesmeni i zhdukur në Vlorë Ne familjen e Përparim Mazes që jeton në një në një shtëpi të papërfunduar në lagjen “15 tetori”, qendër të qytetit të V
Gruaja joshëse e bosit të drogës El Chapo shkel ligjin (FOTO LAJM) Jaoquin “El Chapo” Guzman mund të komunikojë me gruan e tij nëpërmjet një anëtari të ekipit të mbrojtjes, kjo sipas doku
Kush është biznesmeni i përfshirë në trafikun e drogës në Vlorë Dyert e mortit nuk ka guxuar t’i hapë as Përparim Maze që jeton në një në një shtëpi të papërfunduar në lagjen “15 tetor
Leku drogës bën kërdinë, kaq para qarkullojnë për momentin në duart e shqiptarëve Ndërsa e gjithë bota po shkon drejt ekonomisë pa cash, duke e kufizuar në minimum përdorimin e parasë fizike, në Shqipër
Koka e drogave të forta në Itali, arrestohet shqiptari i rrezikshëm Shqiptarët jo pak herë kanë përfunduar koka të bandave të trafikut të drogës në vendet fqinje. Këtë herë një shqiptar
Zgjerohet ndërtimi, por bie kredia: Eurot e drogës mbysin tregun Numri i lejeve të ndërtimit në shkallë vendi njohur një rritje të moderuar gjatë 9 mujorit të këtij viti me vetëm 0.3 pë
E FUNDIT/ Shkatërrohet rrjeti i rrezikshëm shqiptar i drogës, arrestohen 41 persona Një rrjet i madh shqiptar i trafikut të drogës është shkatërruar nga atuoritetet italiane. Operacioni masiv i antidro
Kujt i përkiste furgoni me 570 kg drogë që ngriti në këmbë FNSH në Qafë-Thanë Policia e Shtetit ditën e edjeshme ka zhvilluar një aksion antidrogë, pas informacioneve se në doganën e Qafë-Thanës do
EMRAT/ Shkatërrohet rrjeti i drogës me miliona euro pasuri, kush janë "kapot" shqiptarë Karabinierët italian kanë finalizuar një operacion të suksesshëm, duke shaktërruar një bandë kriminale e cila drejtohej
Kishin futur kokainë në vezë plastike, arrestohen dy të rinjtë shqiptar Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi janë kapur me lëndë narkotike të tipit kokainë. Bledi Masha, 22 vj
E vrau se nuk i dha dorën! Fakte tronditëse nga gjyqi i El Chapo-s Fakte të reja kanë dalë në dritë nga gjyqi i famshëm i bosit të drogës El Chapi. Një dëshmitar rrëfeu para gjykatës
Pallate dhe makina luksoze, sekuestrohen pronat e bosit të drogës në Vlorë Prokuroria e Vlorës sëbashku me policinë kanë sekuestruar ditën e djeshme disa pasuri të paluajtshme dhe një shumë të ma