999 rezultate për

daniel

Ndodhi edhe kjo, dhelpra hyn te pulat por e pëson rëndë Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një ‘bandë’ për të mbytur një dhelpër të re.
Pulat bëhen bashkë dhe mbysin dhelprën Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një "bandë" për të mbytur një dhelpër të re.
Danielsso i drejtohet Ramës: Në qershor na duhen prova bindëse Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson është takuar me kryeministr
Shefi i zgjerimit të BE vjen në Tiranë Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson ditwn e sotme do tw vizitoj
BE sërish reagon për taksën: Hiqeni menjëherë Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson, ka përsëritur sot kërkesën
Mancini rikthehet prapa në kohë, tregon kush e refuzoi Manchester City-n Roberto Mancini i cili drejtoi për 4 sezone nga viti 2009 deri në vitin 2013Manchester City-n, ka zbuluar se Daniele De
Rugani nuk do të largohet nga Juventusi Davide Torchia, agjenti i mbojtësit të Juventusit Daniele Rugani ka folur për të ardhmen e Italianit te bardhezinjtë.
Daniele Rugani pranë rinovimit me Juventusin Gjithçka është gati te Juventusi për rinovimin e Ruganit. Qëndërmbrjtësi do të nënshkruajë një kontratë deri në vit
"Do më martonin me zor", historia e 26-vjeçares që u zhduk nga Shqipëria Martesa me mblesëri dhe me një burrë shumë më të madh se vetja, e detyruan një 26-vjeçare që të largohej nga Shqipëria d
KE merr informacionin zyrtar për marrëveshjen e Prespës Drejtori i Drejtorisë për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim të Komisionit Evropian, Christijan Danielsson, i cili prej
Zhbllokohet ndeshja, Real Madrid kalon në avantazh ndaj Valencias (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Valencias në "Santiago Bernabeu". Është një autogol i shënuar nga mesfushori
Hodhi shashkën që i këputi gishtin, Danieli i kërkon falje polices 18-vjeçari Daniel Dobraj, dyshohet se ishte personi që hodhi shashkat në drejtim të policisë gjatë protestës së banorëve
Akuzohet për plagosjen e polices, Gjykata merr vendimin për Danielin Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin për të lënë në burg, 18-vjeçarin, Daniel Drobaj. Drobaj akuzohet se ditën e prot
I thyen gishtat? Danieli shfaqet me dorë të fashuar në Gjykatë (FOTO & VIDEO) Akuzohet se hodhi kapsollën kundër efektives, Daniel Drobaj shfaqet me dorë të thyer në Gjykatë Daniel Dobraj, është
U shpall i pafajshëm pas 25 vitesh burg, reagimi i tij përlot rrjetin (VIDEO) SHBA njihet si një nga vendet ku drejtësia është e garantuar dhe në nivele ekselente, por ja që edhe në këtë shtet gaboh
"Policët i thyen dy gishta për hakmarrje protestuesit që i hodhi kapsollen efektives" (VIDEO) Ditën e djeshme është arrestuar, 18 vjeçari, Daniel Dobraj, i cili akuzohet si hedhësi i kapsollit që i shpërtheu në dor
Daniel Sturridge nën Hetim, për informacione në Baste Një ngjarje disi e pazakonte ka ndodhur në Angli. Daniel Sturridge është në hetim për arsye se ka ndihmuar Bastenxhin
Akuzohet për vënie bastesh, Liverpuli i del në mbrojtje sulmuesit Daniel Sturridge është lojtari që është vendosur në qendër të vëmendjes në Angli dhe që rrezikon të pezullohet nga futbo
Futbollisti masakrohet me hanxhar, zbulohet shkaku i tmerrshëm Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Brazil ku futbollisti Daniel Correa është masakruar me hanxhar. Sipas hetuesve
Identike! Kjo është sozia e Meghan që ngatërroi edhe princ Harryn (FOTO LAJM) KEmi parë ose dëgjuar shpesh herë për ngjashmërinë midis dy personave, madje histori të tilla janë bërë të njohura si pë