999 rezultate për

cente

Greta Koçi feston 23 vjetorin (FOTO LAJM) 23 vjetori ka qënë mjaft i veçantë për Greta Koçin, teksa ka festuar pranë kolegëve të saj dhe jo vetëm. Mbrëmja e djesh
Car explodes in the center of Burrel Update- The owner of the car that exploded today in the city of Burrel, Gazmir Dema said to the police that he did not h
Center of Korca to change and become modern Prime Minister Edi Rama was present in the reconstruction of the center of Korca, where he said that this just one part
Krijimi i administratës eficente, një nga pesë prioritetet e qeverisë Ministrja e Integrimit Evropian, znj. Klajda Gjosha priti sot në një takim z. Suad Music, Drejtorin e Shkollës Rajonale
Del Bosque: Nëse jam unë turpi i Spanjës, largohem Eliminimi i kampionëve spanjollë vazhdon të prodhojë zhurmë, me çdo shifër që po të analizohet e bën edhe më të rëndë kë
Së shpejti klipi nga Ledri dhe Dafina (FOTO LAJM) Videoklipi i shumëkërkuar nga Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri është në përfundim e sipër. Kënga e cila besohet se do të
Lista me 117 zyrtarë të lartë të gjobitur nga ILDKP Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave ka konstatuar se 117 zyrtarë t
Argëtim dhe flirtim, Hilton josh Bieber (FOTO LAJM) Paris Hilton dhe Justin Bieber janë të pandalshëm. Raportohet se Paris Hilton ka flirtuar me Justin Bieberin, teksa ishi
"Vincente Calderon", Barça ankohet për lartësinë e barit (VIDEO) Ka skuadra që duan të shpejtojnë lojën dhe lagin shumë barin e fushës siç bën Barcelona, ka edhe të tjera si Atletico Ma
Barça-Ateltico, Xavi: Durim për ndeshjen e kthimit Mesfushori i Barcelonës Xavi Hernandez ka analizuar barazimin e djeshëm në çerkfinalen e parë të Champions League mes Bl
Del Bosque: Diego Costa ka nevojë për kohë Trajneri i Spanjës, Vicente del Bosque, ka mbrojtur Diego Costan pas paraqitjes që zhvilloi dje në miqësoren e "Vincente
Spanjë-Itali, Del Bosque le jashtë 166 mln £ (FOTO LAJM) Kur je një Kombëtare si ajo e Spanjës, që ka në gjirin e saj kampionë të panumërt që do ti kishte zili pdo kombëtare tje
Miliarderi paguan 500 mijë dollarë për të pasur Kimin në ballo (FOTO-LAJM) Miliarderi Richard Lugner fton cdo vit nga një personazh të famshëm që ta shoqërojë atë në Ballon e Vjenës. Më përpara k
Moyes nuk ngopet, do edhe 2 yjet e Atleticos (FOTO LAJM) Pasi u bleu Juan Mata-n nga Chelsea për shifrën rekord të 37.1 milionë sterlinave, të cilin do ta ketë gati për sfidën e
Turi europian i merkatos, Moyes në 6 shtete për 4 ditë (FOTO LAJM) Manchester United është me mision në Europë në kërkim të futbollistëve të duhur për të shpëtuar sezonin. Trajneri i "Dja
Ancelotti: Atletico-Barça? Të dyja nuk humbasin dot Pas fitores 2-0 ndaj Osasunas në Kupën e Mbretit, Carlo Ancelotti nis të mendojë për kampionatin. Tekniku italian deklar
Produktet teknologjike më interesante të vitit (FOTO-LAJM) Këto janë 13 produktet teknologjike që ranë më tepër në sy gjatë vitit 2013. Mashable ka krijuar një listë me 13 produkt
Atletico nuk i ndahet Barçës (VIDEO) Atletico Madrid nuk di të lëshojë terren. Skuadra e Simeones theu dhe Valencian në Primera Division, falë yllit të saj D
Michele Obama, sensuale në Kennedy Center Honors (FOTO LAJM) Michelle Obama ndryshon strategji duke shfaqur një look sensual në mbrëmjen e Kennedy Center Honors. Me fustan jeshil më
51 year old executed in the center of Shkodra One person has been shot dead on Wednesday morning in Shkodra. The killing occurred near the bridge of Dervishbeg where