999 rezultate për

drejtua

Letër nga mjeku norvegjez drejtuar njerëzimit dhe Obamas Të dashur miq, Nata e mbrëmshme qe ekstreme. “Pushtimi tokësor” i Gazës rezultoi në dhjetëra të vrarë dhe automjete të m
Berisha ngatërron makinën e tij me të Bashës (VIDEO) Ngjashmëria e makinave mes asaj të kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Berisha, ka bërë
Jozefina Topalli bojkoton mbledhjet e grupit të drejtuara nga Lulëzim Basha Jozefina Topalli bojkoton sërish mbledhjen e grupit parlamentar demokrat. Në mbledhjen e sotme ku u bë dhe një analizë 6
Peticioni drejtuar NATO-s merr mbështetje brenda dhe jashtë Maqedonisë Iniciativa e Organizatës së Veteranvëve të Luftës dhe Lidhjes së Diasporës Shqiptare për Maqedoni për nënshkrimin e një
“Guardiola, i lindur për të drejtuar Bayernin” Pep Guardiola ka ardhur në këtë botë për të drejtuar Bayern Munchen. Eshtë kjo deklarata e Karl Heinz Rummenigge, i cili
Rebelët sirianë përdorin iPad për të drejtuar goditjet e mortajave (FOTO-LAJM) Siç dëshmohet nga këto foto rebelët sirianë përdorin iPad për të drejtuar goditjet e mortajave në sajë të app "iHandy Le
Rama iu drejtua shqiptarëve, falënderoi Kryeministrin në largim (VIDEO) Fituesi i zgjedhjeve të 23 qershorit, lideri socialist Edi Rama në një fjalim para selisë së PS-së, për herë të parë fol
Pas Aksionit drejtuar Ministrit Agani, arrestohen katër aktivistë Katër aktivistë të Qendrës së Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Malishevë u arrestuan sot pas aksionit simbolik që realizuan në
Substancë e dyshimtë në një letër drejtuar Obamës Presidentit të SHBA-së Barack Obama i është dërguar një substancë e dyshimtë në një letër. Kjo ndodhi vjen menjëherë pas
Letër e hapur drejtuar Jakup Krasniqit L e t ë r e h a p u r ! Drejtuar : Zotit Jakup Krasniqit kryetar i Parlamentit të Kosovës, Luftëtarit, ish
510 pyetjet e Murat Jasharit drejtuar Xhavit Halitit! Pas letrave me pyetje dërguar Fatmir Limajt dhe Ali Ahmetit, Murat Jashari, vëllai i Ismet Jasharit, komandant “Kumanova
Drejtorët ministrisë së drejtuar nga LSI rrezikojnë punën Shtatë drejtorë të rëndësishëm të ministrisë së drejtuar nga Lëvizja Socialiste për Integrim rrezikojnë postin. Në një n
Gazetari shqetëson Sarkozy-n (VIDEO) Presidenti Nicolas Sarkozy në një miting të zhvilluar në Sables D'Olonne ka ndërprerë fjalimin duke i tërhequr vëmendjen
Fiorentina-Novara, trajneri sulmon me grushta lojtarin (VIDEO) Delio Rossi sulmon Adem Ljajic në pankinë. Episodi i pabesueshëm ndodhi rreth minutës së 32 të ndeshjes Fiorentina-Novar
500 mijë euro për veriun Një sasi prej 500 mijë eurosh është akorduar nga qeveria për rindërtimin e shtëpive në pjesën veriore të Kosovës. Vendi
Serbi, arrestohen autoret e "grabitjes e shekullit" Gjashtë persona të dyshuar si autorët e grabitjes së 850 mijë eurove vitin e kaluar në Beograd, ngjarje që u pagëzua me
Pak kujdes drejtuar politikës “Për çdo veprim ka një reagim të barabartë dhe të kundërtë”, përkufizohej Ligji i tretë i shkencëtarit anglez Sir Isaac
O fitoni, o ikni të gjithë Janë dridhur muret e “Appiano Gentiles”-s. Massimo Moratti, i cili ka ndjekur stërvitjen e Interit të enjten, ka përdoru
Lazeri që na shpëton nga llafazanët Një pajisje e re mund t’i japë një zgjidhje njerëzimit përballë llafazanëve, pasi shkencëtarët japonezë kanë arritur të
Boateng-Satta, çift i pandarë Aventurat e yllit ganez, Kevin-Prince Boateng, nuk kanë fund me bukuroshen Melissa Satta. Ditët e fundit çifti është fot