999 rezultate për

dosjeve

Hapja e Dosjeve/ Patozi: Pa pjesëmarrjen tonë do dalë një produkt i deformuar (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka paralajmëruar mazhorancën në Kuvend se duke i hequr opozitës mundësinë e marrjes pjesë
SHBA, i jep gabimisht nënshtetësinë 860 emigrantëve Shtetet e Bashkuara i kane dhënë gabimisht nënshtetësinë gati 860 emigrantëve për të cilët kishte urdhra të ngrirë depor
Rrikthehet frymëmarrja për spiunët, PD-PS tërhiqen nga hapja e dosjeve Teksa pritej ngritja e komisionit për hapjen e dosjeve brenda këtij sesioni parlamentar, tashmë gjithçka është shtyrë pë
Fillon përgatitja e katër dosjeve për gjenocidin ndaj çamëve Në muajin shtator të vitit të ardhshëm do të organizohet Kongresi i parë Ndërkombëtar i Çamërisë, qëllimi i së cilës ësh
PSEUDONIMET/ Kush janë zyrtarët spiunë që u larguan pas zbulimit të dosjeve? Viron Bezhani është djali i Nazif Bezhanit, i cili ka qenë kryetar i Komisionit të Verifikimit të Zyrtarëve të Lartë për
Eksperti gjerman: Të kuptojmë diktaturën për një demokraci të fortë Sipas një eksperti gjerman, hapja e dosjeve nuk është gjë tjetër veçse një shtysë e madhe për njohjen e diktaturës, e ci
Veliaj: Ligji për hapjen e dosjeve, test për moralin e shoqërisë Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj, ka nënvizuar se hapja e dosjeve të Sigurimit të Shtetit, përbën
Patozi: Qeveria po nxiton të mbyllë dosjet e reja të krimit Gjatë fjalës së tij në Kuvend, deputeti demokrat Astrit Patozi u shpreh se me hapjen e dosjeve të vjetra, qeveria po nxi
Parlamenti voton projektligjiin e dosjeve Ditën e sotme, Parlamenti do të votojë ligjin e dosjeve. Në axhendën e publikuar në faqen e Parlamentit janë dy draftet
Veliaj dorëhiqet pas miratimit të ligjit të dosjeve Për t’iu përkushtuar garës për kryeqytetin, sot kandidati i të majtës për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj,
Rama: Hapja e dosjeve domosdoshmëri, PD e trajtoi si kalë beteje Gjatë një komunikimi të sotëm nga Kryeministria, Edi Rama e ka cilësuar procesin e hapjes së dosjeve një domosdoshmëri d
Merr zgjidhje problemi i mbivendosjeve në lejet minerare Ministria e Energjisë dhe Industrisë, i ka dhënë zgjidhje një prej problemeve më shqetësuese në industrinë minerare, duk
Veliaj: Kemi gati projektligjin për hapjen e dosjeve Menjëherë pas përfundimit të mbledhjes së qeverisë, ministri Veliaj bëri me dije se është gati projektligji për hapjen e
Rama: Dosjet do të hapen! Gjatë një takimi në Kryeministri me ish-të përndjekurve politikë, Kryeministri Edi Rama i është kthyer edhe njëherë deba
Hoffman: Hapja e dosjeve me përfitime të jashtëzakondshme Referuar hapjes së dosjeve, një vlerësim ka dhënë sot ambasadori gjerman i akredituar në Tiranë, duke vënë në dukje se p
Doda nuk tërhiqet për hapjen e dosjeve Hapja e dosjeve është rrikthyer sërish në fokus, ku deputetja demokrate Mesila Doda e mbron mjaft mirë këtë tezë. Përkun
Halimi kundër hapjes së dosjeve Deputeti demokrat Eduard Halimi është shprehur hapur kundër hapjes së dosjeve të Sigurimit. Sipas tij, kryeministri Rama
Hoffman: Hapja e dosjeve e vështirë por me rëndësi Referuar hapjes së dosjeve, ambasadori gjerman ka deklaruar se ky është një proces mjaft i vështirë dhe që krijon proble
Meta: Të bëhet transparencë me hapjen e dosjeve Ilir Meta ka kërkuar transparencë për hapjen e dosjeve, duke dhënë aprovimin për hapjen e tyre. Kryeparlamentari Ilir Me
Fatos Klosi: Pjesa kryesore e dosjeve të Sigurimit janë djegur Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, thotë se pjesa më e madhe e dosjeve të Sigurimit të Shtetit janë djegur. "Dosjet le të