999 rezultate për

castle

Faulli ndaj Suarez, kërcënohet me jetë futbollisti Luis Suarez u operua dje në gju për të kuruar një dëmtim në menisk, çka nuk i lejonte të merrte pjesë në Kupën e Botës "
Franca zbulon listën: Ja 30 "Gjelat" e "Brazil 2014" Didier Deschamps zbuloi 23 emrat që do të grumbullojë për Kupën e Botës "Brazil 2014", por edhe 7 futbollistët rezervist
Shënon Januzaj, United bën "poker" (VIDEO) Manchester United rikthehet te fitorja në Premier League pas barazimit në mesjavë në Champions League me Bayern Munchen.
"Dora e Zotit", talenti i Newcastle gol si Maradona (VIDEO) "Dora e Zotit" rikthehet të godasë: në Angli, gjatë ndeshjes gjysëmfinale të FA Youth Cup mes ekipit U18 të Newcastle dh
Skënderbeu ngjitet me 22 vende, le pas Newcastle Skënderbeu nuk njeh më limite. Pas vlerësimit të fundit që është bërë nga instancat e FIFA-s dhe të UEFA-s, duke u bazua
Del Piero, gol dhe asist, Sydney mund Newcastle (VIDEO) Alessandro Del Piero rikthehet te goli në A-League në Australi. Ish kapiteni i Juventusit ka qënë protagonist absolut në
Hazard "tris" Newcastle-it, Chelsea merr kreun (VIDEO) Chelsea ka marrë kreun e Premier Leagues pasi ka mposhtur Newcastle 3-0 në Stamford Bridge. Eden Hazard ishte i mreku
Humbin derbin, tifozi i hedh abonimin trajnerit (VIDEO) Newcastle United u mund 0-3 në shtëpi në derbin përballë Sunderland, humbje që solli shumë kontestime nga ana e tifozeri
Wenger, o super blerje o fare Arsene Wenger, thotë se ai mund të sjellë ndonjë nënshkrim të ri në skuadër gjatë janarit, por vetëm nëse ai është “i ve
Arsenal, kampion dimri (VIDEO) Arsenali është kampioni i dimrit në Premier League. Skuadra e Arsene Wenger fitoi minimalisht 0-1 në "St. James Park" pë
Newcastle-Arsenal, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 19 e Premier League-s vijon sot me katër takime të tjera. Everton-Southampton dhe Newcastle-Arsenal në ora 14.30
Newcastle-Southampton, Sissoko hedh K.O arbitrin (VIDEO) Episod më shumë unik se i çuditshëm në ndeshjen e djeshme të Premier League mes Newcastle United dhe Southampton: futbol
United në krizë, Newcastle fiton në "Old Trafford" (VIDEO) Humbja e dytë rradhazi në shtëpi brenda një jave për Manchester United. Pas disfatës së mesjavës kundër Everton edhe në
Francezët e Newcastle mposhtin Chelsea-n (VIDEO) Pas tri fitoreve rradhazi në Champions, Premier League dhe në mesjavë ndaj Arsenal në Capital One Cup Chelsea është ndal
City mposht Newcastle në “extra time” (VIDEO) Manchester City nuk e ka pasur të lehtë kalimin e fazës në League Cup ku përballë kishte një skuadër me traditë si Newca
Steven Gerrard, 100 gola në Premier League (VIDEO) Kapiteni legjendar i Liverpool, Steven Gerrard, festoi sot përballë Newcastle United golin e tij në 100 me fanellën e "T
Spektakël në "St James' Park", Newcastle e Liverpool barazojnë (VIDEO) Gola dhe emocione të forta në ndeshjen hapëse të javës së tetë të Premier League, Newcastle-Liverpool. Asnjë prej skuadr
City "poker" ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester e nis me "poker" sezonin e ri të Premier Leagues. Skuadra e Manuel Pellegrinit ka fituar ndeshjen e javës së
City, "artileri 100 milionëshe" që në javën e parë (FOTO LAJM) Manchester City është një prej klubeve me merkaton më të mirë dhe më të kushtueshme të kësaj vere. Nënkampionët e Premie
PSG: 3 emra për krahun e djathtë, 1 për mesfushën (FOTO LAJM) Pasi u interesua muaj më parë duke mos arritur asgjë konkrete Paris Saint Germain i është rikthyer sërish një dëshire të